Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Test na typ osobowości
Autor Wiadomość
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 17:08   Test na typ osobowości

Wiem, że podobne tematy już były, więc jeśli mój temat zaśmieca forum, to proszę o wystawienie mojego ciała na spalenie, ewentualnie scalenie/usunięcie tego tematu, w zależności od tego, która z tych 3 opcji wyda się najprostsza do zrealizowania 8)

Ad rem - jest to test na typ osobowości, składający się z 60 pytań, na które oczywiście należy odpowiedzieć zgodnie z prawdą, aby otrzymany wynik był prawdziwy, co chyba jest jasne ;)

Link do testu: https://www.16personaliti...test-osobowosci

Ja jestem Przedsiębiorcą, choć czasami wychodzi mi też Dyskutant, więc jestem na pograniczu 8) Mój opis w większości się zgadza, ale nie w 100%.

Ekstrawertyk - 74%
Realistyczny - 58%
Kierujący się logiką - 96%
Poszukujący - 80%
Czujny - 71%

A Wy?




 
 
Test na typ osobowości
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-08-16, 23:21   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“POSZUKIWACZ PRZYGÓD”
(ISFP-T)


Introwertyk - 84%
Realistyczny - 62%
Kierujący się zasadami - 67%
Poszukujący - 51%
Czujny - 92%

“Zmieniam się w ciągu dnia, kiedy budzę się jestem kimś, a gdy zasypiam wiem , że z całą pewnością już nie jestem tą samą osobą.” ~ Bob Dylan.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Test na typ osobowości
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-17, 00:07   

“LOGIK”
(INTP-T)
Introwertyk - 71%
Intuicyjny - 61%
Kierujący się logiką - 71%
Poszukujący - 63%
Czujny - 53%
Cytat:
Osobowość INTP jest raczej rzadka, stanowi tylko 3% populacji, co dla osób z tej grupy typologicznej Pokazuje się dobre, ponieważ najbardziej niemiłą dla nich rzeczą jest to jeśli stają się “pospolici”. INTP są dumni ze swojej inwencji i kreatywności, jak też szczycą się swoją unikalną perspektywą spojrzenia I żywy intelekt. Jednostki o osobowości INTP, znane jako filozofowie, architekci lub professorowie/marzyciele, zasłużyły się pod względem licznych odkryć w dziejach historii.

NIESPRAWDZONE ŻYCIE JEST NIE WARTE PRZEŻYCIA

Jednostki INTP znane są ze swoich błyskotliwych teorii i nieustępliwej logiki, w zasadzie uważa się ich za najbardziej dokłanych pod względem logiki ze wszystkich osobowości.
Lubują się we wzorcach i w zauważaniu niezgodności pomiędzy twierdzeniami, można to nazwać ich hobby, dlatego da się okłamywać INTP. Na ironię, słowa wypowiedziane przez osoby z cechami INTP należy przyjmować z rezerwą i nie chodzi tu o to, że nie są oni nieszczerzy, chodzi o to, że ludzie o ty typie e osobowości dzielą się myślami, które nie są w pełni rozwinięte, posługując się innymi ludźmi jako gremium doradczym swoich pomysłów i teorii, z którymi prowadzą dysputę, zamiast aby osoby te stawały sie partnerami w dyskusji.

Choć tego rodzaju zachowanie może wyglądać na mało wiarygodne, jednak nie ma bardziej entuzjastycznych ludzi, umiejętnie wykrywających problem, którzy będą tak długo wałkować nieskończenie wiele czynników i szczegółów sprawy w celu odnalezienia unikalnego i realnego do wykonania rozwiązania, jednak nie sodziewaj się od nich regularnych raportów o postępach. Ludzie o typie osobowości INTP nie są zainteresowani czynnościami dnia codziennego i sprawami praktycznymi, kiedy jednak odnajdą środowisko, w którym mogą wyrazić swój geniusz twórczy i swój potencjał, nie ma ograniczeń w czasie czy energii jaką jednostki OINTP będą chętne poświęcić na dochodzenie wnikliwego i zrównoważonego rozwiązania.

