Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-11-17, 04:47   

Psychosis napisał/a:
Nie rozumiem jednego - co jest takiego w piłce nożnej, że budzi tak skrajne emocje? Ani po meczach siatkówki, ba, nawet po walkach bokserskich ludzie nie żądają większej dawki emocji w postaci ulicznych rund dodatkowych.


Fragment filmu "Alawiu": Podaj Ch..u Podaj!!

To oczywiście jest przerysowane, ale rzeczywistośc wygląda podobnie :lol:




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Mecze
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-12-22, 17:36   

Green_girl_94 napisał/a:
W takim razie interesuje mnie, czy Wy też lubicie oglądać mecze lub słuchać relacji na żywo?
Jeśli tak to jakie mecze preferujecie i czy kiedykolwiek byliście na jakimś?
Jaki jest Wasz ulubiony klub piłkarski?


1. Tak.
2. Premier League, La Liga no i nasze podwórko hehe. Chodzę od czasu do czasu na Pogoń i raz miałem okazję dopingować Legię na swoim stadionie.
3. Legia Warszawa i Liverpool FC. :)

Poprawiłam cytowanie. | Muszkieterka




Ostatnio zmieniony przez 2013-12-22, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mecze
Camarde 



Wiek: 29
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 196
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-28, 23:50   

Właśnie wróciłem z meczu lecha z ruchem. I chociaż polska liga mnie raczej średnio interesuje, a mecz nie był na najwyższym poziomie, to jednak oprawa i udzielające się emocje wszystko nadrabiały. Super sprawa. :)



 
 
Mecze
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-29, 00:02   

Camarde,

A jakby wynik był odwrotny? :P

Gratuluję wicemistrzostwa!




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Mecze
Camarde 



Wiek: 29
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 196
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-29, 00:13   

RobertIslay, przeżyłbym. :P Zresztą myślę że jakość dopingu by na tym nie ucierpiała. :D



 
 
Mecze
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-29, 08:05   

Mecze to nie moja bajka, ani na żywo, ani w TV. Najbardziej nudzi mnie piłka nożna i siatkówka. Ostatnio byłam zmuszona oglądać w TV hokej i nie było tak źle. :roll:



 
 
Mecze
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-28, 19:28   

Uwielbiam oglądać mecze w tv. Najbardziej siatkówkę, tenis, nożną, biegi narciarskie, skoki, ręczną. Bywało, że oglądałam też: koszykówkę, boks, bilard. Jak były IO w Londynie to również: tenis stołowy, badminton, kajakarstwo, kolarstwo, lekkoatletykę, podnoszenie ciężarów, strzelectwo, szermierkę, wioślarstwo, a nawet zapasy. W Soczi: łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo alpejskie no i snowboard. :D Trochę tego jest. Teraz mam mniej czasu, tak więc tylko siatka, nożna, ręczna, tenis, biegi i skoki. Chyba wymieniłam wszystko...
Wolę oglądać mecze w tv. Jest tam po prostu obraz z lepszej perspektywy.




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Mecze
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-07, 03:14   

Cytat:
W takim razie interesuje mnie, czy Wy też lubicie oglądać mecze lub słuchać relacji na żywo?

Oczywiście, co prawda częsciej mam okazję w telewizji, ale jak nie trudo się domyślić na żywo to jest coś. :D
Cytat:
Jeśli tak to jakie mecze preferujecie i czy kiedykolwiek byliście na jakimś?

Siatkówkę mężczyzn oczywiście. :love: Póki co byłam na dwóch, planuję trzeci. Ostatni był w środę.
Cytat:
Jaki jest Wasz ulubiony klub piłkarski?

Uściślając siatkarski - ZAKSA, jako lokalna patriotka :P Ale i Skrze kibicuję, razem z siostrą. Zabawnie wyglądałyśmy na meczu ZAKSA vs. Skra :P

Zawsze było to moje marzenie, pierwszy bilet dostałam na urodziny i spodobało mi się do tego stopnia, że czuję się "ślepa", gdy oglądam mecz w telewizji. Po prostu nie widzę wszystkiego tak, jak bym tego sobie życzyła. Ale same mecze uważam za całkiem fajny sposób na wolny czas. A jak jednoczy rodzinkę, zwłaszcza gdy grają dwa zespoły, którym kibicujemy z siostrą. Dom jest żółto - trójkolorowy, a sąsiedzi kibicują razem z nami. Nie mają innego wyjścia :D




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Mecze
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-10, 19:40   

Żurawek napisał/a:
Uściślając siatkarski - ZAKSA, jako lokalna patriotka Ale i Skrze kibicuję, razem z siostrą.


