Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy rok szkolny...
Autor Wiadomość
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 18:23   

SoSad napisał/a:
nutshell napisał/a:
rzeba było się nie porywać na 5 rozszerzeń


:shock: co rozszerzonego zdajesz? :P

Biologię, chemię, niemiecki, angielski i polski. Priorytetem jest medycyna, ale jak się nie uda to chcę iść na filologię germańską :D .




 
 
Nowy rok szkolny...
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-06, 18:27   

A polski po co? :D



 
 
 
Nowy rok szkolny...
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-06, 18:47   

Na niektórych uczelniach wymagają, przelicznik jest tam 2x za niemiecki, 1.5x za angielski i 1x za polski. A w zasadzie to tylko wypracowanie, jakoś zazwyczaj udaje mi się w miarę wstrzelić w klucz (nie wiem, co wszyscy narzekają - aż takie trudne to nie jest :P ) więc może akurat mi się przyda.



 
 
Nowy rok szkolny...
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-09-06, 18:54   

nutshell, racja. Dobrze będzie, ogarniesz wszystko :)



 
 
 
Nowy rok szkolny...
Dominika96 



Wiek: 27
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 58
Skąd: Włochy

Wysłany: 2012-09-06, 23:40   

U mnie się jeszcze rok szkolny nie zaczął :D



"Ucieczka nie jest przegraną. Jest niedoprowadzeniem do porażki, czyli zwycięstwem."
 
 
Nowy rok szkolny...
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-09-07, 16:13   

nutshell, w przyszłym roku idę do szkoły średniej, w związku z tym, mam pytanie. Jeśli w LO wybiorę profil biol-chem, to mogę dodatkowo wybrać rozszerzenie np. z geografii?

1/2 mojej klasy to porażka :shock: Mam dość tych ludzi. Zgłosiłam się na trzy olimpiady, nie wydaje mi się, żeby przygotowanie do nich było synonimem zakuwania po nocach. Inni chyba tak myślą. Ciekawe czemu :roll:




 
 
Nowy rok szkolny...
zaya4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 21:06   Pierwszy rok = Nowi ludzie

Dawno tutaj nie pisałam bo nie musiałam , wszystko w moim życiu było ułożone.
Dzisiaj czuję, że wszystko co udało mi się zbudować zaczyna się rozsypywać.
Zaczął się nowy rok szkolny co oznacza, że chcąc nie chcąc musiałam zacząć naukę w liceum. Powiem tak, do wszystkiego podchodziłam ze spokojem i nadzieją, że będzie dobrze.
Dzisiaj moja nadzieja na to że "będzie dobrze" zaczęła się sypać. Poznałam połowę materiału jaki będzie obowiązywał, poznałam nauczycieli którzy nie są najmilsi na świecie ale co najgorsze poznałam też ludzi z klasy którzy nie są do mnie nastawieni pokojowo.
Gdybym chciała bardziej się o tym rozpisywać pewnie trwało by to dłużej niż kilka minut więc powiem tylko tyle , że mimo pierwszych dni w całej klasie już krążą plotki na mój temat.
Wiem, że jeśli klasa będzie dalej tak do mnie nastawiona to nie skończy się to dobrze dla mojej psychiki. Ale jednocześnie nie mam pojęcia co zrobić żeby to złe nastawienie z ich strony zniknęło.




 
 
Nowy rok szkolny...
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-09-07, 21:13   

zaya4, jak bym czytała o sobie, kilka lat temu! Nie myślałaś, żeby przenieść się do innej klasy? Nie masz w tej klasie znajomych, którzy bardzo chcą zatruć Ci życie? Przecież każda plotka musi mieć jakieś swoje zródło.



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Nowy rok szkolny...
zaya4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 21:24   

Nie myślałam o zmianie klasy by nie bardzo mam tutaj pole manewru.
A co do ludzi, którzy chcą zatruć mi życie to raczej nie chociaż do klasy chodzi jedna dziewczyna która chodziła ze mną do szkoły już wcześniej ale też wątpię żeby to ona rozsiewała te plotki po klasie...




