Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-30, 17:29   

Bartek, w energetykach jest również tauryna, ona też ma działanie pobudzające.

Ja na wakacje praktycznie odstawiłam energetyki, tylko kawę piłam. Już tak mi one obrzydły momentami, że ledwo je wlewałam w siebie. A w szkole często mnie widują z energetykami, a to przed wykładem, a to przed kolokwium. Jestem znana z tego... :roll:

Semestr się zaczyna, pewnie znów do tego wrócę.




 
 
Napoje energetyczne
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-30, 17:43   

Chyba już to tu pisałam, ale po energetykach fajnie mi się śpi. Chyba zazdroszczę trochę ludziom na których one działają.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Napoje energetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-30, 17:46   

Cirilla, raczej nie ma czego zazdrościć. :D
Tak w ogóle to się zastanawiam, czy one na mnie jakoś działają, bo ja nie widzę jakiejś większej różnicy...




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Napoje energetyczne
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-30, 18:05   

komarymniepogryzły, o taurynie nasłuchałem się na chemii dużo, są też niby witaminy z grupy B, też działają na układ nerwowy.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Napoje energetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-30, 18:10   

Bartek, no, a kiedyś dostałam od przedstawiciela energetyk z ekstraktem z nasion konopii. :shock: Nie wiedziałam, że takie cuda istnieją.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Napoje energetyczne
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-30, 18:12   

komarymniepogryzły, ja też chcę taki. Miał jakiś inny smak?



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Napoje energetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-30, 18:13   

Bartek, wiesz co, nie wyczułam, tego nie było dużo, ileś tam miligramów. Niby jeszcze bardziej pobudza. :brwi: Haha.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-30, 22:47   

komarymniepogryzły napisał/a:
kiedyś dostałam od przedstawiciela energetyk z ekstraktem z nasion konopii. :shock: Nie wiedziałam, że takie cuda istnieją.

Taa, istnieją, od paru miesięcy to hit wiejskich dyskotek w okolicy. :P

Bartek napisał/a:
Miał jakiś inny smak?

Zero różnic.

komarymniepogryzły napisał/a:
Niby jeszcze bardziej pobudza

Tjaa, pobudza, ale tylko do kupowania. Zwykły chwyt reklamowy. Nie wiem co oni z tych konopi wyciągają, ale na pewno nie tą 'najważniejszą' substancję, bo gdyby było inaczej, firma by w Polsce nie istniała dłużej, niż godzinę po upublicznieniu takiej reklamy. A propos reklam, to one zawsze zawierają podkreślone milion razy, że napój jest "100% legalny"*, a wiejskie dzieci i tak się ekscytują, że oszukują system, "ćpając" energy drinki.

---
*Wstawianie wszędzie "100%" kojarzy mi się z najniższych lotów marketingiem rodem z lombardu.




 
 
Napoje energetyczne
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-10-01, 09:32   

Chochlik, wiem właśnie. Powinien nie z nasion zostać wykonany w takim razie. :D
Aż potem czytałam na necie o tych nasionach konopi, niby jakieś właściwości mają i można kupić z wysyłką.
No i cena jest prawie 100% wyższa niż takiego zwykłego energetyka.

Niech się cieszą, może to będzie dla nich takie placebo, ale wątpię.




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 09:45   

komarymniepogryzły napisał/a:
Powinien nie z nasion zostać wykonany w takim razie.


Jeśli chodzi o nasiona, to tydzień temu widziałam coś takiego w podziemiach przy dworcu centralnym. :)




 
 
Napoje energetyczne
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-01, 10:49   

W tych energetykach to pewnie konopia przemysłowa. Często można w zoologicznych kupić jako pokarm dla papug. Nic nie kopie, bo to samosiejka jakaś i *** tyle co kot napłakał. :D

[ Komentarz dodany przez: Evi: 2015-10-01, 14:22 ]
Nie używamy nazw narkotyków ani substancji psychoaktywnych!




Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-10-01, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-10-01, 11:00   

Chochlik napisał/a:
Jeśli chodzi o nasiona, to tydzień temu widziałam coś takiego w podziemiach przy dworcu centralnym.



Coraz popularniejsze w środowiskach fit. Widziałam też takie zmielone, gotowe do dorzucenia do koktajlu, musli, kanapek etc. :D

Ale to już delikatny :offtop:




Disqualified as a human being.
 
 
Napoje energetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-10-01, 13:24   

Dyskusję na temat używania ziaren konopii w przemyśle spożywczym przeniescie proszę do innego tematu.



 
 
 
Napoje energetyczne
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-10-05, 19:18   

Ostatnio kupiłam sobie blacka... Przez pol puszki wmawialam sobie, że on mi smakuje. Po czym myśl: po co właściwie to pijesz skoro nawet Ci nie smakuje? I jeszcze okłamywanie samego siebie byle zapomnieć, byle znów się przełamać i zostawić myśli gdzieś daleko...
Drugie pół wypił jakiś trawnik :P I tylko tyle, że przyśpieszyło mi rytm serca. Ale uspokoiło. Czyli zdaje swój egzamin mimo wszystko.




Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Napoje energetyczne
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-06, 19:52   

Energetyki, ech temat kruka...
Energetyki w nadmiernych ilościach niszczą układ nerwowy pamiętajcie o tym, szybko wypłukują magnez z organizmu, kofeina tauryna i guarana to zajefajna bomba cisnieniowa do tego kawa zwykła potrafi ta mieszanina nieźle skopać organizm, pijmy po 8 kaw mocnych i popijajmy 2litrami typowych Tigerów...
Na bank wylądujecie na zapaść i omdlenie w szpitalu... Uzależnienie od energetyków jest poważne, nie raz nie mogłem przejść w sklepie bo jak zobaczyłem od razu brałem do zakupu... Cholernie potrzebowałem ale to chyba psychika bo jak widać organizm się zbuntował... Po czym kroplówa obserwacja i *******... Zabawa w mieszanki po czym doszło rzucanie palenia oh cudowny środek w tabletkach, co doprowadzało do nadciśnienia coś pięknego nigdy wiecej energetyków...

[ Komentarz dodany przez: Evi: 2015-10-06, 21:08 ]
Zakaz podawania nazw leków!




Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-10-06, 20:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14