Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Uzależnienie od piercingu
Autor Wiadomość
bucket
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 00:16   

"kolczyki w buzi"niekoniecznie musza oznaczac te w wardze, moze to byc np smiley (w wedzidelku gornym) , frowny (dolnym), tongue web (wiazadelko jezyka), tongue (jezyk), double tongue (2 kolczyki po obu str jezyka) itd :D



 
 
Uzależnienie od piercingu
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-29, 06:03   

urazglowy, wiem że są różne rodzaje, napisałam tak po prostu, bo wargi to najpopularniejsze miejsce na kolczyki i trudno mi pojąć, że jak ktoś podziurawił się w środku to chwile później całość wyjął. Swój kolczyk nosiłam tylko dwa tygodnie, bo był robiony amatorsko, zarósł i musiałam być rozcinana skalpelem, by go usunąć. I mam wrażenie że te dwa tygodnie to było bardzo, bardzo, bardzo mało czasu. ;)



wish I could ctrl+Z you
 
 
Uzależnienie od piercingu
bucket
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 14:39   

I wlasnie dlatego odradzam klucie u ludzi, ktorzy sie na tym nie znaja. Pewnie mialas wlozony za krotki kolczyk :/ Moj kolczyk w wardze takze wytrzymal tylko tydzien, ale nie ze wzgledu na zle gojenie, poprostu bylam zmuszona go wyjac.



 
 
Uzależnienie od piercingu
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-29, 15:54   

urazglowy, dokładnie tak! Za krótki kolczyk. :D Uparłam się, że będzie ok. Po tym incydencie już nie dziurawiłam się, a jeśli zrobię to w przyszłości to na pewno u specjalisty. Gorzej jak znów uzależnię się od piercingu. :roll:



wish I could ctrl+Z you
 
 
Uzależnienie od piercingu
nicooola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-29, 18:28   

urazglowy, jakieś jeszcze w planach ?



 
 
Uzależnienie od piercingu
Dohito 


Wiek: 29
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 103
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-10-29, 19:22   

Co do kolczyków moich - dokładnie tak jak wspomniała urazglowy, smiley, frowny i tongue web. Wszystkie miałam pare miesięcy (coś pomiędzy paroma miesiącami, a rokiem). Z tym, że po prostu dbałam o te kolczyki i wiedziałam jakie rozmiary dobrać (nie kończyło się na tym, że przebiłam skórę i włożyłam byle jakiego kształtu metal do buzi i zadowolona - dużo czytałam na ten temat przed i po kłuciu)

A rodzice albo nie wiedzieli albo udawali, że nie wiedzą i pozwolili mi na "mały bunt" :>




 
 
Uzależnienie od piercingu
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-10-29, 19:34   

Dohito, a to jednak był dłuższy okres. :> Myślałam, że kilka dni. Tak jakoś wywnioskowałam. ^^
Mój mały bunt polegał na podaniu informacji "mama, jadę do miasta zrobić sobie kolczyki". Wróciłam z dwoma kolczykami w wardze, tata postawiony przed faktem dokonanym, pokręcił tylko głową i wyszedł. ^^




wish I could ctrl+Z you
 
 
Uzależnienie od piercingu
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-30, 08:56   

A kiedy ja spytałem, czy mogę zrobić sobie kolczyk powiedzieli "jak se zapłacisz to możesz".



Ostatnio zmieniony przez 2014-10-30, 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uzależnienie od piercingu
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-02, 15:10   

Moja mama strasznie protestowała na kolczyki, ale jak miałam 17 lat to sama sobie przekułam. Brodę, a potem wargę. Teraz mam wyjęte, bo z powodu pracy, bo nieelegancko wyglądasz, blabla. Ostatnio kusi mnie, żeby znów sobie przebić, bo się zrosły. Przez ich brak czuję się taka normalna. A w uszach mam jednego pluga 16mm w niebieską panterkę, a w drugim różowy plug 18mm. Tak bardzo irytuje mnie gadanie ludzi: A to się zrośnie? :facepalm:






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Uzależnienie od piercingu
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-03, 09:33   

Usagi napisał/a:
Ostatnio kusi mnie, żeby znów sobie przebić, bo się zrosły.


Czytałam gdzieś, że nie zaleca się przekłuwać w miejscach, w których był już kanał, nie pamiętam tylko dlaczego.




 
 
Uzależnienie od piercingu
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-11-03, 16:02   

Sadist, też czytałam. Chyba dlatego, że będą komplikacje, rana może się babrać czy coś w tym stylu.



wish I could ctrl+Z you
 
 
Uzależnienie od piercingu
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-03, 20:18   

O nieee, czyli mam cały czas chodzić z dziurą w brodzie i wardze? :facepalm: Może milimetr obok, żeby chociaż trochę to zasłonić... Paskudnie to wygląda, tak bez kolczyka.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Uzależnienie od piercingu
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-11-03, 20:20   

Może idź do piercera, który doradzi Ci, co powinnaś zrobić...



 
 
Uzależnienie od piercingu
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-11-05, 18:54   

Właśnie zamierzam się wybrać do salonu, jak odłożę trochę kasy.






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Uzależnienie od piercingu
Ameikari
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-05, 19:13   

Kiedyś strasznie jarał mnie piercing. Aktualnie ograniczyło się to, chociaż nadal chciałabym mieć jak najwięcej kolczyków. :D Na mej twarzy, a raczej w wardze, na razie znajduje się medusa, mam też standart labret, ale wyjęłam.



 
 
Uzależnienie od piercingu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12