Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co byście wybrali?
Autor Wiadomość
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 18:52   Co byście wybrali?

Co byście wybrali? Męczyć się 3 lata ze studiami które was w ogóle nie interesują i odbierają wam chęci do życia ale mieć dzięki temu zapewnioną w miare dobrze płatną pracę, czy rzucić to w cholerę i iść do pracy w której byście się spełniali i ją kochali, ale pensja byłaby dość mała?
10 dni studiów odebrało mi chęć do życia, robie coś czego nie lubie, jestem ciągle zestresowany, gdy wracam do mieszkania nie mam siły na nic, nawet żeby zrobić sobie porządny obiad, więc jem najczęściej jakieś niezdrowe posiłki przygotowane w 10 minut. Ale najgorsze jest to że pod koniec liceum byłem bliski wygrania walki z depresją, ale 2 tygodnie na studiach mnie zniszczyły :ściana: Chciałbym wrócić do domu i iść do pracy ale nie chce uchodzić za nieudacznika w rodzinie, wszyscy się cieszyli że ide na dobrą uczelnie :( Boje się też że w przyszłości będe się nienawidził za to że zmarnowałem rzekomo najlepsze lata życia.
Śmiech na sali, jak przyjrzycie się moim postom sprzed 2 lat to zobaczycie że nie mogłem się doczekać studiów :lol:




Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 18:56   

Screwdriver, a jaki kierunek studiujesz? Ja osobiście wolałabym opcję pójścia do pracy i spełniania swoich marzeń. To podobna sytuacja, jak : spędzać życie z kimś bogatym, ale go nie kochać bądź z kimś biednym, ale być bardzo szczęśliwym. Tutaj dla mnie wybór jest oczywisty.



 
 
Co byście wybrali?
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 19:09   

Finanse i Rachunkowość



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 19:16   

Screwdriver, a czym chciałbyś się zająć? O czym marzysz?



 
 
Co byście wybrali?
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 19:26   

Chciałbym iść do wojska albo jakiejś innej służby mundurowej :> Od dziecka o tym marzyłem



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 19:35   

Screwdriver, zawodowa służba w wojsku wcale nie jest kiepsko płatna i emerytura jest wcześniejsza i w ogóle 'prestiż'. Masz predyspozycje, co do tego, żeby się zakwalifikować na żołnierza zawodowego?



 
 
Co byście wybrali?
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 19:47   

Mam, chociaż ostatnio jak się zastanawiałem to wygodniej byłoby iść do Straży Granicznej, placówka jest niedaleko mojego miasta rodzinnego, ale podobno trudno się dostać.



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 20:55   

Screwdriver, spróbować zawsze można. Nic nie ryzykujesz, a zawsze możesz zyskać i to pewnie wiele.



 
 
Co byście wybrali?
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-10, 21:15   

Boje się że mi się nie uda i przez reszte życia będe pracował za minimalną...



Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 21:27   

Po co się męczyć. Rzuć te studia i rób co chcesz robić. Nie ma sensu się męczyć tyle lat...



 
 
Co byście wybrali?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 22:56   

Screwdriver napisał/a:
Męczyć się 3 lata ze studiami które was w ogóle nie interesują i odbierają wam chęci do życia ale mieć dzięki temu zapewnioną w miare dobrze płatną pracę, czy rzucić to w cholerę i iść do pracy w której byście się spełniali i ją kochali, ale pensja byłaby dość mała?

Jeżeli męczą Cię studia, to jak sobie wyobrażasz pracę w zawodzie? Ta męka będzie trwała tylko 3 lata studiów czy też może całe życie zawodowe?




 
 
Co byście wybrali?
PannaNikt28
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 23:03   

Screwdriver, nie zaryzykujesz to niestety się nie dowiesz. Ja uważam, że z każdej sytuacji można znaleźć wyjście, jeżeli się tylko dobrze poszuka. Powodzenia.



 
 
Co byście wybrali?
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-10, 23:13   

Wojsko to dobry wybór oczywiście praca w straży granicznej to by było świetnie jeżeli masz blisko jakąś strefę graniczną cóż ja mieszkam blisko takiego miejsca od Białegostoku mam naprawdę kawałek do paru przejść granicznych lecz z strażą graniczną jest bardzo wielki problem jeżeli chodzi o nabór, cóż pierwszeństwo jak zawsze mają znajomości i w tym zawodzie też podobno tak jest. Cóż szkoła mundurowa to dobry wybór jest wiele miejsc w których można pracować nawet jeżeli Ci nie wyjdzie z strażą graniczną to zawsze jest wojsko czy policja. Praca zawodowego żołnierza to jedna z lepszych no i masz wynagrodzenie w szkole z tego co pamiętam nie są to rarytasy ale zawsze coś. Wybór należy do Ciebie :)



 
 
Co byście wybrali?
Screwdriver 



Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 58
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-10-11, 15:36   

Mieszkam przy zachodniej granicy, czasami widzę patrole SG, może będzie nabór za jakiś czas ;P


<<< Dodano: 2016-10-11, 18:11 >>>


Najgorsze są chyba zmiany nastroju, raz mam siłę żeby dalej to ciągnąć i widze wszystko pozytywnie, a po paru godzinach albo na następny dzień jest tragedia i już nie wytrzymuje. Nie moge sie przez to zdecydować co robić




Jeden strzał i znika świat
Jeden strzał i nie ma wad
Jeden strzał i Twoja krew
Aniołowie są martwi, grzech wypełza na żer.
 
 
Co byście wybrali?
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-11, 21:28   

Mam to samo znam ten stan jak jeden impuls potrafi odebrać całą energię ale cóż póki nie spróbujesz to się nie dowiesz.



 
 
Co byście wybrali?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12