Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Książkowa paplanina
Autor Wiadomość
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-01-26, 23:12   

void, dobra myśl z ta zmiana światła faktycznie, bo zimne średnio przyjemne dla oka.


<<< Dodano: 2024-03-30, 06:55 >>>


Ma ktoś abonament Legimi bez limitu (ale nie ten kupiony u operatora tylko opłacany kartą np.) i może sprawdzić czy Paderborn Remigiusza Mroza ma poza abonamentem do kupienia? Wskoczyła nowa pozycja Mroza na Legimi, ja zmieniłam na abo bez limitu, ale u operatora i jestem zdziwiona, że jest płatne, bo do tej pory wszystkie były w ramach abonamentu :D I zastanawiam się po prostu czy jest okrojony :)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Książkowa paplanina
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2024-03-30, 13:58   

WhiteBlankPage., ja w ogóle nie widzę tej książki u siebie :lol: . Mam abonament bez limitu i place za niego kartą.



 
 
Książkowa paplanina
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2071
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2024-03-30, 14:23   

Maze, okej, czyli wersja płatna :) Mi też jej nie wyszukuje, bo z automatu jest zaznaczone, żeby szukało w abonamencie, ale jak się odhaczy to znajduje i cena się pojawia, ale ze zniżkami wychodzi dwie dyszki, no wkurzyłam się, wszystkie jego książki za darmo były! :D



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Książkowa paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12