Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmienne nastroje
Autor Wiadomość
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-16, 08:52   

Mercy napisał/a:
I kto mi to wytłumaczy :(

Może spróbuj pomyśleć nad tym co sprawiło, że poczułaś smutek... Bo czasem wystarczy jakieś wspomnienie, jedna myśl i już pojawia się smutek 'ot tak po prostu'.
PMS także ma w objawach zmienne nastroje.

O ile Ci to życia w jakiś sposób nie utrudnia, nie zatruwa, to smutek sobie może być ot tak, aż przejdzie...

Ja ostatnio szukam i to czasami głęboko zapuszczam się w tym szukaniu, o co mi chodzi, co spowodowało smutek czy złość, jak jeszcze parę minut temu się śmiałam i było wszystko super.

Mercy napisał/a:
I jak tu być normalnym :/

Generalnie to normę ciężko określić.




 
 
Zmienne nastroje
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-17, 09:17   

Mercy napisał/a:
Właśnie w tym problem, że nie wspominam często. A jak nawet wspominam to te dobre rzeczy, do tych złych już przywykłam i one nie sprawiają mi smutku.
A może to się dzieje nieświadomie...

U mnie większość była, że tak to ujmę, nieświadoma, dopiero jak się wysiliłam na poszukiwania "o co mi właściwie chodzi" to dokonałam jakiś małych odkryć.
Z reguły, uczucia coś sygnalizują, że coś się dzieje pozytywnego czy negatywnego...

A prócz tego są też te niewyjaśnione zmiany nastroju, co podobno leki nastrój stabilizują...
Ale ja to wychodzę z innego założenia, czyli że uczucia sygnalizują, ukazują itp. co się dzieje w człowieka wnętrzu, zwłaszcza smutek, złość.


Mercy napisał/a:
Nie mam okresu :D

To może dlatego? :P




 
 
Zmienne nastroje
sylwia115
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-01, 17:31   

jak sobie radzic z depresją?



 
 
Zmienne nastroje
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-12-01, 17:54   

sylwia115, samemu? Ciężko, najlepiej pójść do psychologa, psychiatry... Doraźnie - słuchać muzyki, wyżyć się twórczo... Przebywaj ze znajomymi i śmiej się z nimi - jeśli to tylko jesienno - zimowe obniżenie nastroju to pomoże.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
Ostatnio zmieniony przez Sadist 2010-12-01, 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-12-01, 20:55   

Ja też właśnie tak mam- jest dobrze a za kilka minut albo wyję albo jestem wściekła wszystko i wszyscy mnie drażnią. Też się zastanawiałam czy to może nie jest PMS, ale sama doszłam do wniosku, że jeśli to PMS to u mnie trwa dwa tygodnie przed okresem i dwa po, więc to raczej nie to :P Dziś mam naprawdę dobry dzień z tym, że drażni mnie starszy syn bo się strasznie głośno zachowuje i świruje (jak to 5 latek). Boli mnie głowa i czuję, że narasta niepokój. Mam nadzieję ,że to chwilowe. Ale widzę, że nie jestem jedyna z takimi wahaniami nastroju. Pozdrawiam!



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zmienne nastroje
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-12-07, 19:07   

Gdyby nie to forum to bym chyba oszalała, ponieważ nikt nie może zrozumieć co ja czuję, albo nie chce zrozumieć. A tutaj są ludzie, którzy często przeżywają podobne emocje jak ja. Dziękuję ;)



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zmienne nastroje
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3155
Skąd: Europa

Wysłany: 2010-12-07, 22:26   

Ciągle wahania, wciąż, wciąż. Uśmiech, szczęście, nagle plask, przygryzanie wargi by powstrzymać łzy...



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Zmienne nastroje
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-12-08, 02:36   

Yennefer napisał/a:
Ciągle wahania, wciąż, wciąż. Uśmiech, szczęście, nagle plask, przygryzanie wargi by powstrzymać łzy...



..... Właśnie tak...




AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zmienne nastroje
Venena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-11, 16:10   

U mnie znów się zaczął etap pseudodobrego nastroju.
Potrwa pewnie tydzień albo krócej.




 
 
Zmienne nastroje
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-12-11, 18:46   

A u mnie dziś depresyjnie i uczucie strasznej bezradności i zrezygnowania....



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zmienne nastroje
Venena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-12, 00:30   

Napisałam tydzień, dobre sobie, mój 'wspaniały' nastrój trwał raptem pare godzin :lol: :facepalm:



Ostatnio zmieniony przez Sadist 2010-12-12, 04:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
Helena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 20:25   

Nie zauważyliście, że bardzo często wpływa na to stan fizyczny?
Ja normalnie jestem w stanie się jakoś ogarnąć, ale wystarczy, że nie pośpię, zmęczę się, jestem przeziębiona i totalna histeria.




Ostatnio zmieniony przez 2011-02-08, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
DarkAngel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-09, 21:25   

Stan fizyczny też ma trochę na to wpływ, ale nie aż tak. I działa to też odwrotnie np. jak liczymy doła to nie mamy sił wstać z łóżka.
Najgorsze w zmiennym nastrojach dla mnie jest to, że to są skrajności. Albo wyje (bo płaczem się tego nie da nazwać xD )albo wpadam w jakąś euforię. Sama nie mogę tego zrozumieć, a weź to komuś wytłumacz co obecnie czujesz.

Nie da się do końca określić granicy normalności, ale 'to' już dawno ją przekroczyło...




 
 
Zmienne nastroje
Helena
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-09, 21:38   

Ha wreszcie ktoś kto zrozumiał,co to znaczy wyć a nie płakać.
A właśnie to jest najgorsze, weź tu ludziom wytłumacz skąd takie zmiany i co się dzieje.
Raz tak miałam w ciągu kilku godzin na zmianę-wściekłość,płacz i histeryczny śmiech. mina kumpeli-zajebista.




 
 
Zmienne nastroje
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-02-09, 21:48   

Ja tak miewam dosyć często w ostatnich czasach :|



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Zmienne nastroje
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 15