Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-11, 20:26   

Nie jestem dobrą przyjaciółką, partnerką, córką, siostra, pracownikiem. Po prostu jakoś mi tak smutno.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-15, 08:49   

Przyszłam się tylko pochwalić, że wróciłam do jednego z leków i moje natrętne, złe myśli osłabły. I nie ma kto się ze mną z tego ucieszyć.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-06-15, 10:01   

L.M., ja się z Tobą cieszę.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-06-15, 13:45   

Mam tak bardzo dosyć wszystkiego... :(



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-06-15, 17:33   

Alessa, podzielisz się szczegółami?



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-06-15, 22:54   

Cieszy mnie życie. Ciężko jest, ale potem okazuje się, że są ludzie, którym nie jesteśmy obojętni i jest jakoś tak dobrze, szczęśliwie. Warto żyć. Dla takich ludzi, dla takich chwil. Dla tego, by było ich więcej.



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-16, 11:32   

Wczoraj miałam mały kryzys i trochę popłakałam, ale ogarnęłam się i już jest lepiej. Od jakiegoś czasu jest coraz lepiej, nie pamiętam kiedy się tak czułam dobrze psychicznie. To nie kwestia miesięcy, a lat. Zadziwiające uczucie...



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-06-16, 12:05   

cynthia napisał/a:
Od jakiegoś czasu jest coraz lepiej, nie pamiętam kiedy się tak czułam dobrze psychicznie. To nie kwestia miesięcy, a lat. Zadziwiające uczucie...

Dobrze to czytać :3

Jest dobrze. Jestem zestresowana, ale jest dobrze. I chyba wiem dlaczego, to się nazywa nadzieja.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-27, 19:31   

Chciałam sobie zmierzyć ciśnienie ale bałam się, że rodzice wrócą w każdej chwili a nie chcę im się tłumaczyć. W tym czasie mogłam je zmierzyć z 5 razy... Trochę świruję. Cholerne lęki przeszkadzające w prostych czynnościach.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-06-29, 10:31   

Może mnie znielubicie za to, ale trudno. Mam ochotę wylogować się z internetu na zawsze, a przynajmniej na jakiś czas, aż się to wszystko uspokoi. Nienawidzę, cholernie nienawidzę tych wszystkich krzykaczy, którzy nawet o rozmowie o kwiatkach, znajdzie się ktoś, kto to połączy z polityką/lgbt/aborcją/napaścią na czarnoskórych. Juž nawet nie można porozmawiać normalnie na jakiś temat. Ostatnio zmieszano mnie z gównem, bo ja jakimś kanale na discordzie śmiałam powiedzieć, że jestem hetero i wysłano 10 000 filmików żebym się doedukowała i wybrała sobie jakąś inną płeć i jakby jeszcze rozmowa dotyczyła jakkolwiek tego. Nie mogę się nigdzie ruszyć, by nie obrazić kogoś samym oddychaniem. I jeszcze u nas tak tego nie widać, jak na zachodzie.
Gdzieś mam na kogo głosujesz, jaki masz kolor skóry, co robisz w łóżku itp. Dacie mi sobie porozmawiać o kwiatkach, jak wątek jest o kwiatkach.




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-06-29, 10:39   

L.M. napisał/a:
Dacie mi sobie porozmawiać o kwiatkach, jak wątek jest o kwiatkach.

Kwiatki mają jednocześnie zarówno słupki, jak i pręciki, więc wszystkie są hermafrodytyczne, mają tylko jedną płeć, o.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-06-29, 10:42   

L.M. napisał/a:
Może mnie znielubicie za to, ale trudno. Mam ochotę wylogować się z internetu na zawsze, a przynajmniej na jakiś czas, aż się to wszystko uspokoi. Nienawidzę, cholernie nienawidzę tych wszystkich krzykaczy, którzy nawet o rozmowie o kwiatkach, znajdzie się ktoś, kto to połączy z polityką/lgbt/aborcją/napaścią na czarnoskórych. Juž nawet nie można porozmawiać normalnie na jakiś temat. Ostatnio zmieszano mnie z gównem, bo ja jakimś kanale na discordzie śmiałam powiedzieć, że jestem hetero i wysłano 10 000 filmików żebym się doedukowała i wybrała sobie jakąś inną płeć i jakby jeszcze rozmowa dotyczyła jakkolwiek tego. Nie mogę się nigdzie ruszyć, by nie obrazić kogoś samym oddychaniem. I jeszcze u nas tak tego nie widać, jak na zachodzie.
Gdzieś mam na kogo głosujesz, jaki masz kolor skóry, co robisz w łóżku itp. Dacie mi sobie porozmawiać o kwiatkach, jak wątek jest o kwiatkach.


Oj, to powinno mieć jakąś nazwę. Na razie nie znam innej niż ból d*py. Gdzie się nie ruszysz - internetowi aktywiści. Wszędzie widzą mizoginizm, ableizm, homofobię, rasizm, dyskryminowanie różnych osób. Każda dyskusja sprowadza się do czyichś praw. W stylu: film należy usunąć bo obraża <wstaw dowolną grupę społeczną>. Nic nie jest dość poprawne politycznie.

Inna rzecz to to polityczne szambo wszędzie. Wszędzie o POPISywaniu, lewactwie, winie Tuska, TuPOlewach, teczkach, zdrajcach narodu itd...

Kolejne zjawisko, to pisanie o rosyjskich spiskach, 5G, glutenie, szczepionkach i o tym, że ludzie obudźcie się, bo nie ma żadnej epidemii.

Odechciewa się internetów.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-06-29, 10:51   

Ja ostatnio w weekendy włączam w telefonie tryb samolotowy i odkładam go na półkę. Żadnego Internetu również w dni powszednie, po pracy.



dead but delicious
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
krzywdaurojona
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-02, 18:32   

Nie ma jedynej osoby która mogłaby jakkolwiek mi pomóc a męczą mnie harde myśli samobójcze, czuję się tak okropnie jak dawno nie było. Nie wiem już na co zbierać, na dentyste czy prawo jazdy... Nienawidzę siebie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-07-07, 15:43   

Tak bardzo brakuje mi rutyny związanej ze stażem. :(



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11