Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-10-29, 10:29   

Powoli przestawiam się na jednego energetyka dziennie, pije więcej herbaty i ziół. Nie zawsze się udaje, są dni w których jest tak bardzo nieprzytomny, że 2 puszki to mus, abym mógł funkcjonować.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Napoje energetyczne
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-01-30, 18:48   

Ostatnio mocno przeginam. :oops: Dwie puszki. Codziennie bez żadnej przerwy od... jakiś dwóch tygodni. To ogromne ilości biorąc pod uwagę, że od wakacji nie piłam ich wcale.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Napoje energetyczne
ananas
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-31, 18:46   

Muszę przystopować, wracam do etapu kilku dziennie :roll:



 
 
Napoje energetyczne
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-01-31, 18:59   

Od dłuższego czasu, znowu piję 2 dziennie..... ale tylko od poniedziałku do piątku......



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Napoje energetyczne
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-01-31, 20:39   

Mam takie okresy, że piję codziennie i nie wyobrażam sobie dnia bez Tigera. Później mi mija, aż do kolejnego "ciągu".



 
 
Napoje energetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-01, 12:48   

Jak pijecie takie ilości energetyków nie macie żadnych skutków ubocznych? Nie buntuje Wam się żołądek? Nie macie problemów ze snem? Z uzębieniem?



 
 
Napoje energetyczne
Lelenkaa 



Wiek: 24
Dołączyła: 23 Cze 2019
Posty: 304
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-01, 14:26   

Adenium, w moim przypadku przy 2l dziennie najbardziej dostało się nerkom. Ewidentnie przestały oczyszczać organizm. Plus przy pewnej ilości pikawka zaczynała wariować na chwilę, ale przechodziło po jakimś czasie.



 
 
Napoje energetyczne
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2020-02-01, 14:37   

Adenium, nope, tylko przy przekroczeniu 2,5l monstrów dziennie mocz zmienił barwę.



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Napoje energetyczne
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-02-01, 21:00   

Adenium, oprócz zwiększonego pragnienia (energetyki odwadniają), uczucia zimna i prawdopodobnych późniejszych problemów ze spaniem nie mam żadnych kołatań serca, bólów i zawrotów głowy czy problemów żołądkowo-jelitowych.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Napoje energetyczne
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-01, 23:23   

Adenium, ja do tego piję po kilka kaw dziennie także jak doprawię się energetykiem to serce daje o sobie znać. Jest mi niedobrze, słabo i mi pikawa lata jak szalona.



 
 
Napoje energetyczne
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-02, 08:19   

To też teraz zadam ogólnie drugie pytanie:
I nie przeszkadzają Wam te problemy zdrowotne, skutki uboczne by jednak ograniczyć energetyki?
Nie są to na tyle silne skutki uboczne by się przerzucić na zdrowsze metody pobudzania energii?




 
 
Napoje energetyczne
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-02-02, 09:52   

Adenium, u mnie praktycznie nie występują żadne efekty uboczne, dodam tylko że ja piję wersję zero, czyli nie podbijam sobie tym cukru, a dostarczam kofeinę i masę innej chemii.

Ja nie mam jak tego zastąpić, kawy nie piję, yerby też, a inne metody na mnie nie działają.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Napoje energetyczne
Tokio
[Usunięty]

Wysłany: 2020-02-02, 22:43   

Adenium, szczerze to... nie mam szacunku dla swojego zdrowia i nie, nie przeszkadza mi to. Najwyżej padnę.



 
 
Napoje energetyczne
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2020-02-03, 10:54   

Adenium napisał/a:
I nie przeszkadzają Wam te problemy zdrowotne, skutki uboczne by jednak ograniczyć energetyki?

Szczerze?Jakoś nie za bardzo mnie one obchodzą.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Napoje energetyczne
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2020-02-03, 11:52   

cynthia napisał/a:
Najwyżej padnę.

Trochę jakbym czytał starego siebie, a kiedy padł już żołądek i zmiany stały się nieodwracalne jakoś wcale nie blisko było mi do takiej filozofii. Trzeba uważać, bo jednak to życie nie kończy się tuż przed trzydziestką, pozostaje jeszcze kupa lat, podczas których ten komfort życia nie będzie już tak wysoki jak kiedyś. Nie mam na myśli tutaj konkretnie energoli, ale czy to jedyny złoty produkt, który oferuje nam współczesny konsumpcjonizm?




 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11