Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
LuxioS
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-05, 07:04   

Exmit, pamiętaj, że szczury są bardzo inteligentne oraz wcale nie są najgorsze na świecie! Dobrze, że chociaż w łóżku widzisz swój azyl, jednak spróbuj doszukiwać się rzeczy, które w jakiś sposób Cię cieszą, chociażby to miały być promienie słońca padające przez okno o godzinie 14:45.
Trzymaj się!




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-05-05, 15:43   

Na zmianę czuję się winna i obwiniam wszystkich dookoła za mój stan. Chcę zniknąć. Chcę się upić...właściwie nie wiem czemu tego jeszcze nie zrobiłam



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-07, 14:43   

Dałam się ponieś swoim złym emocjom i ktoś przez to oberwał... I teraz nawet już nie wiem czy mu się należało czy nie, czy to on był winny czy nie. Jedyna rzecz, która jest pewna to jest to, że zareagowałam za bardzo.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-07, 17:11   

Czuję się okropnie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-07, 17:26   

wihszyciel, dlaczego?

Ja z kolei czuję się bardzo zmęczona po pracy.




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-07, 17:37   

Niepokój, nerwowość i pobudzenie. Nie lubię tej mieszanki. Czy ja pozwolę sobie w końcu mieć coś przez chwilę w zadzie? Co będzie to będzie. Meh. Ręce mi się trzęsą.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-07, 18:44   

WhiteBlankPage., bo zjadłam za dużo, zadręczam się tym że nie podobam się już chłopakowi, nienawidzę siebie za to ze scięłam włosy bo to była jedyna moja zaleta, boję się wejść na wagę i myślę nadal o samobójstwie i gdybym miała xyz to chyba bym już dawno temu spróbowała, aktualnie ryczę jak dziecko ale jutro też jest dzień, może tym razem wyjdzie mi lepiej zjedzeniem, może chłopak się mną zainteresuje jeśli nie jest już mną zmęczony, może nie zrobię sobie krzywdy. ;_;


<<< Dodano: 2019-05-07, 22:10 >>>


Boję się że kiedyś się zabiję ale chyba tak na prawdę nie chcę kończyć tego wszystkiego ze względu na chłopaka, mam mętlik w głowie. Boję się, że się nie uda i będę musiała chować rękę przed rodzicami, a kiedyś się dowiedzą i będzie płacz matki, ojciec jak to ojciec. Boję się eż że przez taką bliznę nie znajdę pracy. Chyba powien o tym psychiatrze bo psychologa i tak nie mam ale warto byloby prowadzic dziennik dla przyszlego psychologa.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-07, 23:30   

wihszyciel, dziennik to bardzo dobry pomysł, fajnie, że o tym myślisz.

A faktycznie przestałas się podobać chłopakowi, czy to tylko i wyłącznie Twoje "domysły"?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-08, 06:36   

WhiteBlankPage., mysle ze to moje wymysly ale wiem tez co mialo na to wplyw więc nie zdziwilabym się gdyby byl po prostu mniej zainteresowany mną, trochę boli ale jest do naprawienia. Na moje wątpliwosci czy tak na prawdę mu się podobam miała jedna rzecz przez którą popadłam w urojenia i zaczęłam się porównywac, wlasnie znowu zaatakowalo, zycie singla byloby łatwiejsze. ,_;



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-08, 08:25   

wihszyciel napisał/a:
zycie singla byloby łatwiejsze.
ale pewnie nieco bardziej wybrakowane niż życie w związku ;)

A rozmawiasz z nim na ten temat? Mówisz, że czujesz się nieatrakcyjna dla niego? A może on w ogóle nie okazuje jakiegokolwiek zainteresowania Tobą?




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-08, 09:44   

WhiteBlankPage., czasem mówię i będe mówić właśnie teraz. ;_; Najczęściej słyszę że jestem dla niego piękna ale obcięcie włosów odberało mi resztki tego co było we mnie ładne. ;_;
.
Nienawidzę siebie lalalala.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-08, 09:45   

wihszyciel, a tak właściwie dlaczego ścięłaś włosy? Bo może nie jestem w temacie...



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-08, 09:49   

WhiteBlankPage., pod wpływem głupiej rzeczy i emocji, niektórzy robią tatuaże, kolczyki, farbują włosy, a ja no... obcięłam włosy. ;_;



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2072
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-08, 09:56   

wihszyciel, na szczęście włosy mają to do siebie, że odrastają :) I na pewno w krótszych wyglądasz równie dobrze, co w długich :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-08, 17:45   

Nie chcę żyć, odkąd ścięłam włosy humor poszedł mocno w dół. Ale z krótkimi włosami też da się żyć i odrosną prawda?



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 11