Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opowiadania
Autor Wiadomość
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-09-16, 18:22   

Miałam napisać wczoraj wieczorem, ale nie dałam rady, więc jestem teraz. Zbyt dużo mi do głowy nie przychodzi.
Halo, dlaczego takie krótkie? Kim jest główny bohater, jaka jest jego przyszłość, przeszłość...? Zostawiłaś mnie z pytaniami bez odpowiedzi. Wiem, że masz więcej tekstów, a to opowiadanko to taka mała próba. Czekam na więcej.
Samara napisał/a:
Wstawiam i proszę o łagodny wymiar kary.

Ale ogólnie, nikt Cię tutaj nie będzie gnębił, bo nie ma za co. Jest dobrze.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Opowiadania
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-09-16, 19:38   

Milijon napisał/a:
Halo, dlaczego takie krótkie? Kim jest główny bohater, jaka jest jego przyszłość, przeszłość...? Zostawiłaś mnie z pytaniami bez odpowiedzi. Wiem, że masz więcej tekstów, a to opowiadanko to taka mała próba. Czekam na więcej.

Ja wiem czy krótkie?4 strony A5 to chyba mój limit.
Ludzie w Aglomeracji najczęściej żyją teraźniejszością. W ich życiu nie ma miejsca na planowanie przyszłości czy wspominanie przeszłości. Nie wiedzą czy przeżyją kolejny dzień. Ale akurat ten bohater nie ma nic do stracenia. Ale o tym co się stało i co się stanie - w dalszych rozdziałach.
Czyli powiadasz, że mam napisać resztę. Dobrze, postaram się w tygodniu napisać chociaż jeden rozdział tego opowiadanka. Może przy okazji wymyślę jakiś tytuł.




Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Opowiadania
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-09-16, 20:01   

Samara napisał/a:
Czyli powiadasz, że mam napisać resztę. Dobrze, postaram się w tygodniu napisać chociaż jeden rozdział tego opowiadanka. Może przy okazji wymyślę jakiś tytuł.

Tak, jestem za. Też chętnie poznam dalsze losy Davida. I jeśli się uda - innych postaci.
Bardzo podoba mi się twój styl, błędów też nie wyłapałam. Także pozostaje mi czekać na więcej.




There is no heaven, wariaty.
 
