Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tolerancja 2
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-24, 17:33   Tolerancja 2

?wirus napisał/a:
A, jeszcze coś. Co dla Was znaczy tolerancja? Bo to oczywiście coś zupełnie innego niż akceptacja :roll:


Hm... Nie wiem jak to wyjaśnić... Gdy pierwszy raz rozmawiałam z gejem (moim obecnym kumplem) nie czułam nic innego, jak wtedy gdy gadałam z kimś nowo poznanym hetero.
Wszystko to jest dla mnie zupełnie oczywiste. Normalne (choć nie wiem, czy to dobre słowo). Nie czuję nic co można by określić jako: "Powinnam tego kogoś zaakceptować".

Ps.
?wirus napisał/a:
Mnie tolerują :P

Asiiiik:D Ciebie się nie da nie tolerować, nie lubić itp:D




Ostatnio zmieniony przez Axxie 2015-07-11, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tolerancja 2
junior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-24, 21:33   

nie wiem jak ogół Polaków ale mi się wydaje, że jestem osobą tolerancyjną (chyba, że ktoś przekracza pewne bariery, w sensie, że ładuje się z buciorami w moją przestrzeń osobistą), ale pewna osoba cały czas powtarza mi, że jestem strasznie nietolerancyjny...



 
 
Tolerancja 2
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 13:39   

junior napisał/a:
(chyba, że ktoś przekracza pewne bariery, w sensie, że ładuje się z buciorami w moją przestrzeń osobistą)


Yhmm:) Jak mnie ludzie o tolerancje orientacji seksualnej pytają, odpowiadam zazwyczaj: "Niech ludzie uprawiają seks jak chcą, z kim chcą, ile razy chcą.... Byleby mnie do tego nie zmuszali. Uwaga! Nie zmuszali, a nie: Nie proponowali" xDD




 
 
Tolerancja 2
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 14:16   

Cherry napisał/a:
Ostatnio gdzies czytalam, ze jesli ktos nie toleruje przemocy to nie jest toleralncyjny. I zrobilam takie O.O oczy.
Tolerancyjnosc tez ma swoje granice. Bo nie mozemy tolerowac zlego.


Ja również zrobiłam takie oczy o.O Tolerancja tolerancją, ale ja do pedofilii, gwałcicieli, czy damskich bokserów uśmiechać się nie będę.




 
 
Tolerancja 2
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-25, 23:19   

Cytat:
Czy wg Was Polacy sa tolerancyjni?

Nie.

Cherry napisał/a:
W jakich dziedzinach jestesmy bardziej a w jakich mniej tolerancyjni?

Tego chyba nie da się określić. Bynajmniej ja nie umiem.

Jeżeli chodzi o moją osobę - staram się być tolerancyjna. Wprawdzie nie zawsze to wychodzi, szczególnie w takich sytuacjach ,gdy (moim zdaniem) ktoś totalnie przegina.




 
 
Tolerancja 2
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 00:15   

Na bank nie są tolerancyjni dla poglądów religijnych. :roll:



 
 
Tolerancja 2
sanderka1000
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-26, 23:03   

Tracy napisał/a:
nie są tolerancyjni dla poglądów religijnych

Dla gustów muzycznych też. :roll:




Ostatnio zmieniony przez sanderka1000 2010-02-26, 23:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tolerancja 2
bella
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 11:25   

tolerancja jak najbardziej
ale nie akceptacja zła

dlatego trzeba rozgraniczyć te pojęcia (jeden z przykładów to np. wspomniany powyżej zarzut nie tolerowania kogoś, kto posługuje się przemocą; nie można tego tolerować)




 
 
Tolerancja 2
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 14:02   

Tracy napisał/a:
Na bank nie są tolerancyjni dla poglądów religijnych. :roll:


Z tolerancją koloru skóry i orientacji seksualnej też u nas kiepsko...




 
 
Tolerancja 2
nivette
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 19:45   

też mi się wydaje, że polacy jako naród nie są tolerancyjni. uważam, że to jest trochę tak, że w polsce istnieje jedyna słuszna religia, orientacja seksualna, pogląd i tak dalej...



Ostatnio zmieniony przez nivette 2010-02-27, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tolerancja 2
ilse
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 20:29   

Ja także uważam, że Polacy nie są nietolerancyjni. Najbardziej w kwestii poglądów religijnych, wyznawania innej wiary, muzyki, sposobu ubierania. Choć faktycznie zdarzają się wyjątki, które tak czy siak potwierdzają regułę.



 
 
Tolerancja 2
unstable
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 21:30   

Również uważam, że polacy nie są tolerancyjni. I często z wielką zaciekłością zwalczają to co "inne"- katolicy kontra ateiści, osoby akceptujące homoseksualizm a osoby które są za "zakazem pedałowania". Częściej jest to walka o to, kto ma rację a nie o wzajemny szacunek, akceptację. Taka walka o ogień ;)
Ba, nawet wydaje mi się, że osoby które są tolerancyjne, nie są tolerowane przez część społeczeństwa, bo przecież "jak może im nie przeszkadzać ' inna' wiara, kolor skóry, poglądy..."




 
 
Tolerancja 2
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2010-02-28, 12:18   

unstable, to nie ateiści, to antykatolicy. Ateiście zwisa czy wierzysz i w co wierzysz.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Tolerancja 2
Kaszana of Destruction
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-16, 16:44   

nikt nie jest tolerancyjny
takie coś jak tolerancja nie istnieje

gdyby istniała jej zwolennicy za pomocą prawa nie wsadzaliby do kicia niepokornych




 
 
Tolerancja 2
oiselle
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-26, 14:07   

Ja mam tak śmiesznie, że przed obcymi, tzn znajomymi, ale nie rodziną, łatwiej mi przyznać się do pewnych rzeczy, skłonności.

Wiem, że moja rodzina ich nie toleruje.

Ale czasem zastanawia mnie, czy gdybym się jednak otworzyła, jaka byłaby reakcja słowna rodziców, czy rodzeństwa...




 
 
Tolerancja 2
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13