Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przeklinać każdy może
Autor Wiadomość
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 24
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2018-03-10, 23:02   

Kurwa jakim trzeba być popierdolonym, żeby najpierw, w trudnej sytuacji, prosić o pieniądze, a jak się je już dostanie to mieć tą drugą osobę w dupie. Żałuję, mogłam wydać te jebane parę złotych na fajki. Kurwa.



It's not your fault.
 
 
 
Przeklinać każdy może
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-11, 14:12   

Wkurwia mnie pogoda w tym kraju i mam nadzieje że kurwa te jebane mrozy już nie wrócą i pogoda długoterminowa się nie sprawdzi. Zima, wypierdalaj.



 
 
Przeklinać każdy może
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2018-03-12, 19:46   

No kurwa, długo jeszcze?



There is no heaven, wariaty.
 
 
Przeklinać każdy może
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-23, 12:49   

+2 Kurwa wiosna.. :ech:



 
 
Przeklinać każdy może
noir 



Dołączyła: 15 Maj 2016
Posty: 1042
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-03-23, 23:23   

Ja pierdole. :zły:



 
 
Przeklinać każdy może
under
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-27, 15:10   

Ty kurwo ścierwo jebane. Wypierdalaj!



 
 
Przeklinać każdy może
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 20:08   

Dzisiaj na meeting AA przyszedł były pacjent naszej grupy terapeutycznej. Urwał się tydzień przed zakończeniem swojej terapii, ale to nie istotne. To straszny pozer, narcyz, kłamca, flejtuch, świnia, kobieciarz i paskudna gnida- esencja wszystkiego czego nienawidzę w innych ludziach. No i podaje mi ten jegomość rękę podczas przerwy i mówi, że dziękuje mi za wszystko i że jestem wspaniałym człowiekiem. Poczułem się zniesmaczony. Nosz, kurwa!



 
 
Przeklinać każdy może
Makaron 



Wiek: 29
Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 406
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-03-29, 23:14   

Rozpierdolę



"Czy pamiętasz płatków róży szept...
Miłość Cię woła, idź za jej głosem,
Nie mów jutro, nie mów zawsze,
Mów i kochaj dzisiaj!"
 
 
Przeklinać każdy może
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-03-29, 23:25   

Fuck, w takim tempie to za tydzień będę łysa.



 
 
Przeklinać każdy może
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-05, 04:47   

Spać. Spać, kurwa.



 
 
Przeklinać każdy może
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-04-05, 05:12   

Cholera jasna, ogarnij się do jasnej kurwy, bo twoje życie będzie jeszcze bardziej żałosne niż jest. Weź się za siebie, ja pierdolę, czy to jest takie trudne? Wszyscy jakoś idą do przodu tylko ty leżysz i nic nie robisz. Zdychaj, błagam.



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Przeklinać każdy może
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2018-04-06, 09:27   

Dlaczego kurwa nie doczytałam, że to pierwsza część!!!Teraz muszę kurwa czekać do 2019 żeby obejrzeć drugą część tego filmu. Ja pierdolę, naprawdę nie dało się zekranizować całej książki tylko pół. Kurwaaa!! :zły:



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Przeklinać każdy może
readog 
Wulkan Radości



Wiek: 25
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2018-04-06, 21:12   

Mam dość. Jebcie się wszyscy, mam dość presji, za dużych ambicji, stresu.

I kurwa, robi mi się tylko smutno, bo i tak mnie zjebią w domu, że tak słabo mi pójdą matury. Bo nawet 99% to za mało, NO MOGŁAŚ JESZCZE JEDEN PROCENT. A ja w życiu nawet na tyle nie napiszę, mam dość ja pierdolę jestem przemęczona i zła i i tak mi nie wyjdzie.

A najgorsza i tak, kurwa, jest własna ambicja, a raczej jej przerost.




 
 
Przeklinać każdy może
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-06, 21:36   

Jesteś tylko kupą, kupą jebanego gówna. Potrafisz tylko ranić, więc powinieneś tylko obdarzyć się bólem, czuć ten ból i sprawić, aby ten ból Cie wykończył. Wmawiasz sobie, że masz dobre serce, że potrafisz kochać? To zwykle PIERDOLENIE! Nikt, absolutnie nikt Cie w życiu nie pokocha: Ciebie nie można kochać, Ciebie nie można szanować, Ciebie nie można lubić, nie można nawet tolerować. Jakieś ambicje w życiu? No, chyba sobie, kurwa, żartujesz. Jesteś pierdolonym alkoholikiem i dobrze wiesz, że zawsze będziesz stał tylko, tylko i wyłącznie na samym końcu społecznej hierarchii. Inteligencja? GÓWNO! Ty nawet nie masz mózgu, popatrz co odpierdalasz na forum: tylko bredzisz na forum o jakiejś wielkiej miłości, dobrze zdając sobie sprawę, że straciłeś tą osobę na zawsze! NA ZAWSZE! Próbujesz kogoś na forum wesprzeć, dopomóc? To są kurwa jakieś żarty. I tak nawet nikt Cie tutaj nie czyta, Ty zapatrzony, tylko i wyłącznie w siebie hipokryto. Nie potrafisz się dzielić, potrafisz tylko brać. Weź już w końcu, do kurwy nędzy tą żyletkę do ręki i TNIJ! Tnij tak długo jak tylko potrafisz, aż zdechniesz, zdechniesz jak pierdolone truchło jakim jesteś. Nie zasługujesz by żyć, nie zasługujesz by być szczęśliwy, nie zasługujesz na ludzi w Twoim życiu, NIE ZASŁUGUJESZ NA NIC! ZDYCHAJ! PROSZĘ, KURWA ZDYCHAJ, BO JUŻ NIE MOGĘ NA CIEBIE PATRZEĆ!

Ekspresja tego co właśnie w tym momencie o sobie myślę.


<<< Dodano: 2018-04-13, 20:36 >>>


WEŹ DO KURWY NĘDZY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY!!! I ZDYCHAJ KURWO, ZDYCHAJ!!! ZNIKNIJ Z TEGO ŚWIATA RAZ NA ZAWSZE I POZWÓL INNYM ABY ODPOCZĘLI!!! JUŻ NIGDY JEJ NIE ODZYSKASZ!!! NIGDY!!! POTRAFISZ NAPAWAĆ TYLKO STRACHEM!!! JESTEŚ TYLKO JEDNĄ WIELKĄ PIERDOLONĄ SZMATĄ POTRAFIĄCĄ TYLKO RANIĆ INNYCH I SAMEGO SIEBIE!!! ZAWSZE BYŁEŚ I BĘDZIESZ SAM!!! NIE DASZ RADY!!! NIE PORADZISZ SOBIE W ŻYCIU!!! ZDYCHAJ PROSZĘ!!! ZDYCHAJ!!! TY ZAPYZIAŁY I ZAPATRZONY W SIEBIE JEBANY ALKOHOLIKU!!! JESTEŚ GÓWNEM!!! NIE ROZUMIESZ TEGO?! JESTEŚ TYLKO JEDNYM WIELKIM PIERDOLONYM GÓWNEM!!! ZDYCHAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




 
 
Przeklinać każdy może
Phobos 



Wiek: 64
Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 17
Skąd: Europa

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-04-15, 21:20   

Racja jak chuj.



 
 
Przeklinać każdy może
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 11