Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne metody jedzenia
Autor Wiadomość
MadM 
only a man



Wiek: 28
Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 216
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-06, 17:25   

Arya napisał/a:

Często mam tak samo. :piątka:

Jesteś może wzrokowcem? Bo jeśli miałbym to czymś wytłumaczyć to właśnie tym.




There's something inside You.
It's hard to explain.
They're talking about You, boy.
But You're still the same...
 
 
Dziwne metody jedzenia
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-11-06, 22:19   

Cóż, mam swój sposób jedzenia jabłek. Najpierw obieram, potem odkrajam te 4 części aż zostaje ogryzek :D Następnie obgryzam ogryzek (?) , potem jem te 4 części jabłka, a czasem na końcu jeszcze zjadam tą skórkę. :D :D



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Dziwne metody jedzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-07, 08:09   

MadM napisał/a:
Jesteś może wzrokowcem? Bo jeśli miałbym to czymś wytłumaczyć to właśnie tym.

Tak. :D Można to tym tłumaczyć, u mnie dochodzi jeszcze chorobliwy perfekcjonizm... nawet na talerzu. :lol:




 
 
Dziwne metody jedzenia
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-10, 21:40   

Jak pewnie niektórzy zauważyli w tym tygodniu mam nieszczęście mieszkać u matki. I obserwuję jej sposób jedzenia*, i wydaje mi się on dziwny. Nie pamiętam jak było kiedyś, ale teraz wygląda to tak:

Poniedziałek: Na obiad ziemniaki i duszone pieczarki. Zostało ziemniaków, ale na kolację** są kanapki.
Wtorek: Na śniadanie są kanapki, a ziemniaki nadal nieruszone. Na szczęście na obiad dogotowała więcej ziemniaków i zrobiła kapustę kiszoną i jakieś mięso. Zostało trochę kapusty i dużo ziemniaków. Na kolację kanapki. Znowu!
Środa: Na śniadanie... kanapki :roll: A na obiad krokiety z kapustą z wczorajszego obiadu. Ziemniaki stoją nieruszone. Krokietów zostało tyle, że miałabym jedzenie na na 3 dni. Co na kolację? KANAPKI!
Wróżę, że jutro na śniadanie będą jedli kanapki, ziemniaki matka wyrzuci, krokiety będą sobie schły na parapecie, a ona zrobi pizzę***. Pizza nie będzie w sobie zawierała ani krokietów, ani ziemniaków, ale istnieje szansa, że będzie zawierała kanapki. :roll2: A na kolację będą kanapki, chociaż będzie jeszcze pół blachy pizzy i wczorajsze krokiety.

Rzeczy, które są tutaj dla mnie dziwne:
1. Jedzenie obiadu o 11 - 12, a kolacji o 16 - 17.
2. Jedzenie kanapek po kilka razy w miesiącu... co ja gadam?! Po kilka razy DZIENNIE!
3. Robienie następnego jedzenia, kiedy poprzednie się jeszcze nie skończyło, a jest dobre. Po prostu marnuje te ziemniaki.

---
*Jako że ona uważa, że obiad powinien być NAJPÓŹNIEJ o 12, a wstaje i zaczyna robić śniadanie chyba o 5, to nie mam szans na robienie jedzenia... Nie mam tez szans na sprzątanie kuwety (śledzi kiedy kot skorzysta i natychmiast biegnie wybierać) ani karmienie kotów.
**W związku z tym co napisałam 'gwiazdkę wyżej', kiedy wracam z pracy i jem obiad, oni jedzą kolację.
***Pytałam dzisiaj, czy zrobi pizzę, ale że pytałam o 11, to już kończyła robić obiad, więc nie było pizzy.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-10, 22:24   

A ja uwielbiam jeść surowe drobiowe mięso. Takie nieprzetworzone, prosto ze sklepu. :3



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Dziwne metody jedzenia
amel
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-11, 05:42   

axellya, ostatnio robiliśmy badania na takim mięsie. :)
Zliczaliśmy kolonie drobnoustrojów.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-11, 10:31   

vulpes, boję się zapytać jakie wyciągnęliście wnioski z tego badania... :roll:
Jakkolwiek niektóre zwyczaje żywieniowe nie są szkodliwe, tak moje raczej nie należą do najbardziej bezpiecznych...




