Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Napoje energetyczne
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-04, 21:17   

Kiedyś piłam codziennie albo 2 - 3l coli albo litr energy drinka. Nie widziałam w tym nic złego póki się nie zdarzyło któregoś dnia, że nie miałam do tego dostępu. Nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Senność, brak koncentracji - tragedia.
Stwierdziłam, że koniec z tym i robię sobie odwyk. Zrobiłam zakupy jedzeniowe i zamknęłam się na 3 dni w domu. Nie miałam ani coli ani energy drinków, więc przespałam całe 3 dni z małymi przerwami na wycieczki o ubikacji. Potem przez ponad rok w ogóle tego nie tykałam. A jak potem smakował pierwszy łyk coli!
Teraz energy drinki piję tylko kiedy muszę np. jadę nocnym pociągiem ;) , a colę okazyjnie - jak jest jakaś impreza.
Bonus: Zbieram puszki po energy drinkach. Mam ich całe wielkie pudło. To, że przestałam je pić nie spowodowało, że przestałam je zbierać - daję do wypicia komuś albo kupuję jakiś 'rzadki okaz' i stoi sobie aż wypiję kiedy faktycznie mam potrzebę.




 
 
Napoje energetyczne
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-05, 19:50   

Ponoć faceci impotentami się stają, jak za dużo piją ;)



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 10:22   

Likwidujmy przeludnienie i głód na świecie - pojmy mężów, braci i synów tajgerami ;D



Ostatnio zmieniony przez Chochlik 2012-05-08, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-05-08, 16:07   

Lubię napoje energetyczne... szczególnie bi pałera z biedronki :D

edit by Evi.
lit.




W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
Ostatnio zmieniony przez Evi 2012-05-08, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-08, 16:10   

Bi pałer jest dla biseksów ;p



 
 
Napoje energetyczne
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-08, 16:11   

Mrs_Malakian, tylko, że te pseudo napoje energetyczne z marketów nie mają nic wspólnego z napojem energetycznym z prawdziwego zdarzenia. :P



 
 
 
Napoje energetyczne
hrothgar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 03:23   

Ja już dawno dałem sobie spokój z tym świństwem - nie działa, tylko niszczy wątrobę :? Dla mnie na pobudzenie jest dobre kilka kubków dobrej, zielonej lub białej herbaty. Nic więcej!



 
 
Napoje energetyczne
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-11, 16:21   

hrothgar napisał/a:
kilka kubków dobrej, zielonej lub białej herbaty

Czyli dokładnie to samo (z punktu widzenia chemii), ale smaczniejsze i na ciepło :)




 
 
Napoje energetyczne
niedźwiedź666 
Inferno...



Wiek: 27
Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 167
Skąd: ...z Ciemności...

Wysłany: 2013-02-12, 15:40   

kilka butli takowych napojów wychyliłem... nic szczególnego :)



Dźwigasz brzemię co jak kamień kolana gnie
co do domu ciągle woła
zapomniałeś sam co prawdą jest, a co nie
czy ją jeszcze znaleźć zdołasz...
 
 
Napoje energetyczne
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-02-12, 16:21   

Był taki dzień i postanowiłam coś takiego wypić. Odradzano mi. Mówili iż to nie najlepiej smakuje.
No ale cóż.. Jakoś samo wyszło.
Potem już nigdy nie wypiłam nic z takich podobnych rzeczy. W tym momencie mnie to obrzydza.




And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Napoje energetyczne
NoName
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-17, 21:49   

Swego czasu dużo piłam bo (co może się wydać dziwne) dużo spałam. Wiadomo, człowiek im więcej śpi tym gorzej chodzi otumaniony a szkoła idzie swoim trybem. 5 puszek dziennie, czasem mniej lub więcej do tego moja miłość - kawa i musiałam odpokutować..
Mam jakąś tam wadę serducha na dodatek ale nieszczególnie się tym przejmowałam do czasu aż żołądek odmówił posłuszeństwa oraz przy szybszym wstaniu z łóżka lądowałam nad umywalką bo szła mi krew z nosa.
Obecnie zostałam tylko przy kawie a jak już wiem, że zmęczenie i tak wygra to wolę się przespać godzinkę i po tym zarzucić podwójne tempo :D




Ostatnio zmieniony przez 2013-02-17, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Napoje energetyczne
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-03-22, 00:14   

Jestem na detoksie od wszelkich tego typu pobudzaczy od jakiegoś miesiąca.
Wcześniej pompowałam nieźle ilości tego świństwa w siebie.
Naprawdę, albo muszę mieć pikawę ze stali, albo nie posiadać jej w ogóle :D

Przykładowe dobowe menu ze stycznia:
Energetyki (1,5 litra ), wszystko to popijane colą (1,5 litra) i kawą, a na deser zagryzane wspomnianymi Bi Pałerami, których w życiu nie udało mi się przyjąć do organizmu inaczej, niż przez zjedzenie (opakowanie starczało na dwa dni średnio).

:shock: :shock:




Disqualified as a human being.
 
 
Napoje energetyczne
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-09, 22:00   

Ja musze pewnie sobie zrobic jakis detoks od tego typu napojow, bo ostatnio brzuch mnie pobolewa. Problem w tym, ze bardzo pomagaja przy moich zawrotach glowy i braku koncentracji. Staram sie nie przesadzac, ale tak jeden red bull dziennie to minimum. Trudno mi sie z tym rozstac.



 
 
Napoje energetyczne
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-02-09, 22:25   

Po jednej sesji tak się wspomagałam energetykami, że w końcu, dzień po zaliczeniu ostatniego egzaminu zemdlałam. Gdybyście widzieli przerażoną minę mojego taty...
Dlatego w tej sesji ograniczyłam się tylko do kawy. :)




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Napoje energetyczne
Arsonix 
D001883



Wiek: 26
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 188
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-02-10, 00:48   

Ja pije bi pałera (bo tani) :) i jeśli mam być szczery to bardziej spać mi się chciało, niż mnie to obudziło. Wkurzyłem się bo musiałem semestr z historii zaliczyć i musiałem siedzieć praktycznie 20 godzin nad książkami. Więc poszedłem do sklepu po oryginalnego red bulla. Zaliczenie semestru kosztowało mnie ponad 10 złotych :) zaliczyłem i na przerwie padłem.



Ty nie chcesz się zabić, bo nie chcesz żyć. Ty się chcesz zabić, bo nie wiesz jak żyć dalej
 
 
Napoje energetyczne
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13