Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-10, 11:51   

Apatia, zmęczenie. W tym momencie mam dość, siły brak. Psychicznie zaczynam się kończyć...



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-11, 15:05   

I znowuż ten sam schemat - kilka dni poprawy, a potem nawrót choroby. Może gdybym widział jeszcze sens w analizowaniu własnych mechanizmów, napisałbym post w temacie co sprawiło, że przegraliście? Ale nie, już nie chcę, nie potrafię... Brak mi sił, by czuć, myśleć i wspominać. Chciałbym zniknąć, więc przepraszam, że jeszcze ciągle jestem.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-13, 10:44   

Znowu czuję się okropnie, mam ochote zrobić sobie krzywdę. Boli mnie to że nic nie zwróci mi zmarnowanego na toksyczną relacje roku. Na dodatek nie radzę sobie z jedzeniem i planuję napadowe zakupy bo 2km do sklepu już nie są przeszkodą.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Śugestia 
Niegroźna



Wiek: 22
Dołączyła: 31 Sie 2017
Posty: 429
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-07-13, 13:08   

Czuję się źle.
Banalne błędy jak kupienie tylko jednego chleba, czy zapomnienie czegoś dopisać do postu wywołuje u mnie coś w rodzaju ataku paniki. Na przemian ledwo powstrzymuję łzy, przyspieszony oddech, czy trzęsienie się. Pilnuję młodszego brata i już raz się zapytał co mi się dzieje, muszę bardziej uważać.




 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Verther 



Wiek: 29
Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 53
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-07-15, 12:58   

Pewnie zacznę banalnie ale mnie pomaga wysiłek fizyczny oraz medytacja. Dostałem kartę multisport w robocie i zaliczam każdą siłownie lub lekcje sztuk walki w okolicy. Jeśli ktoś ma problem z pieniążkiem na takie wypady to można biegać albo ćwiczyć w domu a medytacja jest darmowa. Polecam, mnie pomaga, przynajmniej doraźnie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-18, 15:36   

czuje sie tak okropnie, wrocily mysli meczace mnie pol roku, co gorsza napedzam te mysli jak szalona
mam ochote zacząć dramę tylko po to żeby to z siebie wyrzucić, nienawidzę siebie i mam ochotę uciec, nie wiem co mam teraz robić


<<< Dodano: 2018-07-19, 10:34 >>>


Cierpię, to kara za to co zrobiłam. Nienawidzę siebie za ciągłą potrzebę obserwowania, że chcę wiedzieć za dużo. Przegrywam z autoagresją.
To wciąż męczy i rozrywa na kawałki, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. Gorsze myśli robią ze mną co chcą.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-19, 14:24   

Strasznie się czuję. Nie potrafię niczego zacząć, ani skończyć. Nawet nie potrafię zasnąć, bo zaraz gnębią mnie myśli i niepokój. Już od kilku dni jest tak źle. Nie mam na nic ochoty, na spotkania, na rozmowy. Siedzę tak więc niespokojny i myślę...



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-19, 23:53   

Nie mam siły. Jestem wykończona. Lęki znowu się pojawiły, no i kompulsy. Zmęczona... Psychicznie.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-20, 00:59   

Żurawek napisał/a:
Nie mam siły. Jestem wykończona. Lęki znowu się pojawiły, no i kompulsy. Zmęczona... Psychicznie.

Długi sen dobrze zrobi. Dobrze też mieć realnych przyjaciół, z którymi możesz się podzielić swoimi troskami, nie tylko Internet, forum. Kolorowych :)




When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 07:39   

_Azazel napisał/a:
Długi sen dobrze zrobi.


W poprzedniej zakładce miałam temat o bezsenności, gdzie pisałeś o spaniu 3-4h. Myślę, że długi sen dobrze zrobiłby i tobie.




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-20, 08:31   

_Azazel napisał/a:
Długi sen dobrze zrobi.

Zbyt długi sen także nie jest dobry, więc nie wiem ile godzin snu masz na myśli.


Także się czuję mocno zmęczona psychicznie i nawet zwiększenie ilości snu tego nie poprawia, właściwie to z tego zmęczenia mogłabym w ogóle nie wstawać z łóżka.
Umiejętność zrelaksowania się nabrania nowej energii u mnie widoczna jest na wszelkich wyjazdach, nawet weekendowych, zmiana miejsca, klimatu, odstresowanie się, wrzucenie na luz.




Ostatnio zmieniony przez 2018-07-20, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-20, 08:35   

_Azazel, niekoniecznie. Sen na zmęczenie fizyczne - ok. Na psychiczne to rad jest wiele, chodzę do miejsca, gdzie i pracuję i też czasem odpoczywam. Aktywność fizyczna też trochę daje. Czasem samotność, czy odcięcie się od wszystkiego na chwilę i bycie z tą moją osobą. Weekend idzie, myślę, że odpocznę.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Flamaster 



Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 133
Skąd: Polska

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2018-07-20, 10:02   

Złośnica napisał/a:
W poprzedniej zakładce miałam temat o bezsenności, gdzie pisałeś o spaniu 3-4h. Myślę, że długi sen dobrze zrobiłby i tobie.

to fakt, zgadzam się w 100%




When you have insomnia, you’re never really asleep… and you’re never really awake.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-07-24, 01:05   

Moja paranoja/psychoza osiągnęła kolejny poziom zaawansowania. Wciągam w to bagno kolejne osoby, choć tego nie chce (dostają rykoszetem). Plus dochodzi to, że nie potrafię przyjąć pomocy i ciągle obawiam się, że poczta pantoflowa zadziała i zaraz będą mnie obgadywac.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-31, 20:45   

Coraz bardziej przestaję wierzyć w siebie, czy ja w ogóle będę umiała żyć inaczej niż z dnia na dzień? Boję się sierpnia i samotności. Na razie drugi dzień bez aa ale wiem, że długo to nie potrwa. Nienawidzę siebie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12