POCZĄTKIEM MĄDROŚCI JEST ZADZIWIENIE

Choć mogą wydawać się zagubieni w niekończących się marzeniach, to wynika z bezustannego procesu myślowego, który srawia, że ich umysł jest pełen pomysłów od chwili przebudzenia się. To nieustanne przemyśliwanie nad czymś sprawia wrażenie zamyślenia i oderwania od rzeczywistości, faktem jest, że sami ze sobą na ogół rozprawiają, prowadzą w myslach debaty, jednakże INTP są osobami zrelaksowanymi i przyjaznymi w towarzystwie ludzi, których znają, lub ludzi, z którymi łączą ich te same zainteresowania. Jednakże w towarzystwie nieznajomych twarzy ogarnia ich onieśmielenie a przyjazne przekomarzanie się może przeistoczyć się w agresję, jeśli wydaje im się, że ich logiczne wnioski lub teorie są krytykowane.

W chwilach szczególnego entuzjazmu wypowiedzi INTP mogą graniczyć z brakiem spójności, gdyż w takich momentach chcą za wszelka cenę wytłumaczyć łańcuch powiązanych ze sobą konkluzji, który doprowadził do ostatnio utworzonej przez nich teorii. Częstokroć INTP wybierają wycofanie się z tematu zanim jeszcze zostanie on zrozumiany, zamiast przedstawić go w uproszczony sposób.

Może być też odwrotnie kiedy inni usiłują wyjaśnić ludziom o osobowości INTP swój proces myślowy w kryteriach subiektywnych i emocjonalnych. Wyobraźcie sobie szalenie skomplikowany system zegarowy, który pochłania każy możliwy fakt i pomysł, a następnie poddaje ten materiał procesowi twórczej analizy myślowej aby zwrócić go w formie najbardziej logicznie brzmiących rozwiazań. W ten sposób właśnie działa umysł osób z grupy typologicznej INTP, a oni/one mają niewielką tolerancję w stosunku do tych. Którzy swoimi emocjami zakleszczają ich mechanizm.

POZWÓLMY ABY CI, KTÓRZY CHCĄ PORUSZYĆ ŚWIAT PORUSZYLI SIĘ NAJPIERW SAMI

Ponadto ze względu na to, że logika (T) jest ich cecha wiodąca osoby z grupy INTP nie rozumieją wogóle emocjonalnych utyskiwań tak więc, ich przyjaciele nie znajdą u nich wsparcia emocjonalnego. Ludzie o osobowości INTP najchętniej udzielają wielu logicznych sugestii co do rozwiązania problemu kryjącego się pod daną reakcją, taka perspektywa z kolei nie jest dobrze widziana przez ich kierujących się zasadami (F) znajomych. Taka postawa obejmuje większość konwencji społecznych i wytyczonych celów takich jak planowanie obiadów i wesel, INTP są o wiele bardziej zainteresowani oryginalnością i skutecznością rozwiązań.

Jednostki o osobowości INTP są jednak zablokowane swoim niepokojem i wszechobecnym strachem przed porażką. Ludzie ci są do tego stopnia skłonni do sukcesywnej oceny własnych myśli i teorii, martwiąc się, że został pominięty jakiś krytyczny element układanki, że ulegają stagnacji, pochłonięci przez wartości świata niematerialnego, w którym nie mogą zastosować własnych myśli w działaniu. Pokonanie tego zwątpienia we własne umiejętności stanowi największe wyzwanie, jakie osoby INTP będą musiały pokonać w swoim życiu, jednakże ich intelektualne obdarowanie, małe czy wielkie które wnoszą jest warte walki.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Test na typ osobowości
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-08-17, 00:42   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“PROTAGONISTA”
(ENFJ-T)

Ekstrawertyk - 59%
Intuicyjny - 58%
Kierujący się zasadami - 54%
Planujący - 75%
Czujny - 100%

“Wszystko co robisz oddziałuje i wpływa na innych ludzi. Twoja postawa może rozjaśniać Twe serce lub przekazywać uczucie niepokoju. Twój oddech może emanować miłością lub świadczyć o depresji. Twoje spojrzenie może wzbudzić radość. Twoje słowa mogą inspirować do wolności. Każdy Twój czyn może otwierać serca i umysły.”
- David Deida

Piękny cytat, pasuje do mnie. Opis długi, więc nie ma sensu tu wklejać bo i tak nikt tego nie będzie czytał, ale jeśli chodzi właśnie o opis to tak 70% się zgadza. Podobno jestem urodzonym liderem i silną osobowością, ciekawe. :P




 
 
 
Test na typ osobowości
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 03:31   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“LOGIK”
(INTP-T)

Introwertyk - 98%

Intuicyjny - 62%

Kierujący się logiką - 53%

Poszukujący - 60%

Czujny - 81%


“Ucz się z przeszłości, żyj teraźniejszością, miej nadzieję na przyszłość. A przede wszystkim nie przestawaj zadawać pytań.”
Albert Einstein




Cytat:
Osobowość INTP jest raczej rzadka, stanowi tylko 3% populacji.


