Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie o kinie
Autor Wiadomość
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-03, 14:15   

Byłąm ostatnio na Jokerze. i Kurcze jestem rozczarowana. Film na filmwebie jest na pozycji 8 najlepszych filmów a jednak mi się nie podobał. Jak wasze wrażenie ?



 
 
Ogólnie o kinie
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2019-11-03, 14:49   

jo_aśka napisał/a:
Jak wasze wrażenie ?

Mi tam się nawet podobał, ale nie zrobił na mnie takiego szału jak u większości widzów. Jeszcze przed seansem trafiłem na informacje o pewnych podobieństwach do Taksówkarza. Myślałem sobie, że no spoko, ten sposób budowania napięcia będzie dla filmu o Jokerze jak znalazł. Ale nie. Nie, nie, nie. Kompletnie to do mnie nie trafiło. A może inaczej - tych podobieństw było tak nadto, że za każdym razem, kiedy zaczynałem słuchać tej specjalnie pogłośnionej muzyki zaczynałem się wkurzać. Są jednak pozytywy, bo to kino spokojnie, niewiele się dzieje, co pozwala skupić się na detalach, na całej tej otoczce tego brudnego, pozbawionego skrupułów świata przedstawionego w filmie. No i przede wszystkim na grze Joaquin'a, gdyż to właśnie tej jego słodko-kwaśnej buźce tkwi cała sztuka. ;)




 
 
Ogólnie o kinie
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-03, 19:41   

Tak, zdecydowanie Joaquin odegrał rolę świetnie. ponoć schudł do tej roli 25kg, a śmiechu uczył się dłuższy czas.



 
 
Ogólnie o kinie
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 825
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-05, 23:12   

A ja tak z innej beczki... nie wiem czy ja jakieś strasznie "queer" filmy oglądam czy co się dzieje, ale... co ostatnio wchodzę na filmweb, żeby poczytać opinię o filmie/serialu, który być może miałabym ochotę sobie obejrzeć, to 1/3 komentarzy brzmi mniej więcej tak: "byłoby całkiem spoko, ale wkurza mnie, że wszędzie tych gejów muszą wciskać" albo "fajnie by się oglądało, gdyby nie ta lewacka propaganda".
Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi, bo ja autentycznie nie rozumiem...
Jak widzę na ekranie parę heteroseksualną, to nie myślę "cóż za nachalna promocja heteroseksualizmu".
Jak widzę scenę z kobietą w kuchni gotującą obiad dla rodziny, to nie wkurzam się o "radykalną promocję patriarchatu".
Jak głównym "złym" w filmie jest Latynos albo Murzyn, to nie stwierdzam od razu, że film jest rasistowski.
Co jest z ludźmi (albo ze mną) nie tak? Nie lubię kowbojów, więc nie oglądam westernów... jak komuś przeszkadzają wątki nieheteronormatywne, to po co sięga po filmy z takimi wątkami? Frustracja, którą te osoby wylewają na forach jest banalna do uniknięcia... wystarczy nie oglądać filmów, których treść nas denerwuje. Co w tym jest trudnego?




 
 
Ogólnie o kinie
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-11-08, 14:43   

brak wiedzy, wyrozumiałości, akceptacji i tak później jest...



 
 
Ogólnie o kinie
Anguida Sempiternal
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-08, 23:10   

Castro, typowy angst przeciętnego białego heteroseksualnego mężczyzny, podobne frustracje wylewają się w filmach, których główną bohaterką jest kobieta, czarnoskóry i tak dalej. Nie ma się czym przejmować tylko ignorować, ludzie tego typu zawsze będą psioczyć.



 
 
Ogólnie o kinie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2019-11-12, 05:38   

jo_aśka, mnie film zauroczył. Phoenix kawał dobrej roboty odwalił jako Joker. Ostatnie kilkanaście sekund filmu takie znajome, że siedziałam z bananem na twarzy. :lol: W ogóle siedziałam podczas filmu z bananem na twarzy, prócz jednej sceny, gdzie parsknęłam śmiechem a potem miałam takie "olaboga :roll: ":

:

Gdy Joker dusił w szpitalu matkę, moja siostra wypaliła "Jakim cudem on ją udusił, jak miała wąsy z tlenem... i czemu nie ma asystoli?" No idź tu ze służbą zdrowia na film o chorobach.



Szkoda, że już Ledger nie żyje. Ale pozostanę mu wierna i on jest moim ulubionym Jokerem.


<<< Dodano: 2020-07-17, 07:22 >>>


Jak myślicie, co będzie 10 i ostatnim filmem Tarantino?
Kill Bill vol. 3? Czy pokusi się na coś innego?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ogólnie o kinie
EvenIfICould 
żałosny śmieć



Wiek: 38
Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 619
Skąd: się biorą dzieci?

Wysłany: 2020-07-19, 20:05   

Myślę, że to będzie coś innego niż "Kill Bill". I szczerze powiedziawszy mam nadzieję, że na 10 się nie skończy. ;)



"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart..."
 
 
Ogólnie o kinie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2021-11-10, 11:18   

Odkąd moje życie straciło sens, bo obejrzałam wszystkie odcinki "Wikingów", czuję ogromną pustkę.

Co więcej, nie kumam, na cholerę Netflix zostawił 3 sezon serialu "Piraci" usuwając dwa poprzednie? Gdzie sens, gdzie logika?
Kumam, że pierwsze dwa sezony były przesączone seksem do obrzydzenia, w końcu jednym z głównych miejsc akcji jest burdel, ale bezsens totalny.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ogólnie o kinie
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3477
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-11-10, 12:43   

Oglądaliście Diunę?



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Ogólnie o kinie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2021-11-10, 16:15   

Oglądałam. Nawet przez chwilę się ożywiłam, gdy rozpoznałam jedną z lokalnych plaż. XD



Disqualified as a human being.
 
 
Ogólnie o kinie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2022-01-08, 20:58   

Obejrzałam dziś "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" i zostałam z niezwykłym uczuciem, że jestem częścią tego świata, że to jest część mojego życia. Dorastałam z tymi filmami i książkami, będąc ciągle mniej więcej w wieku głównych bohaterów. To magiczne.

-After all this time?
-Always.




:myszka:
 
 
Ogólnie o kinie
Czu 
Bipolar.



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Maj 2019
Posty: 996
Skąd: Polska

Wysłany: 2022-01-08, 22:32   

aga_myszka, ja czekam aż będę sama i będę mogła w spokoju sama zobaczyć. 😍
Doczekać się nie mogę. 🥰




"Been searching somewhere out there
For what's been missing right here."
LP
:cama:
 
 
Ogólnie o kinie
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2022-01-09, 11:12   

aga_myszka, też miałam bardzo podobne odczucia podczas oglądania i po :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Ogólnie o kinie
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2022-04-29, 19:26   

Czekam na nowy sezon Pracujących mam na Netflix?
Ej, czy to prawda, że z Netflixa ludzie już odchodzą?




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Ogólnie o kinie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11