Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione gatunki muzyki
Autor Wiadomość
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-04-21, 18:29   Ulubione gatunki muzyki

Hejka. Założyłam ten temat by dowiedzieć się jakiego typu piosenek słuchacie i jakie są Wasze ulubione. Może metal, rock, blues albo inne także ciekawe. Możecie też pisać dlaczego właśnie ten gatunek a nie inny, a może od kogoś go poznaliście [?] Ja słucham metal/rock od roku. Koleżanki mnie wciągnęły za co im bardzo dziękuje. Moimi ulubionymi są Evansence, Metallica, BFMV, BMTH i wiele wiele innych..



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
Ostatnio zmieniony przez Ella 2016-01-30, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ulubione gatunki muzyki
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-21, 19:42   

Ja lubię rock,trochę metal,uwielbiam blues( kocham Dżem), ale przede wszystkim PUNK :) :) :)



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 19:47   

Rock i metal... od zawsze...

Witaj na forum czekolada :D




Ostatnio zmieniony przez Ever 2011-04-21, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-21, 19:49   

wszystko oprócz techno.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Ulubione gatunki muzyki
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-21, 19:55   

Ciekawy temat, taki w sumie "normalny" ;) . Witaj czekolada :) :) :)



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Ulubione gatunki muzyki
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 20:27   

Ponad 10 lat słuchania rocka/ metalu. Siostra była grunge'ówą, imponowała mi tym ogromnie i sama zaczęłam słuchać Nirvany :D .
Z takich naj kapel: Godsmack, Ąahká Múza, Eths, Graveworm, Left Hand Solution :) .




 
 
Ulubione gatunki muzyki
Gość

Wysłany: 2011-04-21, 20:29   

Metal i rock i słucham go od dziecka. In Flames, Graveworm, Moonspelll i przedewszystkim My Dying Bride czyli ciężki doomowy styl.



 
 
Ulubione gatunki muzyki
dr_hobo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 20:48   

Fajny temat, fajny :)
U mnie zaczęło się od metalu (MDB, Katatonia <3 ), potem... neofolk, martial industrial, folk, acid/psychedelic folk, shoegaze, troszkę bluesa, industrialu, post-rocka, muzyki elektronicznej (ambient, glitch, breakcore, cośtam lalala). Obecnie przechodzę "fazę" na noise, drone i szeroko pojęto muzykę eksperymentalną, i mieszanki tego co już wymieniłem. Generalnie jeśli coś brzmi dziwnie to jest spora szansa że mi się spodoba.
No i oczywiście black metal. Tak, zdecydowanie.




 
 
Ulubione gatunki muzyki
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-22, 01:13   

U mnie metal szeroko pojęty... czasem rock... czasem inne twory... Z ulubionych kapel... Arch Enemy, Arkona, Vesna, Amon Amarth, Anorexia Nervosa, Nokturnal Mortum, Mael Mórdha, Saltus... i wiele innych...



 
 
Ulubione gatunki muzyki
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2011-04-22, 09:15   

Mnie industrialem, ambientem i darkwave zaraził jeden koleś na laście za co mu wdzięczna jestem :D do tego czasem EBM ale to już muszę mieć jakiś dziwny nastrój :P
Zespoły to Godflesh, Kidneythieves, Hetane, Sui Generis Umbra, Collide, I:Sintilla, te najczęściej.

Uwielbiam też skrzypce dlatego Jelonek, Vanessa Mae czy Bond często goszczą na mojej playliście.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-04-22, 10:52   

Euphoriall, Emaleth, dead_eternity, megi -s przesłuchałam napisane przez Was zespoły których nie znałam i przyznam niektóre mi się spodobały :)

Mogę polecić Sabaton, Nightwish, Scorpions, Slipknot, SOAD, Breaking Benjamin, Disturbed, Dope <3 Hollywood Undead, Bring Me The Horizon i jeszcze ich jest i te wcześniejsze :) Bardzo podobają mi się ostatnio te piosenki

http://www.youtube.com/wa...iY&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=FjThuoe8TZE
http://www.youtube.com/watch?v=xQOgWkD9YCQ
http://www.youtube.com/watch?v=wCZ2c0go96M
http://www.youtube.com/watch?v=IcuYy6Q3TaI

Się rozpisałam :D




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-04-22, 12:13   

A ja proponuje Koniec ?wiata, Gutka, Lilu, z poezji śpiewanej Piosenki z tekstów Agnieszki Osieckiej, Epilog, Czesław Niemen i Edyte Gepert.
Nirvana, Xavier Naidoo, Rammstain...
I jestem fanką J Lo.




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Ulubione gatunki muzyki
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-22, 14:19   

czekolada napisał/a:
Mogę polecić Sabaton, Nightwish, Scorpions, Slipknot, SOAD, Breaking Benjamin, Disturbed, Dope <3 Hollywood Undead, Bring Me The Horizon


Znam :D .
Hollywood Undead bardzo lubię, ale tylko jedną płytę, najnowsza jakoś mi nie podchodzi.

Polecam Blinded Colony, Exilia, Coal Chamber, Velcra, Drowning Pool, Spineshank, Dope Stars Inc., Element Eighty, On Thorns I Lay, Porcelain And The Tramps, Switchblade Symphony, Three Days Grace, Acid Bath, Avenged Sevenfold, Chimaira, Ctrl-Alt-Del, B.E.T.H :D .
Powybierałam z tego, co zalega u mnie na dysku.
Znasz, coś, Czekolada? :D




 
 
Ulubione gatunki muzyki
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-04-22, 15:51   

A ja mogę polecić z punka - mój ukochany WŁOCHATY, the Analogs, the Bill, KSU, sex pistols. Z bluesa uwielbiam DŻEM oczywiście no i ostatnio znalazłam CREE- to jest kapela której wokalistą jest Sebastian Riedel- ciarki przechodzą po plecach jak się go słucha, to jedyna osoba która jest godnym następcą Ryśka Riedla. Uwielbiam też COMĘ, Drowning Pool, Skunk Anansie, IRĘ, trochę Dimmu Borgir, trochę SWEET NOISE, lubię Kasię Nosowską i HEY, Kazika, kult i KnŻ. Czasami mam ochotę posłuchać muzyki Skaldów, Czerwonych Gitar, Marka Grechuty, Czesława Niemena. Trochę tego jest ;)



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-04-23, 11:33   

dead_eternity, znam aż jeden :lol: Three Days Grace . A tak przesłucham tamte pozostałe :)

[ Dodano: 2011-04-23, 11:36 ]
megi -s , też lubię Dżem, Come, Włochatego, Kult, Kasie Nosowską ^^, Czesława Niemena, marka Grechutę, Czerwone Gitary :D Perfect jest fajny, Turbo, Budka Suflera.. :D




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Ulubione gatunki muzyki
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13