Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Tulpa
Autor Wiadomość
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 20:09   Renta od psychiatry

Czy ktoś z was ma taką rentę od psychiatry? Czy ktoś z was słyszał o tulpie ? Czy psychiatra uzna to za schizofrenię ?



Ostatnio zmieniony przez 2016-02-26, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tulpa
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-30, 20:15   

Słyszałem o tej tulpie, nie słyszałem nigdy o czymś głupszym. Ludzie na własne życzenie wywołują zaburzenia mózgu i schizofrenie, co gorsze niektórzy wierzą że tworzą jakąś istotę. :lol:

Renta u psychiatry to dosyć skomplikowana sprawa z tego co wiem, nie wiem czy wymyślony przyjaciel Ci ją zapewni. Ale jeżeli naprawdę jest z Tobą źle to idź i zapytaj, ale nie mów że stworzyłaś sobie jakąś tulpę bo Cię wyśmieją...




 
 
Tulpa
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 20:31   

No ale chyba muszę powiedzieć z jakiego powodu chce ją mieć?



 
 
Tulpa
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-30, 20:35   

Kinia, chcesz udawać chorobę psychiczną, żeby otrzymać pieniądze?



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Tulpa
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 20:53   

A kto mówił że udawać? Od pewnego czasu mam takie mysli, że uwierz nie chciałbyś mieć takich myśli. Robisz coś a nagle przychodza głupie myśli. A nawet głos.



 
 
Tulpa
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 20:55   

A skąd pomysł, że to tulpa, a nie choroba? Czy raczej "uaktywniłaś" sobie ćwiczeniami coś, co teraz nie daje Ci spokoju?
Przepraszam, jeśli moje pytanie nie ma sensu, ale praktycznie nic nie wiem o tulpie :shock: .




 
 
Tulpa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 20:57   

:facepalm2:
Nie bardzo rozumiem sens istnienia tego tematu.
Kinia, idź najpierw do lekarza, powiedz mu o swoim problemie i przedstaw pytania, które zadałaś nam tutaj... I wtedy będziesz wiedziała, co i jak. :roll:




 
 
Tulpa
renu 
Nothingman



Wiek: 32
Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 341
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-08-30, 20:59   

Kinia napisał/a:
No ale chyba muszę powiedzieć z jakiego powodu chce ją mieć?


Tak, odpowiedz sobie sama z jakiego powodu chcesz ją mieć. Bo albo rozwinęła się u Ciebie jakaś schizofrenia i chcesz to leczyć + pobierać rentę, albo chcesz specjalnie tworzyć jakąś tulpę co jest niczym innym jak szkodzeniem sobie na własne życzenie i nie jest warte takich groszy. A jeżeli już się w to bawiłaś i nie możesz normalnie funkcjonować to nie pozostaje Ci nic innego jak wybranie się do specjalisty.




 
 
Tulpa
XOF 



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 955
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-30, 21:07   

Trochę tak to zabrzmiało. Rzuciły mi się w oczy pieniądze, a nie problem, który dopiero potem poruszyłaś. Myślę, że powinnaś po prostu porozmawiać ze specjalistą. :tuli:



We are not your kind of people
...
We are extraordinary people
 
 
Tulpa
Kinia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 21:53   

Czy można sobie prześwietlić mózg w celu poznania swojej choroby?



 
 
Tulpa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 21:56   

Kinia, czy Ty pytasz poważnie...?
W celu poznania własnej choroby można się wybrać do lekarza i zapytać o diagnozę i ewentualne leczenie. :roll:




 
 
Tulpa
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 22:28   

Kinia napisał/a:
Czy można sobie prześwietlić mózg w celu poznania swojej choroby?
Współczesna psychiatria praktycznie nie stosuje metod obrazowania mózgu w celach diagnostycznych.



 
 
Tulpa
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 19:28   Tulpa

Tulpa jest bytem kontrolowanym przez naszą podświadomość. Bytem tak silnie wykreowanym przez nas, że jesteśmy w stanie ten byt usłyszeć, poczuć, zobaczyć a nawet porozmawiać z nim. Jest to stworzona przez naszą świadomość a kontrolowana przez podświadomość istota, która charakteryzuje się własną osobowością.

Zawsze mnie ciekawił ten temat i troszkę o nim czytałem, niektórzy mówią, że to bzdury, niektórzy wypowiadają się że mieli bądź mają własne tulpy i to nic złego. A wy co myślicie?

Pierwszy link
Drugi link
Trzeci link




 
 
Tulpa
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 19:40   

Coś jak wymyśleni przyjaciele z dzieciństwa...?



 
 
Tulpa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-21, 19:50   

Czy my już kiedyś nie mieliśmy takiego tematu? Na pewno mieliśmy "właścicielkę" kilku takich...



 
 
Tulpa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12