Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przyznanie się do autoagresji
Autor Wiadomość
Reifu 



Wiek: 24
Dołączyła: 13 Cze 2016
Posty: 67
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-11-25, 16:30   

Niedotykalna napisał/a:
Reifu, czym dla Ciebie jest ta "nienormalność" i w czym jest lepsza od tzw. normalności?

Trudno mi to zdefiniować. Powiedzmy, że nieco odstaję od reszty społeczeństwa. Nie uważam się za lepszą, tylko po prostu za inną i mnie taki układ pasuje.




 
 
Przyznanie się do autoagresji
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2016-11-25, 16:33   

Reifu napisał/a:
Powiedzmy, że nieco odstaję od reszty społeczeństwa

W jaki sposób?




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Przyznanie się do autoagresji
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-11-26, 11:43   

Reifu napisał/a:
i mnie taki układ pasuje.

Z jakiego powodu Ci pasuje? "Normalność" Cię nudzi? Skoro Ci pasuje to w jakiś sposób musisz się czuć lepsza od innych, bo ich "normalność" już Ci nie podchodzi.
Wiesz, ja też jestem inna. Ale przez to przez całe lata czułam się gorsza od reszty. Teraz, po latach leczenia, nie odbiegam tak bardzo od reszty. A taka zwykła normalność, bez tego wszystkiego co chore w głowie, to jedno z moich większych marzeń...
Zaznaczam jednak, że przez normalność nie rozumiem pospolitości.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Przyznanie się do autoagresji
Lantan 



Wiek: 24
Dołączyła: 03 Lut 2017
Posty: 22
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-02-26, 22:59   

Przyznałam się jednej osobie. Mojej aktualnej najlepszej przyjaciółce. Zrobiłam to pod wypływem impulsu. Wiedziałam, że ona wcześniej robiła to samo, bo mówiła mi o tym sama nie raz. Mimo to sama powiedziałam jej dopiero, gdy zrobiłam to zbyt głęboko i spanikowałam. Napisałam wtedy do niej i tak się dowiedziała. Było to pewnie przynajmniej rok po tym jak dowiedziałam się o niej.

Druga przyjaciółka dowiedziała się częściowo przez przypadek, częściowo we dwie jej wyznałyśmy. Pani nr 1 wzięła mnie na rozmowę na pewnej imprezie parę dni po wcześniej wspomnianym zajściu, by pogadać na poważnie. Obie byłyśmy już poważnie pijany i z rozmowy mało co pamiętam, a ponoć gadałyśmy ponad pół godziny. Ostatecznie pani nr 2 znużona tym, że co chwilę ją spławiamy postanowiła nas wyrwać z naszego "plotkarskiego kącika" i tak częściowo zobaczyła, usłyszała i jakoś się dowiedziała.

Czy żałuję? Częściowo oczywiście, każdego dnia nienawidzę siebie bardziej. Z drugiej strony kocham je i cieszę się, że są w tym ze mną. Zrozumieją mnie, gdy rzuci komentarzem na temat moich za długich rękawów, a czasem nawet zażartują z tego w jakiś delikatny sposób. No i mam kogoś kto codziennie kibicuję, bym wyszła z tego nałogu.




 
 
Przyznanie się do autoagresji
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2017-02-27, 10:16   

Kiedys wiedzialy tylko osoby, ktore przypadkiem zobaczyly. Jednej osobie tylko sama powiedzialam.
W doroslym zyciu nikomu nie mowilam. Ostatnio poruszylam ten temat podczas mitingu DDA. Czuje sie tam na tyle bezpieczie, by o tym mowic.




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Przyznanie się do autoagresji
Jeff_the_dealer 



Wiek: 25
Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 23
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-03-20, 21:12   

Nikomu się nie przyznałem, więc zrobię to tutaj, Kiedy jestem wkurzony to biję się pięściami po twarzy, zostają siniaki. Wszyscy myślą że ciąglę się z kimś biję. Kiedyś moja forma AA to było wychodzenie w samej bieliźnie na mróz i stanie dopóki nie ochłonąłem



 
 
Przyznanie się do autoagresji
hektor 



Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 72
Skąd: opolskie

Wysłany: 2017-03-20, 21:36   

Ja się przyznałem jednej koleżance z pracy, która sama się zainteresowała ranami na ręce. Przez prawie rok próbowała mi jakoś pomóc z tego wyjść i zacząć żyć, ale bez powodzenia. Teraz dalej jestem z tym sam, ale bardziej uważam żeby nikt nie zauważył czegoś, zwłaszcza Ona.



"Nie mamy snów, lecz majaki.
Nie mamy myśli, lecz szał.
Dlatego los byle jaki.
Dlatego głos łka, jak łkał."
 
 
 
Przyznanie się do autoagresji
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-03-30, 18:08   

Niecały rok temu bałam się strasznie powiedzieć chłopakowi o problemie - no więc nic się tym nie zniszczyło, a rozmowa wyszła sama i nie musiałam za dużo mówić. Na początku trochę mnie zmartwiła reakcja typu "ooh", jakby takie obojętne "nie spodziewałem się", ale z czasem widząc sam moje problemy, powiedział, że będzie mu przykro kiedy znów się jakoś "wyładuję" na sobie, ale zrozumie to. Zrozumienie, ale takie prawdziwe, to najważniejsze chyba czego potrzebuję.
Oprócz niego wie jeszcze moja była przyjaciółka, która zbytnio się nie przejęła, dwie znajome dowiedziały się przypadkiem, no i mama oraz brat, także niezamierzenie. Wstydzę się swoich problemów i nie umiem o nich rozmawiać.




"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Przyznanie się do autoagresji
m. 



Dołączyła: 07 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-05-07, 01:25   

Ja rok temu przyznalalam się swojemu chłopakowi, ale dopiero po tym jak sam zauważył moje blizny. Nie wiem czy sama poruszylabym ten temat. Tylko przy nim mogę swobodnie chodzić w krótkim rękawku. Ale nadal nie powiedziałam mu dlaczego to robiłam.



 
 
Przyznanie się do autoagresji
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11