Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Adriaen
2016-01-13, 20:45
Kwiatki z Frondelka
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-29, 20:44   Kwiatki z Frondelka

Często mam ochotę wrzucić artykuł z Frondy... na tyle często, że chyba należy się Frondelkowi osobny temat, bo to jest zdecydowanie wyjątkowa kategoria dziennikarstwa. Oto cytat, który mnie dziś rozczulił:

Cytat:
Nie oznacza to oczywiście, że każdy homoseksualista jest gejem. To byłaby nieprawda, ale takie dane statystyczne pozwalają jasno postawić tezę, że homoseksualizm jest istotnym czynnikiem ryzyka. I już choćby dlatego warto przed takim znacząco wyższym ryzykiem chłopców chronić.

Źródło


<<< Dodano: 2015-08-11, 22:19 >>>


Cytat:
poprzez ciągłe powstrzymywanie się od współżycia, poprzez ciągłe stwarzanie sytuacji kiedy podniecenie narasta i nie jest rozładowywane tylko wygaszane można nabawić się poważnej nerwicy na tym tel. Bo wyobraźmy sobie sytuację kiedy chłopak z dziewczyną np. widzą się w piżamach, nie daj Boże śpią w jednym łóżku (takie sytuacje też się zdarzają), całują się na dobranoc i... nic. I tak przez miesiące, nieraz lata.


Cytat:
nawet jeśli nie mieszkamy razem to czasami mogą zdarzyć się takie sytuacje, że razem nocujemy. Np. byliśmy z dziewczyną czy chłopakiem u kogoś na weselu, które było w innym mieście i po weselu jest zapewniony nocleg. (...) pytacie często czy w takim wypadku można spać w jednym łóżku. No to my pytamy: po co? (...) Przede wszystkim się nie wyśpicie.

Rozumiem, że po ślubie problem niewysypiania się podczas spania z kimś w jednym łóżku znika jak ręką odjął. :roll:

Żródło




 
 
Kwiatki z Frondelka
Stuff
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-12, 08:29   

Wrzucaj. :D Ja lubię czytać, ale samej nie chce mi się tam wchodzić. :D



Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-08-12, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiatki z Frondelka
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-12, 13:56   

Chochlik, lubię czytać ten temat, wszelkie kwiatki mile widziane. :rotfl:



 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-22, 15:48   

Dzisiaj same tytuły artykułów, bo odpowiednie ich formułowanie też jest sztuką.

Cytat:
Putin - Nieustraszony Pogromca Pomidorów

Źródło

Cytat:
Rosjanie dziś gwałcą niedźwiedzia. Jutro mogą Ciebie

Źródło


<<< Dodano: 2015-08-23, 02:12 >>>


Frądelek w swojej sztandarowej tematyce okołoseksualnej.

Cytat:
Jeśi chcesz znaleźć żonę, to nie stój w miejscu aż stuknie ci czterdziestka. Rozwiń w sobie pewną zdrową agresję.

Źródło


<<< Dodano: 2015-10-01, 09:40 >>>


Dziś czas porównać nagłówek i treść artykułu.

W nagłówku:
Cytat:
Biskup: Geje, lesbijki i kłamcy nie pójdą do nieba


Natomiast w treści dokładny (chyba) cytat:
Cytat:
Homoseksualiści, lesbijki, kłamcy i pedofile nie pójdą do nieba, Biblia mówi o tym kategorycznie. Nie mówi tego żaden człowiek, nie mówi tego żaden biskup, to Biblia mówi, że nie pójdą do nieba – więc nie pójdą”


Fronda nie dość, ze zapomina o podaniu w tytule kolejnej grupy, czyli pedofilów, to jeszcze cytuje biskupa, który nie rozumie słowa homoseksualizm. Ewentualnie Frondelek ma fatalnego tłumacza, który zamiast "gej" napisał "homoseksualista" i wyszło, że lesbijski są hetero. :lol:


<<< Dodano: 2015-10-01, 10:14 >>>


Tonie Fronda, ale to trzeba zacytować w całości. Daruję sobie komentarz.

