Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Biseksualizm
Autor Wiadomość
łoś 



Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 120
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-02-03, 00:06   Biseksualizm

Przeszukałem trochę forum i nie znalazłem nic o biseksualiźmie, wiec fajnie by było gdyby temat się przyjął i kilka osób udzieliło by głosu w tych kwestiach takich jak rozterki między jednym, a drugim :) Sam mam wiele pytań (nie tylko ja) do ludzi o tej samej orientacji seksualnej, którzy przede wszystkim zdołali zwalczyć swoje wewnętrzne demony.

Edytowałam opis tematu. | Sally




Jesteś uwięzioną duszą w głębokim zaprzeczeniu dotyczącym Twojej przeszłości. Chcesz się poprawić i naprawdę próbujesz, ale po prostu coś Cię powstrzymuje. Dopóki nie weźmiesz odpowiedzialności za Twoje czyny, będziesz zgubiony. :łoś:
Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2017-02-03, 00:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Biseksualizm
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-02-03, 00:18   

Może zadaj te pytania? ;)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Biseksualizm
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-02-03, 00:22   

łoś napisał/a:
zdołali zwalczyć swoje wewnętrzne demony.


Jakie demony?




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Biseksualizm
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-03, 00:26   

Też nie odczuwam żadnych demonów z powodu bycia bi... :)



 
 
Biseksualizm
łoś 



Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 120
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-02-03, 00:30   

Kiedy chodziłem do gimnazjum miałem przejawy biseksualizmu, ale nie zwracałem na to zbytniej uwagi. Teraz w 2 klasie technikum kiedy mój bliski przyjaciel, a zarazem współlokator znalazł dziewczynę i był z nią krótki okres czasu w "związku" zdałem sobie sprawę, że się w nim zakochałem. Oni zerwali, a od niedawna okazało się, że przyjaciel też jest biseksualistą, który nie rozumie swojego obecnego stanu i zaczyna bać się sam siebie bo "nie wiem kim lub czym jestem". Nie mam pojęcia co mam zrobić ze swoim uczuciem do niego (o którym wie i je toleruje), zarazem nie wiem jak mam mu pomóc.



Jesteś uwięzioną duszą w głębokim zaprzeczeniu dotyczącym Twojej przeszłości. Chcesz się poprawić i naprawdę próbujesz, ale po prostu coś Cię powstrzymuje. Dopóki nie weźmiesz odpowiedzialności za Twoje czyny, będziesz zgubiony. :łoś:
 
 
 
Biseksualizm
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-02-23, 00:13   

A ja rozumiem o jakich demonach może być mowa. Sama czuję się zagubiona, bo nie wiem czasem czy wolę facetów, czy kobiety. To niezdecydowanie frustruje. Biseksualistom chyba najciężej jest się określić, bo wahają się gdzieś po środku linii między homoseksualizmem, a heteroseksualizmem. Tak jak to odczuwam.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Biseksualizm
łoś 



Dołączył: 06 Gru 2014
Posty: 120
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-02-23, 07:50   

shady, dokładnie o to mi chodzi



Jesteś uwięzioną duszą w głębokim zaprzeczeniu dotyczącym Twojej przeszłości. Chcesz się poprawić i naprawdę próbujesz, ale po prostu coś Cię powstrzymuje. Dopóki nie weźmiesz odpowiedzialności za Twoje czyny, będziesz zgubiony. :łoś:
 
 
 
Biseksualizm
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-23, 17:39   

Na start zaznaczę jestem hetero (nie chcę się z tym obnosić, po prostu nie chce żeby ktoś źle zinterpretował moje wypowiedzi jako własne doświadczenia, a później zarzucał mi kłamstwo), moja wiedza, jest naukowa, lub pochodzi z obserwacji bliskich mi osób.

łoś napisał/a:
okazało się, że przyjaciel też jest biseksualistą, który nie rozumie swojego obecnego stanu i zaczyna bać się sam siebie bo "nie wiem kim lub czym jestem"


Albo nie jest, a jedynie z powodu niepowodzenia, ma tymczasowe przeniesienie zainteresowania na druga płeć. Jeśli jest to jego problem do rozwiązania. Zawsze może być tym szczęśliwcem, który odkryje że jest innej orientacji niż zakładał, zanim dorobi się żony i dzieci.

łoś napisał/a:
Nie mam pojęcia co mam zrobić ze swoim uczuciem do niego (o którym wie i je toleruje), zarazem nie wiem jak mam mu pomóc.


Dopóki on sam nie wie co chce z tym zrobić nie wtrącaj się. Niestety jesteś w stanie który jest kompletnie nieobiektywny i z całkiem dobrymi chęciami możesz teraz zrobić krzywdę jemu, albo waszej znajomości. Jeśli coś miało by między wami być oddaj mu inicjatywę.

shady napisał/a:
Sama czuję się zagubiona, bo nie wiem czasem czy wolę facetów, czy kobiety. To niezdecydowanie frustruje. Biseksualistom chyba najciężej jest się określić, bo wahają się gdzieś po środku linii między homoseksualizmem, a heteroseksualizmem. Tak jak to odczuwam.


Może jedno i drugie? Po prostu z wyborem jak u osób hetero, czasem człowiek chciałby takiej osoby czasami innej, a do tego dochodzi wygląd i tu też można przebierać. Z tym, że u was dochodzi jeszcze wybór co z której płci wybrać. Z wybraniem kobiety (piszę z własnej perspektywy) tez można mieć ogromny kłopot. Po prostu ludzie są na tyle różni, że nawet nie dzieląc ich ze względu na płeć można się pogubić w tym co człowiekowi odpowiada.
shady,, łoś,, ja już raczej nie miewam tego problemów, ale kiedyś się pojawiały, może wam za kilka lat też przejdzie.




 
 
Biseksualizm
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-02-23, 19:05   

moje napisał/a:
Albo nie jest, a jedynie z powodu niepowodzenia, ma tymczasowe przeniesienie zainteresowania na druga płeć.

Chciałeś napisać na tę samą płeć, tak?

Reszty nie rozumiem.

moje napisał/a:
ja już raczej nie miewam tego problemów, ale kiedyś się pojawiały

To chyba znaczy, że jesteś przeważająco heteroseksualny, incydentalnie homoseksualny.

Pomyliłem tematy...




dead but delicious
 
 
Biseksualizm
moje 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 293
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-02-23, 21:26   

Tak pomyliłeś ale odpiszę :P

R. de Valentin napisał/a:
Chciałeś napisać na tę samą płeć, tak?


Druga w znaczeniu inna niż ta która interesował się wcześniej.

Zwróć uwagę, że końcówka mojej wypowiedzi dotyczy kobiet (jako wybieranych obiektów lokowania uczuć, w moim przypadku). Bo staram się przyrównać to niezdecydowanie do ogólnego niezdecydowania w wyborze partnera.
No chyba, że znowu coś poknociłem w składni zdania i jest kompletnie niezrozumiałe.

"Z wybraniem kobiety (piszę z własnej perspektywy) tez można mieć ogromny kłopot. Po prostu ludzie są na tyle różni, że nawet nie dzieląc ich ze względu na płeć można się pogubić w tym co człowiekowi odpowiada.
shady, łoś, ja już raczej nie miewam tego problemów, ale kiedyś się pojawiały, może wam za kilka lat też przejdzie."

Jak jakiś mod może niech wywali mój i R. de Valentin, wpis do tematu Biseksualizm.

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2017-02-23, 21:28 ]
Przeniosłam.

Dzięki




 
 
Biseksualizm
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12