Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gra o Tron
Autor Wiadomość
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 19:08   Gra o Tron

Dlaczego nie ma tematu o tym serialu? Czy ja nie mogłam znaleźć.

Piszę bo nie mogę ochłonąć po zakończeniu 6 sezonu. I chciałam poczytać Wasze opinie.




 
 
Gra o Tron
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 19:33   

selfishbastard, obejrzałem tylko pierwszy sezon, a potem odpadłem. Oglądało się przyjemnie, ale wcześniej przeczytałem wszystkie książki i chyba dlatego już mnie tak nie wciągnęło.



 
 
Gra o Tron
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 19:37   

Akyrp Ratavuli, ja właśnie nie chciałam nigdy tego obejrzeć bo: a - spoilery w całym internecie, b - bo widziałam, że są książki. Wtedy mówiłam, że najpierw przeczytam potem obejrzę, ale jak usłyszałam, że nijak ma się jedno do drugiego to odpuściłam. A zaczęłam oglądać po tym jak 3/4 mojego mieszkania zaczęło się ekscytować kolejnymi nowymi odcinkami, więc i ja zaczęłam od nadrabiania, potem oglądałam z nimi. ;)



 
 
Gra o Tron
Akyrp Ratavuli
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-30, 19:40   

selfishbastard, niekoniecznie nijak, pierwszy sezon jest w sumie dokładnie pokryty z tym co w książce jest. Ogólnie im dalej w las tym bardziej się wszystko rozjeżdża, ale rdzeń historii jest taki sam. No a teraz to już będzie całkowite oderwanie od książek bo po prostu dalszego ciągu historii jeszcze nie ma napisanego. :D



 
 
Gra o Tron
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2016-06-30, 19:42   

Akyrp Ratavuli, no tak :D Ale spodobało mi się, bardzo bardzo. :D



 
 
Gra o Tron
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-07-28, 17:33   

Gra o Tron - mój ukochany serial! Kristian Nairn (Hodor) był u nas w Aber chyba rok temu jako DJ! Bardzo podobał mi się ostatni sezon a szczególnie dwa ostatnie odcinki! Geniusz!



"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Gra o Tron
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-07-29, 05:38   

Raptem 4 dni temu postanowiłem sprawdzić co to jest ta cała "Gra o Tron". Dlaczego akurat 4 dni temu? Nie wiem, nudziło mi sie chyba. Odpaliłem pierwszy odcinek pierwszego sezonu i... (pozwólcie, że przyamerykanizuję) hands down - pierwsze kilka minut to świetny horror i to wystarczyło, żeby mnie kupić. Od tego czasu walczę ze sobą, żeby nie przekraczać dawki dwóch odcinków dziennie.
Cóż... Walka, krew, flaki, seks, intrygi, kłamstwa, polityka - czyli to co tygryski lubią najbardziej! Świetny serial, na razie jestem na pierwszy sezonie, więc jeszcze sporo przede mną.

Oglądalność serialu ciągle rośnie, więc póki co kolejne sezony nie są zagrożone:



To z Wikipedii.

Ps. Oglądalność tego serialu jest relatywnie niska, ale trzeba pamiętać, że to jest HBO, płatna telewizja, która nie zarabia na reklamach. W tym kontekście, te liczby robią wrażenie.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Gra o Tron
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-07-29, 07:28   

RobertIslay, zapomniałeś o cyckach (;

Podziwiam postanowienie, ja pochłonęłam pierwsze dwa sezony w weekend.

selfishbastard, pierwsze tomy są bardzo dobrze oddane w serialu, dopiero ostatnie zaczynają się rozchodzić i to dość znacząco, ale to podobno zabieg samego RR. Martina, bo stwierdził, że tak będzie ciekawiej (;

Obecnie czekam na wyjście kolejnych tomów, bo

:

serial już wyprzedził książki w fabule

.




Este blestemata
 
 
Gra o Tron
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-07-29, 13:14   

RobertIslay napisał/a:
Oglądalność serialu ciągle rośnie, więc póki co kolejne sezony nie są zagrożone:


Niestety, sezon 7 jest prawdopodobnie przedostatnim. Czytałam, że ktoś kiedyś powiedział, że ma być 10 sezonów, ale ostatnio zarówno twórcy, jak i aktorzy mówią o bliskim końcu serialu. I jeszcze zmniejszają liczbę odcinków-sezon 7 ma potwierdzone tylko siedem.




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Gra o Tron
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-29, 19:04   

RobertIslay napisał/a:
Świetny serial, na razie jestem na pierwszy sezonie, więc jeszcze sporo przede mną.


Pff, Panie, pierwszy sezon, to dopiero początek wszystkich intryg i całej reszty! :D I podziwiam za walkę ze sobą. Ja nie mogłem się powstrzymać i oglądałem hurtowo.




I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Gra o Tron
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2016-07-30, 18:57   

Hades napisał/a:
I podziwiam za walkę ze sobą. Ja nie mogłem się powstrzymać i oglądałem hurtowo.
antymon napisał/a:
Podziwiam postanowienie, ja pochłonęłam pierwsze dwa sezony w weekend.


No i jedna wielka klęska... Siedzę i oglądam - w tygodniu było łatwo, bo czasu mało, ale teraz, w weekend? Katastrofa...

Artemisia napisał/a:
Niestety, sezon 7 jest prawdopodobnie przedostatnim. Czytałam, że ktoś kiedyś powiedział, że ma być 10 sezonów, ale ostatnio zarówno twórcy, jak i aktorzy mówią o bliskim końcu serialu


To niestety możliwe - zerknąłem jak to wyglądało w przypadku podobnych produkcji (chodzi o skalę, a nie o treść) i Braking Bad skończył się po 6 sezonach i to mimo stale rosnącej oglądalności.
Sopranos zakończone po 7 sezonach, przy bardzo wysokiej oglądalności (choć spadającej powoli).




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Gra o Tron
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 19:07   

A ja po pierwszym odcinku zrezygnowałam... zupełnie pogubiłam się wtedy w imionach, nazwach rodów i w tym, kto jest kim... Czytam jednak Wasze opinie i może jeszcze kiedyś wrócę do tego serialu.



 
 
Gra o Tron
Ijon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 20:05   

Bardzo dobry serial, jeden z moich ulubionych ;)



 
 
Gra o Tron
Artemisia 



Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 711
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-07-30, 22:43   

Arya, większa osób, które znam podchodziło do tego serialu kilka razy (wliczając mnie). Sądzę, że powinnaś dać jeszcze jedną szanse :)

RobertIslay , niestety - dzisiaj potwierdzono, że sezon 8 będzie ostatnim.




"Na całe szczęście wiem jak radę dać bez wiary
I znalazłem wielu, którzy drogę pokazali mi.
Przez całe życie na najwyższej pędzą fali.
Pochmurne niebo im na głowy się nie zwali."
 
 
Gra o Tron
Hades 
Persona non grata.



Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 236
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2016-07-31, 18:10   

Artemisia napisał/a:
dzisiaj potwierdzono, że sezon 8 będzie ostatnim.


I bardzo dobrze, bo są dwie możliwości. Albo wszyscy zginą, albo zrobi się z tego druga Moda na Sukces. A tak jest szansa, że ktoś przetrwa i zakończenie będzie ciekawe.




I am not in danger.
I am the danger.
 
 
Gra o Tron
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13