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Dziwne metody jedzenia
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-11, 11:09   

axellya, widzę, że nie jestem sama, która lubi surowe mięso...
Wiem, że to wstrętne upodobanie, ale... silne.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-11, 14:23   

Chochlik napisał/a:
Jedzenie kanapek po kilka razy w miesiącu... co ja gadam?! Po kilka razy DZIENNIE!


U nas też zwykle je się kanapki na śniadanie i kolację. I jest to dla mnie całkowicie naturalne.

Chochlik napisał/a:
Robienie następnego jedzenia, kiedy poprzednie się jeszcze nie skończyło, a jest dobre. Po prostu marnuje te ziemniaki.


W moim rodzinnym domu to również norma. Po kilku dniach jedzenie nadal jest dobre i wtedy jemy tzw. "resztki". :roll: A ziemniaki zwykle zbierają się z dwóch czy trzech dni i wtedy je smażymy. A dla taty i tak zawsze muszą być ugotowane...




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Dziwne metody jedzenia
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-12-11, 15:44   

Czuczi, nie uważam tego za wstrętne, ale wiele moich znajomych ma zastrzeżenia co do mojego sposobu odżywiania. I masz rację, to jest bardzo silne...



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Dziwne metody jedzenia
Scheithauer
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 21:42   

Prawie zawsze jem brokuły/kalafior/ziemniaki z keczupem. Jedzenie kroję na rękach, bo szkoda mi brudzić deski. Przed szkołą robię 2 kawy i wypijam je na raz jak lekko ostygną. Brzydzę się posłodzoną kawą i herbatą, nie jestem w stanie ich wypić. Lubię jeść kanapki z dżemem i serem żółtym. Warzywa na patelnie jem usmażone z jajkami (taka warzywna jajecznica :lol: ) Szynkę zawsze idealnie obkrawam z wszelkich tłustych miejsc, żyłek itd. Jem miód łyżkami. Nie tykam czipsów, niedobrze mi jak czuję ich zapach. Nałogowo i o każdej porze wyjadam twaróg i jabłka.



 
 
Dziwne metody jedzenia
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-08-04, 21:52   

Także szynkę zawsze kroję i odcinam skórkę, tłuszcz itp.
Kanapki z białym serem jem tylko wtedy, jeśli mogę polać je keczupem.
Kiedyś, gdy jeszcze jadłam kanapki z żółtym serem także polewałam je keczupem.
W dzieciństwie jadłam poduszone ziemniaki, wymieszane z keczupem. Czerwonawa papka, teraz uznaję to za obrzydliwe. :D
Jabłko zawsze kroję na kawałki, nie lubię jeść całego.
Lubię suchy makaron z zupek Knorra. I suche płatki śniadaniowe. Oraz suche kakao Nestuiqa.
Swego czasu lubiłam połączenie: kanapki z musztardą + sok pomarańczowy do popicia.
Na chwile obecną tyle jestem w stanie sobie przypomnieć.




wish I could ctrl+Z you
 
 
Dziwne metody jedzenia
Scheithauer
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 23:10   

Hathor napisał/a:

Lubię suchy makaron z zupek Knorra


Kurcze, ja też :D Kilka lat temu jadłam je bardzo często i zawsze robiłam tak, że 1/3 makaronu jadłam 'na sucho' a resztę normalnie zalewałam wodą.




 
 
Dziwne metody jedzenia
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 07:18   

Hathor, ja makaron z zupek zalewałem wodą w kubku, kiedyś jak dodałem przyprawy to nie rozpuściły się i na dole zostały i smakowały okropnie. Teraz robię sobie "zupkę chińską" bez przypraw czyli po prostu miękki mokry makaron w kubku.



 
 
Dziwne metody jedzenia
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-06, 18:18   

1. Jeśli mam możliwość (np. robię kanapki dla kilku osób), to jem tylko górę bułki. Dół mnie nie cieszy :( .
2. Jeśli mam na talerzu ziemniaki i np. sałatkę z sosem, nie zjem ziemniaków, które się w tym sosie wytaplały, bo mnie brzydzą.
3. Piję kawę z olejem kokosowym, ale nie wiem, czy to dziwne.




 
 
Dziwne metody jedzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11