 
 
Nowy rok szkolny...
zaya4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 21:33   

Nie chcę wnikać tu w to jakie są to dokładnie plotki.
Możliwe, że to ona robi mi świństwo i rozsiewa plotki ale to stawia mnie w jeszcze gorszej sytuacji bo dziewczyna jest chora psychicznie a dogadanie się z nią mało kiedy wchodzi w grę.




 
 
Nowy rok szkolny...
zaya4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-07, 21:42   

Wiem że to najłatwiejsze i najlepsze rozwiązanie ale mój charakter mi na to często nie pozwala. No ale mówi się trudno ...



 
 
Nowy rok szkolny...
hikarudesu 



Wiek: 30
Dołączyła: 02 Wrz 2012
Posty: 53
Skąd: Szczecin

Wysłany: 2012-09-08, 09:37   

Wiesz, ja też doskonale pamiętam swoje pierwsze dni w szkole. Czerwone włosy, kolczyk w nosie, wiadomo, że wzbudzało się zainteresowanie. Wszystko musisz tylko obrócić tak żeby nabrali do ciebie respektu. Może jak ktoś rzuci ci głupią uwagę, odpowiedz mu czymś złośliwym? Nie daj pokazać po sobie, że w ogóle cię to wszystko rusza.

Poza tym nie uwierzę, że nie masz w szkole nikogo znajomego, więc jeżeli nie masz odwagi na odpowiadanie ludziom pięknym za nadobne, trzymaj się swojej kumpeli/kumpla i olej wszystkich wokół. W końcu im przejdzie.




placebo - my sweet prince
Ostatnio zmieniony przez hikarudesu 2012-09-08, 09:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nowy rok szkolny...
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-09-08, 10:16   

Anyone napisał/a:
nutshell, w przyszłym roku idę do szkoły średniej, w związku z tym, mam pytanie. Jeśli w LO wybiorę profil biol-chem, to mogę dodatkowo wybrać rozszerzenie np. z geografii?


wiem, że pytanie nie do mnie, ale oczywiście, że możesz. Nawet wszystkie przedmioty, których się uczyłaś. Nie ma ograniczeń. Wszystko zależy od Ciebie. Równie dobrze, możesz pisać tylko obowiązkowe przedmioty, bez żadnych dodatkowych.

[ Dodano: 2012-09-08, 10:17 ]
nutshell napisał/a:
Na niektórych uczelniach wymagają, przelicznik jest tam 2x za niemiecki, 1.5x za angielski i 1x za polski.



hmmmm, nie słyszałam o tym. Ale np. na UWM punkty za podstawę są brane 1x, a za rozszerzenie 2x




Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Nowy rok szkolny...
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-08, 11:01   

hikarudesu napisał/a:
nie uwierzę, że nie masz w szkole nikogo znajomego

Czemu nie uwierzysz? Przecież pisze, że to nowa szkoła, więc jest to całkiem prawdopodobne.




 
 
Nowy rok szkolny...
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-08, 12:48   

Anyone napisał/a:
nutshell, w przyszłym roku idę do szkoły średniej, w związku z tym, mam pytanie. Jeśli w LO wybiorę profil biol-chem, to mogę dodatkowo wybrać rozszerzenie np. z geografii?

1/2 mojej klasy to porażka :shock: Mam dość tych ludzi. Zgłosiłam się na trzy olimpiady, nie wydaje mi się, żeby przygotowanie do nich było synonimem zakuwania po nocach. Inni chyba tak myślą. Ciekawe czemu :roll:

Prawdę mówiąc to nie wiem jak to wygląda po reformie programowej, ale wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu. Tylko musisz nadrobić materiał.
A biochem to świetny wybór 8) .

Nie wierzę, że jest aż tak źle - biochemy to najfajniejsze klasy przecie są :lol: . A tak na poważnie, to może jeszcze się dogadacie i zgracie?


opcjonalna napisał/a:

hmmmm, nie słyszałam o tym. Ale np. na UWM punkty za podstawę są brane 1x, a za rozszerzenie 2x

Będę musiała jeszcze wszystko dokładniej sprawdzić, w każdym razie na którejś uczelni którą brałam pod uwagę właśnie taki jest przelicznik.




 
 
Nowy rok szkolny...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 11