Cytat:
nterpelację w sprawie "szanowania uczuć religijnych osób wierzących przez MPK" złożył do prezydenta Poznania radny Michał Grześ. Jako pierwszy napisał o tym portal epoznan. Pretekstem do interpelacji jest sposób, w jaki czytana jest nazwa przystanku abpa Antoniego Baraniaka.

Radny Grześ tłumaczy, że zwracają się do niego osoby wierzące, które domagają się czytania pełnej nazwy ulicy: abpa Antoniego Baraniaka, a nie tylko ''Baraniaka". Zdaniem radnego i osób, które prosiły go o interwencję, patron ulicy zasługuje na wymienianie go z funkcji, imienia i nazwiska, bo jest dla Poznania bardzo zasłużony. Radny prosi też "o całościowe użycie nazwy ulicy na wyświetlaczach" w pojazdach MPK. Jednocześnie z góry zaznacza, że nie przyjmuje do wiadomości tłumaczenia, że nazwa jest za długa.

Grześ przy okazji zauważa, że np. nazwa ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego czytana jest w pojazdach MPK w pełnej wersji.




 
 
Kwiatki z Frondelka
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 10:33   

Czytałem wcześniej o tym Poznaniu i padłem. :lol:

Chochlik napisał/a:
Rosjanie dziś gwałcą niedźwiedzia. Jutro mogą Ciebie


Ale to m i zrobiło dzień. :śmiech:




 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-16, 20:04   

Artykuł i przeurocze komentarze:



Zaskakująco mało komentarzy pod frondelkowym artykułem na fejsie. Zwykle jest ich koło setki.


<<< Dodano: 2015-10-20, 16:53 >>>


Artykuł na dziś w sumie nie pokazuje głupoty frondelkowej, ale platformianą, jednak Frondelek w najmniejszym stopniu nie odniósł się do wiekopomnych słów tej pani:


Cytat:
Czarny kolor bułki to nawiązanie do koloru skóry uchodźcy, który jest ciemniejszy niż kolor skóry Polaka. Stąd wykorzystanie właśnie tego produktu. Nie ma to absolutnie żadnego wydźwięku rasistowskiego, gdyż sama nie jestem rasistką. Po prostu najpierw powinniśmy wyżywić swoich obywateli, a dopiero później przyjmować osoby z zewnątrz


Ani trochę...




 
 
Kwiatki z Frondelka
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-20, 17:45   

Przypomniała mi się pewna akcja z uchodźcą właśnie i rasizmem.
Nie podam źródła bo ktoś mi to opowiadał, ale ponoć jakiś uchodźca pozwał daną aptekę do sądu za rasizm... dlatego, że nie mieli kolorowych plastrów tylko w odcieniu cielistym. Domagał się ciemnobrązowych tak jak jego skóra. :P




 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-20, 18:10   

nevermore, mógł kupić z Kaczorem Donaldem.



 
 
Kwiatki z Frondelka
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-20, 18:13   

Tylko, że on chciał w odcieniu koloru jego skóry! Kaczor Donald miał białe piórka... :P



 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-20, 18:32   

nevermore, a plastry dla dzieci są kolorowe i wyglądają idiotycznie na każdym bez względu na karnację.

Jeszcze gdzieś widziałam nagłówek "Szydło potrafi mówić o Polsce, Kopacz nie." Szukamy premiera, czy nowego wieszcza narodowego?


<<< Dodano: 2015-10-21, 17:33 >>>


Dla odmiany nagłówek z Wyborczej. :)




<<< Dodano: 2015-11-06, 17:34 >>>


Cytat:
Polacy, bierzcie przykład z Mohammeda Salima!