Jestem wyjątkowa. :lol:




 
 
Test na typ osobowości
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 07:13   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
"POSZUKIWACZ PRZYGÓD"
(ISFP-T)


Introwertyk - 52%
Realistyczny - 79%
Kierujący się zasadami - 66%
Poszukujący - 51%
Czujny - 74%

Cytat:
ISFP żyją w świecie kolorów i zmysłowych wrażeń, inspirują ich kontakty z ludźmi i pomysły. (...)

Pomimo tego wszystkiego ISFP są niewątpliwe introwertykami. (...) Zamiast żyć przeszłością, lub starać się przewidzieć co ich czeka w przyszłości ISFP rozmyślają nad tym kim są dzisiaj.




 
 
Test na typ osobowości
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-08-17, 11:06   

Introwertyk - 79%
Intuicyjny - 60%
Kierujący się zasadami - 75%
Poszukujący - 92%
Czujny - 94%

Typ INFP -T POŚREDNIK


:

Ludzie o osobowości INFP są prawdziwymi idealistami, zawsze poszukujący choć odrobiny dobra nawet u najgorszych z ludzi czy w najmniej korzystnych okolicznościach, starają się znaleźć sposób, aby coś naprawić. Choć można ich postrzegać jako osoby trzymające dystans , lub nawet nieśmiałe, jednostki o osobowości INFP mają pasję i ten wewnętrzny ogień, który sprawia, że na prawdę świecą. Stanowią 4% populacji i może dlatego ryzyko bycia niezrozumianym przez większość jest dość wysokie dla tego typu osobowości, kiedy jednak odnajdują ludzi podobnie do siebie myślących to harmonia, którą odczuwają staje się dla nich inspiracją i źródłem radości.



Czy to nie jest zwyczajny test MBTI? :|




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Test na typ osobowości
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-08-17, 11:06   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“OBROŃCA”
(ISFJ-T)

Introwertyk - 96%
Realistyczny - 70%
Kierujący się zasadami - 62%
Planujący - 64%
Czujny- 81%

Zgadza się. :>




It's not your fault.
 
 
 
Test na typ osobowości
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-17, 11:29   

“LOGISTYK”
(ISTJ-T)

Introwertyk - 63%
Realistyczny - 55%
Kierujący się logiką - 67%
Planujący - 71%
Czujny - 64%





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Test na typ osobowości
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 13:45   

Lewe napisał/a:
Czy to nie jest zwyczajny test MBTI?

Chyba tak. Zrobiłem z nudów.

“DZIAŁACZ" (ENFP-T)

Ekstrawertyk -56%
Intuicyjny - 80%
Kierujący się zasadami - 77%
Poszukujący - 83%
Czujny - 100%




 
 
Test na typ osobowości
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 13:52   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:“ANIMATOR”(ESFPT)
Ekstrawertyk Introwertyk
72% 28%
Intuicyjny Realistyczny
43% 57%
Kierujący się logiką Kierujący się zasadami
44% 56%
Planujący Poszukujący
44% 56%
Asertywny Czujny
32% 68%

“Jestem samolubna, niecierpiwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę nad sobą i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.”
Marilyn Monroe
:

Spontaniczne śpiewanie i tańczenie charakteryzuje typ osobowości ESFP. ESFP potrafią jak nikt inny cieszyć się chwilą i chcą aby wszyscy inni też tak się czuli. Żaden inny rodzaj osobowości nie jest tak szczodry w ofiarowywaniu swojego czasu i energii aby dawać zachętę, żaden inny typ osobowości nie robi tego z takim urokiem.

WSZYSCY JESTEŚMY GWIAZDAMI...

