Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Za dużo sobie wyobrażam, za mocno przeżywam.
Autor Wiadomość
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-25, 11:27   

zdrapka napisał/a:
Zrezygowałam ze studiów w Olsztynie z siatkówki ze znajomych żeby nie był zazdrosny a co za to dostałam?

Zaraz, zaraz... co? Nawet nie mam słów, żeby coś powiedzieć. Co za hipokryzja z jego strony. Wygląda na to, że Ty się starasz, a on na to nic. Jego zachowanie nie jest fair.




 
 
Za dużo sobie wyobrażam, za mocno przeżywam.
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-07-26, 16:28   

zdrapka napisał/a:
dalej mają kontakt ona dalej mówi mu że kocha tęskni że chce się przytulić itd. On jej mówi że już nie będę ze sobą itd

zdrapka napisał/a:
Ehhh wiele razy mowiłam mu że boli mnie to że piszą ale stanowczo powiedział że bd z nią miał kontat i nie zerwie tego nigdy bo zawsze będzie dla niego ważna.


Jeśli mam być szczera, dla mnie to z deczka wygląda tak, jakby jemu mimo wszystko na niej zależało. Uważam, że to niezdrowe utrzymywać tak bliską relację z byłym partnerem. Mój chłopak też miał swoją pierwszą miłość, też byli dla siebie bardzo ważni ale mimo wszystko dziś ich kontakt jest ograniczony jedynie do ''hej'' gdy przypadkiem się spotkają i ewentualnie składają sobie życzenia na facebooku w urodziny. Byłabym zła na mojego chłopaka, jeśli utrzymywałby z E. kontakt. Jeśli twój facet nie chce już z nią być to powinien zerwać tę relację, albo chociaż mocno ją ograniczyć.

zdrapka napisał/a:
sęk w tym że ona nic o nas nie wie, i boli mnie to dostał 2 msc czasu żeby jej o tym powiedzieć ale nie zrobił tego. K chciała się zabić z miołości i sama zadecydowałam że dowie się jak będzie na to gotowa.


Jak już mówiłam, jeśli teraz ty jesteś jego ukochaną to powinien powiedzieć K, ze jesteście razem. Nie można mieć wszystkiego. Jeśli powie K, że jest tobą to ona będzie zraniona, a gdy to przed nią ukrywa cierpisz ty. Tak być nie powinno, prawda? Przekłada uczucia K ponad twoje.

zdrapka napisał/a:
Zrezygowałam ze studiów w Olsztynie z siatkówki ze znajomych żeby nie był zazdrosny

Jeśli rezygnujesz ze swoich celów, relacji i marzeń dla faceta ''bo on jest zazdrosny'' to według mnie podchodzi to pod toksyczną relację.

Według mnie potrzebujecie dużo rozmowy.

Wierz lub nie, ale bez niego też masz prawo być szczęśliwa <3 Przykro mi czytać o tym, co czujesz i sama nie wiem jak mogę Ci pomóc w braku czułości. Jeśli jednak chciałabyś pogadać, możesz napisać w prywatnej wiadomości do mnie ;) :tuli:




Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Za dużo sobie wyobrażam, za mocno przeżywam.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11