"Allah każe się rozmnażać – benefity wypłaca brytyjski rząd. Mohammed 58-letni muzułmanin jest szczęśliwym ojcem jedenaściorga dzieci. Jak mówi, nie wierzy w antykoncepcję i przyjmuje to, co da mu Bóg. Jednak przez ostatnie 10 lat za utrzymanie jego dzieci płaci rząd.

Mohammed Salim i jego żona Noreen, (40 lat) mieszkają w Rochdale, Greater Manchester. Są rodzicami 11 dzieci – rocznie otrzymują od państwa 27 tysięcy funtów na utrzymanie rodziny. 13-osobowa rodzina żyje w czteropokojowym mieszkaniu, ale jak mówi Maohammed, nie żałuje posiadania tak dużej rodziny i nie wierzy w antykoncepcję.

- Posiadanie 11 dzieci nie jest nieodpowiedzialne. Na pierwszym miejscu jest Bóg. A on powiedział przecież: idźcie i rozmnażajcie się – tłumaczył Channel 5′s Mohammed.

Chociaż mężczyzna przyznaje, że utrzymanie tak licznej rodziny jest kosztowne – tygodniowo wydaje 300 funtów na zakupy. A jak mówi – nie może znaleźć regularnej pracy, chociaż ma kwalifikacje i dlatego przez ostatnie 10 lat jego rodzina żyje z benefitów.

- Nie sądziłem, że tak to będzie wyglądało i będę musiał żyć z zasiłków. Ale po tylu latach nie mam szans na znalezienie pracy, bo wypadłem z rynku. Mam wykształcenie i kwalifikacje – z zawodu jestem nauczycielem, ale przez system nie mogę wrócić do pracy. Naprawdę wolę być na zasiłku niż pracować nawet za mniej niż minimum wage – tłumaczy mężczyzna.

Mohammed przekonywał dziennikarzy, że potrafi ciężko pracować i nigdy od pracy nie uciekał, ale przez ostatnie 10 lat “nie miał szczęścia”. – Mogłem pracować jako taksówkarz, ale mam małe dzieci, którymi muszę się zajmować. Nie mogłem pogodzić tego z pracą taksówkarza – przekonywał mężczyzna.

W wywiadzie ojciec 11 dzieci skarżył się także na politykę rządu, który zamierza obciąć dodatki na dzieci. Jak mówi, nie wie, jak sobie poradzą, skoro już teraz tygodniowe zakupy kosztują ich 300 funtów, a poza tym, ciągle wypadają jakieś święta religijne lub urodziny dzieci. Jednak z pełnym przekonaniem powiedział dziennikarzom na zakończenie wywiadu: – Z taką rodziną jestem najbogatszym człowiekiem na świecie. Wprawdzie żyję z zasiłków, ale wierzę, że Bóg się nami zawsze zaopiekuje."

Trzeba przyznać, że rodzina Salima powinna być przykładem dla polskiej rodziny. Im większa rodzina tym Bóg zsyła więcej cudów, Tak to już jest!

Źródło

No tak... cudownie jest żyć za cudze. :roll:




 
 
Kwiatki z Frondelka
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-06, 20:44   

Chochlik, przeczytałam ten artykuł i stwierdzam, że głupota ludzka (albo raczej nieodpowiedzialność) nie ma granic. :facepalm:



 
 
Kwiatki z Frondelka
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-06, 21:14   

Zwalczaj tych, którzy nie wierzą w Allaha ani w Dzień Ostateczny, ani nie uznają za zabronione tego, co zostało zabronione przez Allaha i Jego Proroka, ani nie uznają religii Prawdy, (nawet jeśli są) Ludem Księgi , dopóki nie zapłacą dżizję z wolą podporządkowania się i sami nie poczują się poddanym. /Koran 9:29/.



 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-08, 17:50   

Fronda poleca:





 
 
Kwiatki z Frondelka
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-11-08, 17:53   

Wypędzanie złych duchów po Palikocie.
Wprawdzie nie frondelek, ale i tak... cóż. Kuriozalne.




Disqualified as a human being.
 
