Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-24, 22:44   

Chochlik napisał/a:
Jak kupuję puszkę za 1,65zł, to taki ból czuję, wiedząc, że za 1,35 zł mogłabym mieć litr Pepsi lub za 1,56 zł litr CocaColi...


Gdzie Ty masz litrową Pepsiorkę lub ColaColę poniżej 2 zł? :shock: u mnie to po prawie 4 zł chodzi..




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 22:51   

Kam1l96 napisał/a:
Gdzie Ty masz litrową Pepsiorkę lub ColaColę poniżej 2 zł? :shock: u mnie to po prawie 4 zł chodzi..

Wszędzie. Np. w tym albo przyszłym tygodniu w Lidlu będzie CocaCola Zero 2x2 litry za 6,66zł. A jak łatwo policzyć 6,66zł / 4 = 1,67 zł za litr. Trafiają się też dużo lepsze promocje. Zazwyczaj we wszystkich marketach jednocześnie robią promocje na Pepsi, a w przecenianiu Coli króluje Tesco. Czasami też Tesco ma promocję na Colę + jeszcze taniej jeśli masz ich kartę lojalnościową.




 
 
Napoje energetyczne
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-24, 23:27   

Wow to nieźle :shock: u mnie 2 l kosztuję 5 zł..



''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-24, 23:31   

Kam1l96 napisał/a:
u mnie 2 l kosztuję 5 zł..


normalnie tak, ale jak śledzisz promocje, to jest naprawdę dużo taniej. Sądzę, że u ciebie też tak jest o ile masz dostęp do jakichś marketów, a nie do jedynego sklepiku we wsi.




 
 
Napoje energetyczne
BloodyMary 



Wiek: 29
Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 62
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-08-20, 12:14   

W szkole piłam jedną puszkę, w domu jeszcze jedną bądź dwie. Nie dla pobudzenia, a dla smaku. Jednakże odkąd pracuję 12 godz nie obejdzie się bez energetyka. Na dniówce 3 puszki plus kawa, na nocce zawsze litrowy, 2 puszki i kawa żeby jakoś żyć.



Perfekcja należy się tylko silnym, sama nie przyjdzie, trzeba na nią zapracować.
 
 
Napoje energetyczne
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-08-22, 02:39   

Dlaczego ja się jeszcze tutaj nie wypowiedziałam? :drapanie:
Dwa lata temu zaczęłam nałogowo pić energetyki. Najpierw skromnie - kilka w ciągu tygodnia, potem jeden dziennie. Doszłam do kilku dziennie. Na imprezach piłam niemal wyłącznie wódkę z Red Bullem. Pamiętam, że kiedyś wypiłam chyba 6 czy 7 puszek i myślałam, że wyskoczy mi serce. :lol: Jakoś krótko po tym zrezygnowałam z energetyków.

Teraz piję je sporadycznie, jak już naprawdę nie mogę sobie pozwolić na sen, na przykład podczas sesji. No i o wiele bardziej wolę te w postaci tabletek musujących, dają lepszy efekt.




 
 
Napoje energetyczne
ame
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-22, 18:19   

Niestety w nadmiarze szkodzą , ja pijam kiedy mam na to ochotę a ta akurat się rzadko zdarza :)



 
 
Napoje energetyczne
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-22, 19:52   

Wypiłam dziś energetyka, pierwszy raz od kilku miesięcy. Myślałam, że mi serce z klatki piersiowej wyskoczy. :roll:



:myszka:
 
 
Napoje energetyczne
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-09-22, 20:41   

Bardzo rzadko piję energetyki, ale mam wrażenie, że prawie w ogóle na mnie nie działają lub po prostu zdecydowanie słabiej niż na innych.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Napoje energetyczne
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-22, 21:03   

Swego czasu wypijałem codziennie po 1, 2 lub 3 energetyki na dzień.
Może kilka razy bywało, że piło się wódkę z jakimiś energetykami.

Głównym "motywem", dla którego piłem energetyki był smak/ tak jak pisała BloodyMary wyżej ^
Może czasem aby się zakofeinować przed nocnym maratonem oglądania filmów. ;)

Zaprzestałem uzależnienia picia energetyków po tym jak dużo osób mi to odradzało i po tym jak zorientowałem się ile wydaję na to hajsu...
Nie wiem czy znowu powrócę do tego nałogu. Moimi efektami ubocznymi był duży spadek ciśnienia w ciele przez który prawie nie potrafiłem się ruszyć z łóżka, całkowicie bezsilny z sercem nawalającym arytmicznie jak pikawa.




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Napoje energetyczne
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-09-23, 01:36   

Kiedyś piłam... żeby więcej ćwiczyć. Ale nie byłam uzależniona. Przestałam pić z powodu bezsenności.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Napoje energetyczne
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-27, 19:43   

Rzadko piję energetyki, ale kiedyś zauważyłem, że poprawiają mi trochę nastrój, nie wiem na jakiej zasadzie, może sam to sobie wmawiałem.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Napoje energetyczne
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-09-30, 02:31   

Bartek, wydaje mi się, że energetyki dają jakiegoś kopa, powodują wydzielanie się adrenaliny i to może powodować, że człowiek chwilowo czuje się lepiej.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Napoje energetyczne
Bartek 
Osamělý Vlk



Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 402
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-30, 15:36   

Niedotykalna, też myślałem, że to kofeina i tyle, ale kawa czy cola tak już na mnie nie działa. Pewnie pozostałe składniki też mają znaczenie.



"Gdybym kiedyś odszedł stąd, nie obrażaj się na śmierć."
 
 
Napoje energetyczne
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-09-30, 17:06   

Nie pijam energetyków, bo są zazwyczaj wstrętne, ale zmusiłam się do nich w czasie jednej sesji. Kawa, energetyk, kawa, energetyk... Sesję zdałam w pierwszym terminie z bardzo dobrymi ocenami, a potem całe ferie dochodziłam do siebie. Sesja zawsze rozwala mnie fizycznie i nerwowo, ale to była zdecydowana przesada. To był jedyny raz w czasie studiów, kiedy doprowadziłam się do omdlenia.

Po tym już ich nie ruszyłam. Jeśli kofeiną i cukrem nie mogę się postawić na nogi, to oznacza, że czas odpocząć, a nie dalej zasuwać na maksymalnych obrotach.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11