Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Autor Wiadomość
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-13, 17:43   

Kappa, Opiekunie, a co jak ktoś nie wykona zadania na dany dzień? ;>



 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-03-14, 05:54   

Spalisz się w czeluściach piekielnych :D
Nie no, jeśli to zabawa to nie powinna mieć konsekwencji. Tzn. jeśli ktoś chce się bawić i mu będzie zależało, to będzie robił zadania, których się podjął. Myślę, że to też świetny trening odpowiedzialności :P
Bierzesz zadanie i się go podejmujesz. Jak nie wykonasz, tzn. że nie umiesz dotrzymywać założeń, które sobie postawiłeś :D
Mi to jest bliskie:P




nobody.more
 
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-14, 12:47   

spacedementia napisał/a:
Opiekunie, a co jak ktoś nie wykona zadania na dany dzień?
Kara pieniężna, wpis do akt i zakaz piastowania ważnych stanowisk państwowych :P

Spoko idea, może lepiej postawić na pozytywne wzmocnienie? Zamiast kary za nie wykonanie, to jakaś gratyfikacja za wykonanie zadań? A może żeby gra się kręciła, to np. jak wykonasz zadania to sam możesz być opiekunem? Nie wiem, nie znam się, ale się wypowiadam ;)




 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-15, 00:48   

Parę dni temu czytałam o tym Niebieskim Wielorybie i to był dla mnie szok, mam ogromną nadzieję, że to naprawdę fejk. Samobójstwo wynikające z zabawy... :shock: A co do Różowej Pandy na forum, to również dopisuję się do chętnych. :D



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-15, 08:04   

Rownież moge dołączyć sie do Różowej Pandy, ale jako uczestnik :D



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-03-15, 13:31   

Wczoraj o tym czytałam i w momencie w którym dowiedziałam się, że to wyszło z Rosji wyłączyłam przeglądarkę i stwierdziłam że już wszystko jasne. Do tego dowiedziałam się od mojego brata(6 kl podstawówki), że u niego w szkole jest na to podobno straszny szał i każdy o tym rozmawia i mówi jakie to musi być super i yolo :facepalm: Nie wiem co o tym myśleć, serio.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-15, 16:27   

Cirnellé, no, racja to musi być świetne! Zabić się w imię gry :yahoo:



 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
PanLew 
Hakuna Matata



Wiek: 27
Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 381
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-03-15, 16:46   

Cirnellé, :o powiedz że to jakis głupi żart. Jeśli nie to myśle że warto uświadomić nauczycieli.



 
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-03-15, 18:53   

Sam pomysł tej śmiertelnej gry, to wspaniała debiliada, pokazująca stan dzisiejszego pokolenia "szurania" (jak ja bym to nazwał) gdzie mózg, przestaje być osobisty, a staje się sieciowy. I pierwszy raz w historii gatunku, możemy ośrodek sterowania niektórych osobników zlokalizować na zewnątrz ciała, najczęściej umieszczony w dłoni.

Dobija mnie czasami dzisiejsze nowoczesne społeczeństwo -_- .




****Żyj. Jesteś swoją bronią w walce o przetrwanie dbaj o nią. Dbaj o swoje stado. Nie wolno krzywdzić szczeniąt. Należy pomagać swoim. Nie kłaniaj się w sercu nikomu, kto na to nie zasłużył. Nie służ nikomu, komu nie pokłonisz się w sercu.****
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-03-15, 20:04   

moje, Mnie nawet nie dobija, a nawet czasem złości. Od ludzi w tramwajach, sklepach, galeriach po pracę. Naprawdę, czuję się czasami wybitnie inteligentna... A nigdy się za taką nie miałam



nobody.more
 
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-03-15, 20:57   

Arche, AnotherCrazyGuy, jak brat mi o tym powiedział to też na początku zgłupiałam. Serio, jak ja chodziłam do podstawówki - tej samej, dodam(a było to wcale nie tak dawno temu) to największym wow było jak ktoś powiedział ''dupa'' lub jak jakiś chłopaczek przyniósł playboya podwędzonego ojcu(a to była heca, do dziś pamiętam :lol: ). No ale widzę że dzisiejsza dzieciarnia ma za dużo internetu i w dupkach im się przewraca. Myślę, że to nic poważnego ale te dzieciory po prostu chcą pokazać jakie są dorosłe. Nie jestem święta, bo zaczęłam się ciąć w wieku 10/11 lat, ale to były trochę inne czasy, inne powody i inna mentalność dzieci/nauczycieli/rodziców. Myślę że to chwilowa zajawka i i tak żaden 12 latek nie popełni samobójstwa.



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-03-15, 21:16   

Cirnellé napisał/a:
Myślę, że to nic poważnego

Nie określiłabym tak szału wśród dzieci na cięcie się i drogę do samobójstwa...




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-03-15, 21:19   

Cirnellé, myślę, że nie chodziłaś po szkole i nie pokazywałaś wszystkim swoich rąk z głosem "Patrzcie jaka fajna nowa zabawa!".

Zaproponuj bratu różową pandę, powiedz, że w to się bawią teraz dorośli :D




 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-03-16, 08:05   

Fenoloftaleina, szał, bo to takie ''dojrzałe'', bo w końcu trzeba mieć problem żeby się okaleczać, a tu proszę! Gra, w której o to chodzi. Myślę, że te dzieciaki to robią, bo wiedzą, że teraz to popularne i się o tym mówi więc chcą być w centrum uwagi i pokazać rówieśnikom, że są na tyle odważni, by wyciąć sobie ''f50'' na ręce.
Arche napisał/a:
myślę, że nie chodziłaś po szkole i nie pokazywałaś wszystkim swoich rąk z głosem "Patrzcie jaka fajna nowa zabawa!".

No nie, dlatego powiedziałam że to były inne czasy i inna mentalność bo ja wręcz przeciwnie, nie obnosiłam się z tym ani trochę i za wszelką cenę to ukrywałam i próbowałam udawać że jest ok. Nie robiłam z siebie smutnej emo z odkrytymi, pociętymi rękami.

A jeśli chodzi o mojego brata, to poszłam z nim wczoraj na spacer i porozmawiałam z nim o tym a on stwierdził, że to głupota i że pewnie oni to robią żeby inni się nimi interesowali. Mądry braciak <3




Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Misza
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-16, 13:02   

Ja bym był mimo wszystko daleki od takiego fatalizmu - "ojej, jaka to ta młodzież teraz jest okropna, za moich czasów to było lepiej". Debilizm tego rodzaju jest immanentną cechą wieku szczenięcego. Nawet nie chcę mówić co głupiego się robiło za mojej pamiętnej młodości, cud, że wszyscy żyją ;)

Oczywiście nie znaczy to, że nie ma się czym przejmować. Cirnellé, dobrze, że porozmawiałaś z bratem.




 
 
Gra w "Niebieskiego wieloryba"
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11