Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-10, 07:32   

Ja staram się już nie nadużywać energetyków... :roll: Kiedyś miałem bardzo ciężką sesję i piłem energetyki przez 3 tygodnie... ilości szły w litry dziennie... piłem nie po to żeby się uczyć ale żeby wstać z łóżka i pójść na te egzaminy... nie za wiele to dało... po 3 tygodniach po odstawieniu miałem straszne problemy z sercem. Kompletnie to rozregulowało mój organizm. Więc uważajcie z tym kochani. ;)
inspire2306 napisał/a:
bo ostatnio brzuch mnie pobolewa.

inspire2306, na ból brzucha najlepsza jest cola. :D




 
 
Napoje energetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-10, 11:05   

Ja już zupełnie odstawiłam napoje energetyczne. Zaczęło mnie mdlić od ich specyficznego zapachu i smaku, poza tym, tutaj jakoś ciężej dostać jakikolwiek. Jestem też na detoksie kawowym, średnio raz na tydzień wypijam sobie zbożówkę, a moja energia idzie z mocnej herbaty. Bardzo mocnej. :roll:



Disqualified as a human being.
 
 
Napoje energetyczne
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-02-10, 11:55   

toxic napisał/a:
inspire2306, na ból brzucha najlepsza jest cola. :D


Ale tylko odgazowana i na boleści spowodowane niedokwasotą. :D

Co do energetyków. Gdy pracowałam na nocne zmiany to prócz 5-6 kaw na dobę, dochodziły jeszcze z 4-5 energetyki typu Tiger, czy Burn. :roll: Po ok. 2 mies diety kofeinowej mój organizm zaczął się buntować - drżenie rąk, kołatanie serca, uczucie przyśpieszenia otoczenia itp. Dopiero kilka tyg po odstawieniu energetyków i ograniczeniu kawy wszystko wróciło do normy. Nigdy więcej. :)




Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Napoje energetyczne
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-02-10, 20:48   

Wypijam spore ilości kawy. Jeśli chodzi o energetyki, to zdarza mi się, ale już coraz rzadziej. Jeszcze do niedawna nie wyobrażałam sobie dnia bez napoju energetycznego, teraz sięgam po nie sporadycznie.



 
 
Napoje energetyczne
NobodyListening 



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2014
Posty: 180
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-06-12, 23:27   

W czasach licealnych piłam dużo energetyków - szczególnie kiedy zakuwało się do matury. Przez to zrujnowałam sobie serducho ;/.



Ciągle się czuję jak pies - skopany, pozbyty zębów.
Ale ja dziś gryzę więc uciekaj, nie biorę jeńców.
 
 
Napoje energetyczne
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-06-26, 21:33   

Ja do ostatniej sesji jak się uczyłam to w ogóle nie mogłam sie skupić, nic mi do głowy nie wchodziło, porażka kompletna i wpadł mi do głowy wtedy genialny teraz beznadziejnie głupi pomysł. Mianowicie od lat testuję wszelkie suplementy typu plusz aktiv, mb aktiv, sesja, lecytyna i nic, żadnej różnicy, kompletnie ale desperacja była wielka, chciałam nawet się zaopatrzyć w *** bo podobno pomaga, chociaż w to nie wierzę i zdecydowałam się na zakup napoju energetycznego, poszłam do sklepu i długo stałam przy półce z napojami energetycznymi po czym wybrałam dwa z wyższej półki i szczęśliwa poszłam się uczyć. Przed nauką zażyłam dwie tabletki sesji ale nie poczułam żadnej różnicy więc wzięłam kolejne dwie i dalej nic więc wypiłam jeden napój energetyczny i wróciłam do nauki. Po mnie więcej godzinie nie było żadnych efektów, więc wypiłam kolejny napój i czekałam. I się doczekałam ale efekt był odwrotny do zamierzonego. Zamiast większej koncentracji miałam bardzo dużo energii. Oczywiście spodziewałam się tego, że będę mieć więcej energii, ale że aż tyle (zważywszy na to, że takie napoje nigdy na mnie nie działały) to bym się nie spodziewała. Nie mogłam usiedzieć w miejscu, strasznie mnie nosiło, stwierdziłam że wysprzątam cały pokój, łącznie z wyszczotkowaniem dywanu! Tak koszmarnie to się nigdy nie czułam, serce waliło mi jak oszalałe a ja nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Trzymało mnie to jakieś 6 h o nauce nie było mowy, a gdy to ze mnie zeszło dostałam takiej migreny, że nie mogłam mieć nawet oczu otwartych bo tak raziło światło po oczach. Dzięki temu eksperymentowi nabawiłam się potwornych bólów w okolicy serca, które są potwornie bolesne. Za pierwszym razem myślałam, że umieram. Od tamtej pory więcej się nie zbliżam do tego świństwa.

