Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2016-12-31, 20:26   

Chochlik, to wyciągasz złe wnioski na wyrost, bo, ja nic nie napisałam, że nie ma potrzeby rejestrowania nawet małej działalności, tylko napisałam, że kontrole nie są ot tak.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 10:11   

Pominęłaś w opisie założenie działalności, a jak zwróciłam na to uwagę stwierdziłaś, że jest to problem, tylko kiedy jest kontrola, a te są rzadkie, zamiast powiedzieć "a, tak, faktycznie zapomniałam o tym punkcie'. Można w takim razie dojść do wniosku, że nie uważasz tego braku za swój błąd, tylko próbujesz udowodnić, że miałaś rację, że ten punkt jest zbędny, bo kontrole są rzadkie. Bo wiesz... zwykle tak jest, że jak ktoś się nie przyznaje do błędu, to dlatego, że nie uważa, że go popełnił. Tym bardziej, kiedy wysuwa argumenty mające uwiarygodnić to co napisał.



 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-01-01, 10:12   

Chochlik, Źle rozumiesz co pisze... Że tu w Polsce, nie na całym świecie matko swięto.

Po za tym każdy masażysta pracuje na czarno... Wszyscy moi znajomi tak robią by się utrzymać w tym chorym państwie.

Usunęłam separator, na edycję posta jest godzina. Zło.




nobody.more
Ostatnio zmieniony przez 2017-01-01, 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 10:22   

nobody.more, a przeprosiny gdzie?



 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 10:45   

nobody.more napisał/a:
Własnie nie mam. Szukam ciągle w zawodzie czegoś, ale nie ma nic. Jest przesyt masażystów...

Aż wrzuciłam w internet pytanie i fakt, nie znajduje tego jakoś dużo, choć napatoczyła mi się oferta pracy masażysty/tki na luksusowych statkach pasażerskich na wodach całego świata. :P

nobody.more napisał/a:
Chochlik, Czy ja tak powiedziałam? (...) Mam wrażenie, że jesteś zaczepny (...)

Chochlik jest kobietą. ;)




 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-01-01, 17:50   

:śmiech:
Chochlik napisał/a:
Pominęłaś w opisie założenie działalności, a jak zwróciłam na to uwagę stwierdziłaś, że jest to problem, tylko kiedy jest kontrola, a te są rzadkie,

Stwierdziłam, że kontrole są rzadkie, a nie, nie musisz zakładać działalności bo kontrole są rzadkie.
Ja p****e, ale mi wciskasz słowa w posty. :lol:
Chochlik napisał/a:
zamiast powiedzieć "a, tak, faktycznie zapomniałam o tym punkcie'. Można w takim razie dojść do wniosku, że nie uważasz tego braku za swój błąd, tylko próbujesz udowodnić, że miałaś rację, że ten punkt jest zbędny, bo kontrole są rzadkie.

Czyli ja, muszę odpowiadać na każde zdanie w Twoim poście, a Ty, możesz pomijać całe moje posty skierowane do Ciebie?
No, ok:
Tak Chochliku, jesteś jak zawsze nieomylna, wskazuj nam dalej drogę prawości, bo my, a w tym przypadku ja, znów popełniłam błąd, kajam się, przyjmę karę i odpokutuję. O Wiedzo Nasza Wszechobecna, wybacz (na wszelki wypadek też przeproszę, bo od użytkowniczki wyżej przeprosin oczekujesz, to nie chcę się znów narazić), tą zniewagę!

A co do błędu - czy jedynym moim błędem, było nie zacytowanie Twojej wypowiedzi i napisanie "masz rację?"
Skoro to napisałaś, to po co miałam się powtarzać? Bo nie raz widziałam jakieś wypowiedzi użytkowników, gdy napisali "masz rację", "też tak uważam" dostawali notki moderatorskie.

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2017-01-01, 19:11 ]
Tu nie przeklinamy. Opanuj złośliwości.




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2017-01-01, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
nobody.more 
Włóczykijka



Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2016
Posty: 167
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-01-01, 21:24   

Lennei, Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie choroba morska :D


<<< Dodano: 2017-01-02, 09:31 >>>


Chochlik, że niby jakie przeprosiny?!




nobody.more
Ostatnio zmieniony przez Hedum 2017-01-02, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pożegnanie starego, przywitanie nowego.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14