Osoby z grupy ESFP są urodzonymi artystami, uwielbiają być w świetle reflektorów, przy czym cały świat jest ich estradą. W samej rzeczy wielu ludzi o osobowości ESFP jest aktorami, uwielbiają też odgrywać widowisko przed swoimi przyjaciółmi, są prostolinijnymi i inteligentnymi rozmówcami, przyciągają uwagę a każde wyjście traktują trochę jak imprezę. ESFP lgną do towarzystwa, a każda najprostrza rzecz sprawia im radość, największą przyjemność czerpią z czasu spędzonego wspólnie z grupą przyjaciół.ESFP posiadają najsilniejszą wrażliwość estetyczną ze wszystkich innych grup osobowości, nie jest to dla nich jedynie mowa. Począwszy od dbałości o swój wygląd i ubiór do dobrze wyposarzonego domu, osoby z grupy ESFP mają wyczucie mody. Jak tylko zorientują się co jest atrakcyjne nie obawiają się zmieniać swojego otoczenia, aby w ten sposób odzwierciedlić swój własny styl. ESFP mają naturalną ciekawość w poznawaniu nowych wzorów i stylów.Choć nie zawsze to tak wygląda, WSFP zdają sobie sprawę z tego, że cały świat nie kręci się wokół nich, są oni dobrymi obserwatorami i są bardzo wrażliwi na emocje innych. Ludzie o tym typie osobowości często wychodzą pierwsi z inicjatywą w okazaniu pomocy w trudnym problemie, wysłuchując go i chętnie dając wsparcie emocjonalne i rady praktyczne. Jednakże jeśli problem jest w jakiś sposób z nimi związany wolą raczej uniknąć konfliktu niż wchodzić w konfrontację. ESFP na ogół lubią odrobinę dramatu i pasji, jednak nie w przypadku gdyby spowodowało to krytykę.

...I ZASŁUGUJEMY NA MRUGNIĘCIE

Największe wyzwanie z którym osoby z grupy ESFP muszą sobie radzić jest często związane z możliwością natychmiastowej gratyfikacji co sprawia, że lekceważą obowiązki i odpowiedzialność dzięki którym mogą cieszyć się takimi luksusami. ESFP nie angażują się w takie działania jak kompleksowa analiza, monotonne zadania, oraz dopasowywanie statystyk do prawdziwych konsekwencji. Wolą raczej polegać na ślepym szczęściu i okazjach lub po prostu proszą o pomoc kogoś z ich szerokiego grona przyjaciół. ESFP powinni zdawać sobie sprawę z takich dalekosiężnych planów jak plan emerytalny lub ilość przyjmowanego cukru, bo nie zawsze znajdzie się ktoś inny kto będzie mógł pilnował takich rzeczy.ESFP uznają wartość i jakość, które same w sobie są ważnymi cechami. Jednakże w połączeniu z ich słabą zdolnością planowania, może to spowodować, że będą prowadzić życie ponad stan na kartach kredytowych, które są szczególnie niebezpieczne. Ludzi z tej grupy bardziej interesuje łapanie okazji niż planowanie dalekosiężnych planów a wówczas ESFP może przekonają się, że przez swój lekceważący stosunek pozbawili się możliwości uczestniczenia w niektórych aktywnościach, po prostu ich na to nie stać.Osobom z grupy ESFP największą przykrość sprawia poczucie, że są złapani w pułapkę okoliczności i, że nie mogą przyłączyć się do swoich przyjaciół.ESFP są mile widziani kiedykolwiek potrzeba z kimś się pośmiać, spędzić czas na zabawie, lub kiedy potrzebny jest ochotnik, aby wypróbować coś nowego, a ludzie o osobowości ESFP najchętniej zabraliby wszystkich innych razem ze sobą. Jednostki z grupy ESFP mogą spędzić godziny na pogaduszkach, czasami o wszystkim innym raczej niż na najbardziej interesujący ich temat, dzieląc się uczuciami ze swoimi ukochanymi zarówno w dobry jak i zły czas. Gdyby tylko nauczyli się dobrej organizacji, bo zawsze będą gotowi na to, aby wkraczać w nowe i podniecające sytuacje, które świat oferuje, pociągając wraz ze sobą przyjaciół.





 
 
Test na typ osobowości
Empiria
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 14:35   

Lewe napisał/a:
Czy to nie jest zwyczajny test MBTI?

Chyba jest, nie wiem :P To chyba bez znaczenia. Jak ktoś nie chce, to nie musi :) Nic na siłę :)




 
 
Test na typ osobowości
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-08-17, 16:54   

Jestem Przedsiębiorcą.



 
 
 
Test na typ osobowości
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 17:13   

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST: “LOGISTYK” (ISTJ-A)



 
 
Test na typ osobowości
spacedementia 
disgusting girl



Dołączyła: 02 Gru 2015
Posty: 828
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-17, 17:25   

craving napisał/a:
Jestem Przedsiębiorcą.

:piatka:

Podobno się zgadza, ale według mnie nie wszystko. :P




 
 
Test na typ osobowości
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12