 
Kwiatki z Frondelka
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-11, 17:12   

Cytat:
wiele razy patrzyła na śmierć: z głodu, chorób, ran, zimna. Może dlatego ma w sobie pogodę ducha

Tym razem nie fronda


<<< Dodano: 2015-11-11, 20:34 >>>


Ten sam problem widziany z dwóch stron barykady. Przed państwem gwiazda parlamentu, orędowniczka patriotyzmu i kultury, obrończyni rodzin, biegle posługująca się kreatywną polszczyzną *werble* poseł Krystyna Pawłowicz, zawsze dziewica!

Gazeta.pl napisał/a:
Posłance Pawłowicz nie podoba się Google Doodle. "Zgarbiony stary bocian" to "kłamliwy przekaz"

Google z okazji Dnia Niepodległości postanowiło wpleść w swój logotyp nie orła, co byłoby naturalne, a bociana. Twórca przekonuje, że to arcypolski ptak, a Krystyna Pawłowicz "protestuje".

"Do Polski, której niepodległość wspominamy każdego listopada, każdego roku przylatuje 40 tys. par bocianów. To więcej niż gdziekolwiek indziej na świecie! Chcemy dziś uczcić różnorodność, wolność i bogactwa naturalne Polski" - napisał twórca Doodle'a.

Internauci są podzieleni, na Twitterze zarówno zwolennicy lewicy jak i prawicy dzielą się wątpliwościami. Jednym bocian się podoba, inni przypominają, że ten ptak to "emigrant". W sondzie, którą przeprowadziliśmy pod artykułem o rysunku, większość (ponad 60 proc.) czytelników stwierdziła, że bocian to dobry pomysł. Przeciwko był co czwarty ankietowany, a około 10 proc. nie miało zdania.

Krystyna Pawłowicz skomentowała Doodle'a na swoim koncie na Facebooku. Jej zdaniem przedstawiono "zgarbionego, starego bociana z poszarpanymi, pokrwawionymi piórami" zamiast "dumnego białego orła, symbolu walki i niepodległości". Posłanka nazywa to "kłamliwym przekazem i fałszywą nauką".

Jak zwykle, wpis Pawłowicz wywołał ożywioną dyskusję. Osobom, które nie zgadzały się z krytyką Google, posłanka odpowiadała np. "Czy Pani z 'resortowego' czy lewacko-kosmopolitycznego domu? Rodzice nie nauczyli?" albo też "Proszę włożyć tenisóweczki w tęczowy deseń, bardziej pasują do Pana wpisów". Odsyłała też do szkoły podstawowej i "dobrych, patriotycznych nauczycieli".

Źródło

Fronda.pl napisał/a:
Pawłowicz oburzona szkaradną grafiką Googla

Krystyna Pawłowicz z PiS oburzona grafiką Googla, który w Dzień Niepodległości faktycznie przygotował szkaradną grafikę polskiego święta.


Oto wpis Krystyny Pawłowicz na Facebooku:

Dlaczego GOOGLE dziś, w dniu największego polskiego Święta Niepodległości witają nas biało-czerwonym zgarbionym,starym bocianem z poszarpanymi,pokrwawionymi piórami,a nie wizerunkiem dumnego białego orła,symbolu walki i niepodległości?

PROTESTUJĘ przeciwko temu kłamliwemu przekazowi i fałszywej nauce!

Źródło

Oto ta oburzająca grafika.
Uwaga, tylko dla ludzi o mocnych nerwach! :





<<< Dodano: 2015-11-12, 10:24 >>>




A ty, z którym rokiem się solidaryzujesz? Jesteś zwolennikiem roku 1410, czy może sojusznikiem 2050? ;)




[ Komentarz dodany przez: Adriaen: 2015-11-16, 21:31 ]
Nieładnie psuć forum. :P Naprawiłem. :)




Ostatnio zmieniony przez Adriaen 2015-11-16, 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kwiatki z Frondelka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 15