Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Autor Wiadomość
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 20:37   Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.

Tak, jak w temacie. Od kilku dni dopadło mnie to. Jakby druga osoba we mnie. Drugie zło. Mam wrażenie, że to kontroluje, ale wydaje mi się, że wymyka mi się powoli z rąk. Doświadczam tego zazwyczaj przed tym kiedy chce się zabić. Jakbym miała we krwi za dużo adrenaliny.

Też tak macie/mieliście?
Skąd to się bierze?
Jak mam sobie z tym poradzić? Co robić w takich sytuacjach?




 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 22:44   

Hehe nie wiem jestem spokojny przeważnie lecz gdy mam złe dni i myśli to mam ochotę zrobić krzywdę ale nie komuś lecz sobie. Ja czasem jak jestem zły też mam ochotę coś rozwalić tylko że ja mam o tyle lepiej że mogę wziąć 5 kilowy młot ręczny i coś rozwalić no chyba że już jest bardzo źle ale też jest ratunek jest jeszcze 40 kg młot elektryczny tym to można budynek rozwalać ;) .
Nie wiem jak ty powinieneś sobie z tym radzić jak staram się przeczekać lecz wiem że mi pomagało siedzenie na oknie na 10 piętrze wpierw było wielki gniew lecz z czasem mnie to uspokajało lecz nie polecam to głupie wiem ale cóż tak u mnie to wyglądało. Lecz żeby nie było poradzę Ci coś innego co powinno Ci pomóc muzyka, adidasy i w drogę po 10 kilometrach na pewno ubędzie Ci sporo adrenaliny a zaraz trochę poprawisz sobie samoocenę jak uświadomisz sobie że dałeś radę i że dobiegłeś do celu :)




 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 05:52   

Buber, chyba prędzej płuca wypluje po takim biegu. :D



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 20:46   

Nightmare napisał/a:
Buber, chyba prędzej płuca wypluje po takim biegu. :D
Ale serce jak urośnie a jak duma ojejej ;d



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-12, 01:26   

Buber, oj nie wiem. Zawsze miałam problem z bieganiem. Najpierw ból w żebrach. Okey przeszło. To nogi... Zapewne powinnam biegać. Słabe krążenie najwidoczniej. Zresztą słabo mi się robi. Ja się do tego nie nadaje. Fajnie byłoby potrenować jakiś sport we dwójkę. Tenis, cokolwiek ale nie mam z kim. Kiedyś z bratem graliśmy, jak mama chodziła do pracy do szkoły to wpuszczała nas do szkoły w weekend i graliśmy w stołowego. :3



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Justyna1234 


Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 128
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-11-15, 16:04   

Każdy z nas inaczej odreagowuje i reaguje na niektóre rzeczy, które nam się przytrafiają. Ja np jako dziecko zawsze jak się na kogoś złościłam to gryzłam sobie ręce... :evil:
Teraz czasami mam tak, że na przekór sobie czasami robię coś czego się nie powinno. Nie wiem czy można to porównać do Twojej sytuacji.




Justyna ;)
Ostatnio zmieniony przez Morcades 2016-11-15, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-11-15, 16:42   

Nightmare, mam bardzo podobne, ostatnio mam nieodpartą ochotę naginać wszystkie zasady, w końcu być niegrzeczną... Całe życie byłam bardzo grzeczna, nigdy nie piłam, nie imprezowałam, trzymałam się ogólnie ustalonych zasad, zawsze ich przestrzegałam, a ostatnio się z tego wyłamuję. Też mam czasem ochotę tak po prostu, siedząc sobie w ławce kogoś uderzyć, przypadkowego :D



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-15, 21:32   

Justyna1234, Arche, może przechodzicie jakiś spóźniony (albo i nie) okres buntu? :P



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Justyna1234 


Dołączyła: 14 Wrz 2016
Posty: 128
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-11-15, 21:56   

Opóźnione moratorium rozwojowe czy natura osobowości ?? :D



Justyna ;)
 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-15, 21:59   

Ostatnio przebiegłem na czerwonym świetle i spóźniłem się do szkoły.



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-15, 22:15   

Empiria, nie mów tylko tego głośno...



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-18, 17:17   

Arche, musimy się zgadać kiedy na coś niemoralnego. :D



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
M.I.D. 


Wiek: 36
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 226
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-21, 22:50   

Osobiście nie sądzę, by było to coś dziwnego. Myślę, iż każdego w mniejszym bądź większym stopniu ciągnie do rzeczy odbiegających od powszechnie przyjętych reguł społecznych.



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 07:09   

Nie żeby towarzyszyło mi to codziennie. Czasami mam po prostu tak jakby coś mi odbija. Nie wiem, jak to uczucie nazwać. Powiedzmy, że mój nastrój jest lekko podwyższony. O! :P



 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Agata634 



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 37
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-11-22, 15:01   

Nightmare,
też tak mam, że czuję się, że jest we mnie jeszcze coś drugiego złego. Są dni gdzie ona we mnie bierze kontrolę najczęściej jak jestem zmęczona np wpracy w nocy to ona przejmuje kontrole, może ona nie jest zła ale zagubiona nieszczęśliwa, jest to cośco miewa opsesje. Czasami mi się wydaje że to mała dziwczynka skrzywdzona przez dorosłych gdzie strach ból i poczucie krzywdy przerodziło się w coś w rodzaju złej energii która siedzi we mnie która ma postać właśnie tej małej dziewczynki i którą muszę praktycznie codzienne kontrolować a jak na chwilę urwie się ze smyczy to gdy się skapnę to mówię sobie w głowię " co ty robisz k**wa ogarnij się, przestań myśleć o tym"
Później jestem na siebie zła że znów zaczęłam myśleć iwyobrażać sobie żeczy których nie powinnam.




 
 
 
Mam ochotę robić złe rzeczy/łamać zasady.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13