Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Stranger Things
Autor Wiadomość
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-01, 12:25   Stranger Things


Jeśli lubisz klimaty lat osiemdziesiątych, to chyba spodoba Ci się ten tytuł.
Horror Sci Fi Przygodowy Dramat i buk wie co jeszcze. Nawiązania do starych filmów (Coś, Star Warsy, E.T. , Poltergeist, Goonies, Stand by me ) muzyka (The Clash, Joe Division, swego rodzaju hołd złożony Davidowi Bowiemu) Lochy i smoki etc.
Serial zaczyna się zaginięciem chłopca, kumpla jednego z trzech głównych bohaterów (serial skupiony w dużym stopniu na grupce dzieciaków). Mamy też oschłego policjanta w stylu śmieszkowo badassowym, zrozpaczoną matkę i nastolatki, co przynajmniej w moim przypadku sprawiło że nie tęskniłem tak bardzo do scen z jakimiś konkretnymi bohaterami, bo wszystkich po kolei zaczynałem lubić.
Chociaż postacie z początku wydają się papierowe, jak się dobrze wczujecie wraz z kolejnymi odcinkami nabierają kolorów. Ładnie wprowadzone elementy horroru i sci fi. W moim osobistym rankingu serial dostaje trzecie miejsce, na filmwebie natomiast 15 (Co jak na filmweb jest chyba osiągnięciem)
W sobotę usiadłem do pierwszego odcinka koło południa i obudziłem się przed 20 (aż mnie oczy i zad bolały, klimat Stephena Kinga chyba za bardzo mnie wciągnął) kończąc cały sezon. Łapcie link misie kolorowe, serdecznie polecam.
Filmweb

[ Komentarz dodany przez: Adriaen: 2016-08-01, 13:34 ]
serial macie na cda (nie mogę dawać linkuf bo Adi mnie bije)
Usuwam link do materiałów typu warez (V.4).




Ostatnio zmieniony przez 2016-08-01, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stranger Things
Vennie 


Dołączyła: 03 Wrz 2016
Posty: 30
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-10-07, 16:56   

Wczoraj wieczorem zaczęłam oglądać, dzisiaj skończyłam. Wciąga niesamowicie. Jak dla mnie jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam. :)



 
 
Stranger Things
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-02-25, 17:53   

W oczekiwaniu na następny odcinek innego serialu zaczęłam dzisiaj oglądać owy serial. Aktualnie jestem na trzecim odcinku, ale muszę powiedzieć, że bardzo wciąga. Raczej SCI-FI i tym podobne to nie moje klimaty, ale jednak udało mi się do niego przekonać. A jeżeli mnie do siebie przekonał to znaczy, że jest naprawdę dobry. :D



I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Stranger Things
Perwers
[Usunięty]

Wysłany: 2017-07-27, 14:58   

Właśnie skończyłem oglądać. Zacząłem 3 dni temu, a niektóre odcinki oglądałem po 2 razy tego samego dnia. Ten serial to majstersztyk, ale mogli pociągnąć akcje trochę dłużej. Brakowało mi kilku scen.



 
 
Stranger Things
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-21, 18:53   

Dzieciaki, ale już nie takie małe wracają w lipcu :)



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Stranger Things
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-25, 14:29   

Trzeci sezon był słaby, czy jestem osamotniona w moich wrażeniach?



 
 
Stranger Things
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-05-27, 09:24   

Szara Eminencja, był słabszy niż dwa poprzednie, ale według mnie to nadal kawał solidnego serialu. Czekam z niecierpliwością na 4 sezon :D



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Stranger Things
20września 
20wrzesnia



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 675
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2022-07-10, 14:20   

Razem z mężem uwielbiamy ST <3 4 sezon był świetny i znowu trzeba czekać na 5 :D



 
 
Stranger Things
InvisibleSapce 
Jesteś pewien?



Wiek: 24
Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 310
Skąd: Miejsce na ziemi

Wysłany: 2022-07-22, 01:00   

20września, twój post sprawił, że zrobiłem sobie maraton ST bo nigdy nie oglądałem. I damn, no damn to było piękne, cudowne. A S4 to prawdziwe złoto.



 
 
Stranger Things
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13