ZAKSA i SKRA :) Ja Jastrzębie, ale jakoś bez Dzika to nie to samo, niestety.




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Mecze
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-27, 00:32   

Green_girl_94 napisał/a:
Jaki jest Wasz ulubiony klub piłkarski?
Wisła Kraków <3
Green_girl_94 napisał/a:
W takim razie interesuje mnie, czy Wy też lubicie oglądać mecze lub słuchać relacji na żywo?
Jeśli tak to jakie mecze preferujecie i czy kiedykolwiek byliście na jakimś?

Jako, że jestem wiernym kibicem to oglądam wszystkie mecze mojego kochanego klubu. Oczywiście bywa tak, że nie obejrzę ale to tylko w sytuacjach, w których naprawdę nie mogę. :D Zdarzyło się nawet raz, jak nie miałam dostępu do telewizora, że słuchałam relacji w radiu. Na meczu byłam kilka razy - niesamowita atmosfera. Ale z moją wadą wzroku to wolę w Tv oglądać, bo więcej widzę. :D

A tak poza tym, to lubię oglądać siatkówkę ( z dwa razy nawet byłam na meczu) ale raczej doraźnie, że tak to ujmę.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Mecze
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-02-27, 00:54   

Green_girl_94 napisał/a:
W takim razie interesuje mnie, czy Wy też lubicie oglądać mecze lub słuchać relacji na żywo?
Jeśli tak to jakie mecze preferujecie i czy kiedykolwiek byliście na jakimś?
Jaki jest Wasz ulubiony klub piłkarski?

Lubię oglądać tylko wtedy, kiedy grają angielskie drużyny, pewnie dlatego, że znam najwięcej ichniejszych piłkarzy. :D
Nigdy nie byłam na meczu z prawdziwego zdarzenia.
Manchester United, przez Rooneya.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Mecze
Ejber 
B.A.D



Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-27, 19:12   

Green_girl_94 napisał/a:
W takim razie interesuje mnie, czy Wy też lubicie oglądać mecze lub słuchać relacji na żywo?
Jeśli tak to jakie mecze preferujecie i czy kiedykolwiek byliście na jakimś?
Jaki jest Wasz ulubiony klub piłkarski?

Mój klub który kocham, to Warta Poznań. Muszę być wszędzie gdzie gra, mogą być to miasta, wiochy, dziury zabite dechami, gdzie psy dvpami szczekają :) , nie ma to znaczenia. I nie chodzi o jakichś tam piłkarzyków, gwiazdorów, prezesików czy wynik , te rzeczy są ważne dla innych, ale nie dla Nas. Chodzi o to, żeby na trybunach trwało show. Za klub, jak za rodzinę, jestem gotów oddać bardzo dużo, nawet gdym miał to zdrowiem przypłacić.

"Tylko wariaci są coś warci"




Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Mecze
neVerMind 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 12
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-03-04, 00:13   

Premier league zdecydowanie. :) Polecam każdemu, według mnie najlepsza liga świata, atmosfera angielskich stadionów, przywiązania do klubu, identyfikacja z nim nawet 70-paro letnich babć obserwujących w szalikach blisko boiska wydarzenia na boisku. :D



Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-03-04, 09:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mecze
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-03-04, 02:53   

B.A.D,

Jesteś w każdy weekend na meczach? Zawsze "na młynie"?

Cholernie lubię dobre oprawy oglądać - szczególnie, że na naszych stadionach, na boiskach, dzieje sie tak mało, że to trybuny ogląda się z przyjemnością :)
Robicie racowiska?




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Mecze
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-04, 13:27   

neVerMind napisał/a:
według mnie najlepsza liga świata

Najlepsza jest Primera Division, zobacz jak od kilku lat prezentują się angielskie drużyny w lidze mistrzów.
Natomiast jeśli chodzi o BPL to jest zdecydowanie najciekawsza, tam każdy może wygrać z każdym, no i ten wspaniały Leicester któremu życzę mistrzostwa w tym sezonie. :>




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Mecze
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13