Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmienne nastroje
Autor Wiadomość
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-24, 17:07   

Cytat:
nie jestem taka dziwna jak myślałam

nie urażając nikogo, chyba każdy na tym forum jest w pewnym stopniu lekko dziwny ;)




 
 
Zmienne nastroje
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-24, 17:45   

Necrocaine napisał/a:
nie urażając nikogo, chyba każdy na tym forum jest w pewnym stopniu lekko dziwny ;)


No i to jest piękne, że nie jestem taka dziwna sama :D Jedna wielka rodzina dziwolągów! <3

Cytat:
Nie wiem.. może jestem dziwna, ale nie umiem się przyzwyczaić. Po tych wzlotach każde negatywne uczucie jest coraz silniejsze.


Wiem, że szufladkowanie, jeśli chodzi o wiek jest denerwujące i z góry przepraszam, jeśli Cię urażę, ale nasuwa mi się tyko jedna myśl, że jesteś dość młodziutka, a u mnie to lata praktyk i tych zje**nych nastrojów.




Ostatnio zmieniony przez Evi 2013-06-24, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zmienne nastroje
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-24, 17:51   

Cytat:
Wiem, że szufladkowanie, jeśli chodzi o wiek jest denerwujące i z góry przepraszam, jeśli Cię urażę, ale nasuwa mi się tyko jedna myśl, że jesteś dość młodziutka, a u mnie to lata praktyk i tych zje**nych nastrojów.

Nie wątpię, że mogłaś dużo przejść ale czasami osoby nawet 12 letnie przechodzą więcej niż te 30 :/ Wiem to nie od dziś ale ten świat jest chory :x




 
 
Zmienne nastroje
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-24, 17:54   

Necrocaine, wiem o tym doskonale, dlatego z góry ją przeprosiłam. Co nie zmienia faktu, że uganiam się ze zmiennymi nastrojami co najmniej 5-6 lat dłużej od koleżanki, stąd to porównanie, proszę o nie linczowanie mnie. ;)



 
 
 
Zmienne nastroje
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 17:58   

Pomanita napisał/a:
Wszystko w myśl zasady "learning by doing", więc musimy sami podjąć się takiej organizacji.

Czyli ty coś organizujesz i jeszcze komuś płacisz za to, że ci pozwolił. To oni powinni płacić tobie za prace, nie odwrotnie... Czy coś pominęłam?




 
 
Zmienne nastroje
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-24, 17:59   

Evicka Naprawdę nie miałam nic złego na myśli. Tak tylko wtrąciłam swoją uwagę. Wybacz mi ;)



Ostatnio zmieniony przez 2013-06-24, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-24, 18:02   

Necrocaine, po to jest forum, żeby wtrącać swoje uwagi, spokojnie. ;] Wolałam się wytłumaczyć, żeby nie być źle zrozumianą. ;)



 
 
 
Zmienne nastroje
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 18:16   

Necrocaine napisał/a:
nie urażając nikogo, chyba każdy na tym forum jest w pewnym stopniu lekko dziwny

Normalność to pojęcie względne, a podobno "tylko wariaci są coś warci" :)

Evicka, wiem jak to wygląda "bo co taka małolata może wiedzieć o życiu?" Ale ta małolata, też ma jakieś uczucia z którymi sobie nie radzi.




 
 
Zmienne nastroje
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-06-24, 18:24   

Cytat:
bo co taka małolata może wiedzieć o życiu?

Żadne inne zdanie nie drażni mnie bardziej niż to.
Cytat:
Ale ta małolata, też ma jakieś uczucia z którymi sobie nie radzi.

Każdy ma takie uczucia, z którymi za nic nie potrafi sobie poradzić. Jestem tego prawie pewna, że chyba nikt na tym forum nie będzie Cię oceniał ze względu na wiek. Skoro się tu znalazłaś to znaczy, że za kolorowo u Ciebie nie jest. A naszym zadaniem jest wspieranie się nawzajem :>




 
 
Zmienne nastroje
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-24, 18:25   

SadisticVicky, ech i tak mnie nie zrozumiałaś. Chodziło tu tylko o porównanie ze mną. Jestem od Ciebie 5 lat starsza, a więc jakoś mniej więcej o tyle dłużej znam te nastroje, stąd to przyzwyczajenie i stąd to porównanie. Zdaję sobie sprawę z tego, że ta "małolata" wie coś o życiu, w wieku 15 lat miałam już sporo doświadczeń na karku, tak więc nie o to mi chodziło. ;)



 
 
 
Zmienne nastroje
SadisticVicky
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 19:27   

Mercy napisał/a:
temat dotyczy zmiennych nastrojów a nie wieku userów

Więc dobrze Mercy. Zostawmy ten wiek, skoro nie jest to temat tego działu. Jeżeli chodzi o Twoje doświadczenie Evicka, wiem i rozumiem że pewnie jest większe ale czy o to nam chodzi? :) Każdy ma coś tam w swojej główce, jedni radzą sobie z tym lepiej inni gorzej.




 
 
Zmienne nastroje
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-06-25, 05:23   

Chodziło mi tylko i wyłącznie o "długość stażu" w zmiennych nastrojach. :D



 
 
 
Zmienne nastroje
znikajaca 



Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 89
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-01-22, 23:41   Sinusoida

dlaczego tak jest, że jak już się wydaję, że "złe" czasy minęły, to wszystko powraca? myśli, strach, ból jak sinusoida. Czy niektórzy są po prostu skazani na takie uczucia i stany ze względu na charakter tudzież typ osobowości? Dlaczego nie mogę się od tego uwolnić raz a porządnie... nie rozumiem... i nie potrafię tego zmienić i nie chcę mi się już z tym walczyć.



Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2014-02-14, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
Mirodow 


Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 166
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-01-23, 06:14   

Tak to prawda w życiu zawsze jest sinusoida i to każdego, nie tylko Twoim. Nawet jeśli nic się nie zmienia przez dłuższy czas to popadasz w rutynę i uważasz że jest gorzej, albo przestajesz się starać i sama to bezpośrednio powodujesz. Nie czułabyś z resztą że jest lepiej, gdybyś dobrze nie pamiętała, że w każdej chwili może być gorzej



 
 
 
Zmienne nastroje
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-29, 06:52   

Wszystko powraca, każda czynność to co jest w nas zapętla się, trudno jest to zmienić każdy myśli heh jest dobrze a za pare dni wszystko powraca z podwójną siłą...



Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-10-29, 06:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zmienne nastroje
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15