[ Komentarz dodany przez: Chochlik: 2014-06-26, 21:38 ]
Nie podajemy na forum nazw narkotyków. Nigdy.




Ostatnio zmieniony przez 2014-06-26, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-06-26, 21:45   

Zdarza mi się pić w czasie sesji, poza nią - kiedy mam oddanie projektu i wiem, że muszę przesiedzieć całą noc. Nie uzależniłam się od nich, staram się pić je tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Na początku brania leków antydepresyjnych ciągle byłam senna, wtedy też parę razy się nimi ratowałam. :roll:
Nigdy jednak nie dopuszczam do sytuacji żeby wypić ich za dużo, sprawdzam ile mają kofeiny i jaka jest dopuszczalna dawka, która nie powinna zrobić mi krzywdy.




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Napoje energetyczne
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-06-28, 16:08   

Lubię wypić przed snem energetyka/kawę, śpię po tym jak zabity...



 
 
Napoje energetyczne
NobodyListening 



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Cze 2014
Posty: 180
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-01, 21:22   

Po kawie też śpię jak zabita. A energetyki po prostu lubię wypić od czasu do czasu. Nie potrafię tak po prostu ich porzucić, więc ograniczyłam po tym, jak przez nie nabawiłam się arytmii serducha.



Ciągle się czuję jak pies - skopany, pozbyty zębów.
Ale ja dziś gryzę więc uciekaj, nie biorę jeńców.
Ostatnio zmieniony przez 2014-07-01, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-01, 22:24   

Ktoś jeszcze się znajdzie, kto śpi po kawie lub energetykach? :lol: Wtedy byłyby 4 osoby.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Napoje energetyczne
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-01, 23:18   

Ja robię się senna po kawie, choć pijam rzadko. :roll: Napoje energetyczne jeszcze rzadziej, a kiedyś byłam od nich uzależniona...



 
 
Napoje energetyczne
toxic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-02, 08:02   

Mrs_Malakian, Em śpi świetnie po kawie a ja po redbull'u. :D



 
 
Napoje energetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-02, 08:10   

Nie ma to jak strzelić sobie wieczorem mocną kawę na lepszy i szybszy sen. :3

Ona właściwie nigdy nie działa na mnie pobudzająco, albo usypia, albo daje przykre zawirowania, jak przesadzę z jej ilością.




Disqualified as a human being.
 
 
Napoje energetyczne
RamsayDahmer
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-11, 02:40   

Piję od 4 miesięcy średnio przeliczając chociaż jednego 1l dziennie, czasem 1 dzień przerwy by drugiego nadrobić wypitymi 2 litrami, gdy odstawiam czuję się o wiele gorzej no i moja waga wraca z wychudzenia na niedowagę, czego nie chcę (kofeina przyśpiesza metabolizm) zacząłem szukać też zastępstwa na okropny smak napoi energetycznych, najlepsze co sobie znalazłem to ,,sesja''.
Rok temu miałem tak samo, tyle że z innych powodów no i było tego zdecydowanie mniej :oops:




 
 
Napoje energetyczne
deseline 
i don't care



Wiek: 26
Dołączyła: 21 Wrz 2013
Posty: 67
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-28, 19:29   

Od początku roku katuję organizm energetykami, szczególnie, gdy mam jakieś malarskie do zrobienia. Gdy poczułam, że się od nich uzależniam, zaczęłam ograniczać. Teraz piję tak 1 energetyk na 1-2 dni.

Cirilla, mnie też kawa usypia, hi5! :)




"Depresja zabija, marzenia jak trotyl,
jeden jest zdrowy na stu opętanych."
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14