 
Opowiadania
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-17, 15:39   

A wrzucę coś, co kiedyś mi wychodziło, żeby przypomnieć sobie, że kiedyś coś mi w życiu wychodziło. Przed Wami, niezbyt radosna twórczość Milijon.
~~~

Słońce zachodziło wśród brudu i syfu, a bohater szedł ulicami zakurzonego miasta, gryzł bułkę z serem żółtym i zapijał Kasztelanem. Piwo słodko smakowało goryczą – jak całe jego życie. Platynowa panna trzymała go za rękę; miała żółte odrosty i pustą głowę. W oddali dostrzegł Murzyna, który kilka tygodni wcześniej odbił mu dziewczynę. Ortalionowe dresy zatrzeszczały, gdy wzburzony zatrzymał się, żeby wyciągnąć telefon komórkowy. Platynowa panna również zatrzeszczała.
Ej, chłopaki, jest sprawa. Mamy wroga narodu do zlikwidowania – rzucił do słuchawki.
Oczywiście, dla nich nie ma problemu, będą za dziesięć minut, niech bohater pilnuje, żeby wróg daleko nie odszedł. Jasne, że popilnuje.
Stoi więc i pilnuje, a gdy jego wróg wstaje z ławki, on idzie za nim, wlokąc swoją platynową pannę. Niebawem bohaterska ekipa zagania wroga do zarzyganego i zaszczanego zaułka. Wymierza pierwsze uderzenie. Czy tamten, tylko ze względu na swoją ciemną skórę, jest radioaktywnym odpadem, którego trzeba się pozbyć? Czy może ropiejącym wrzodem na dupie naszego patrioty? Nie, nic z tych rzeczy. Po prostu zakochał się w niewłaściwej kobiecie. A bohaterski patriota kopie i patrzy: po pierwszym ciosie wróg zaczyna płakać - co za ciota. Przy drugim ciosie cała jego twarz jest zasmarkana i zakrwawiona. Gdy upada, nasz bohater wybija mu zęby kopniakiem. Niech wraca do tych swoich ciepłych krajów, niech sobie pohasa po plaży, niech buduje zamki z piasku dla swojej plastikowej królewny...
Kopiąc wroga po nerkach, widzi jedynie żółte odrosty platynowej panny. Chce myśleć, że czyn ten popełnia z zazdrości i bólu po stracie poprzedniej dziewczyny. Zewsząd unosi się zapach potu, moczu i wymiocin. Z wijącego się ciała wolno kapie krew. Bohater czuje zapach wanilii dochodzący z któregoś mieszkania. Ktoś piecze ciasto, patriota lubi ciasto, patriota zjadłby ciasto.
Nie wiedzieć skąd, w jego ręce nagle pojawia się kanister, więc oblewa benzyną nieruchomiejącego już wroga. Jego bohaterski kumpel wyciąga zapałki. Mieli tylko zastraszyć to murzyńskie ścierwo, nie wyszło...
Przez głowę patrioty galopuje myśl, że coś poszło nie tak jak powinno.
***
Słońce zaszło. Przez pryzmat trzaskających promieni, gwiazdy wyglądały jak wyjęte z obrazu van Gogha. Był ogień, gwiazdy i nieruchomiejące ciało w ciemnej bramie – żadnych słoneczników. A w mieszkaniu na drugim piętrze wystygło ciasto waniliowe.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Opowiadania
Delphi 
Delphi



Wiek: 27
Dołączyła: 03 Lip 2017
Posty: 1316
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-01-17, 15:58   

Milijon napisał/a:
gryzł bułkę z serem żółtym i zapijał Kasztelanem (...) Platynowa panna trzymała go za rękę

Ile on miał rąk?

Milijon napisał/a:
rzucił do słuchawki

Kto? Spotkało się dwóch typków, którzy się nie lubią i nie wiadomo, który z nich zaszeleścił i wyjął telefon.

Milijon napisał/a:
będą za dziesięć minut

A skąd będą wiedzieli dokąd przyjść, skoro im nie powiedział?

Nie musisz się tak spieszyć z akcją.




"Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć."
 
 
Opowiadania
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-02-04, 18:14   

Delphi, niepotrzebnie wrzucałam. Możliwe, że nawet opowiadania mi nie wychodzą. No nic. Dzięki za krytykę. Chciałabym powiedzieć, że następnym razem bardziej się postaram, ale następnego razu nie będzie.



Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Opowiadania
Nekomimi 
Neko-chan



Wiek: 22
Dołączyła: 13 Sie 2016
Posty: 403
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2018-03-21, 14:42   

W sumie to też piszę, ale na blogi. Jednak ostatnio nie mogę się zebrać by coś napisać...



 
 
Opowiadania
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-05-09, 10:14   Druga Twarz

Hej, chciałam Was zaprosić na prolog i rozdział pierwszy mojej debiutanckiej powieści na Wattpadzie pt. Druga Twarz.
A więc w skrócie: jest to opowieść o zwykłej dziewczynie i zwykłym przyjacielu z liceum. Niby nic szczególnego, ale Annie walczy z demonami w swojej głowie. Powieść zahacza trochę o autoagresję, [uwaga, obrazujące opisy] więc myślę, że się spodoba. Liczę na Wasze komentarze chociaż komentować w sumie nie musicie nic na siłę.

https://www.wattpad.com/m...871-druga-twarz

[ Komentarz dodany przez: chiroptera: 2020-05-09, 12:41 ]
Scaliłam do odpowiedniego tematu.




Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2020-05-09, 14:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Opowiadania
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13