Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gra o Tron
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-08-28, 18:01   

Przerwałam oglądać ten serial chyba na 3 sezonie. Ale jakiś czas temu trafiłam na kanał, gdzie leci "Gra o tron" 24/7, podłączyłam lapka do TV i na parę odcinków chyba z 6 sezonu się załapałam. Nic z nich nie wiedziałam ale postanowiłam do sagi wrócić od początku.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gra o Tron
Hedum 
Kotoizm



Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 1164
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2017-08-28, 19:17   

Gra o Tron zaczęła mnie wkurzać. Tym, że jest tak wszechobecna. W jaki zakamarek internetu bym nie zajrzał, dostawałem w twarz tym serialem. I w końcu postanowiłem wsiąść na ten pociąg hypu.
Dzisiaj zacząłem oglądać i na razie nic mnie nie porwało. Fakt, że obejrzałem dopiero cztery odcinki.
Póki co, nie mam zdania.




Brak wiary w tobie,
Pociąga za sobą brak wiary w innych.
~Lao Tzu
 
 
Gra o Tron
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 13:53   

Ktoś jest na bieżąco?
Ostatni odcinek 7 sezonu był dla mnie bardzo dużym rozczarowaniem... a jakie są Wasze odczucia?




 
 
Gra o Tron
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-29, 14:19   

eithné napisał/a:
Ktoś jest na bieżąco?
Ostatni odcinek 7 sezonu był dla mnie bardzo dużym rozczarowaniem... a jakie są Wasze odczucia?

Zawiodłam się na całym siódmym sezonie, niektóre momenty były ciekawe, ale wydaje mi się, że przez to, że serial wyprzedził książkę, wszystko idzie w złą stronę. Niektóre momenty naciągane, wręcz niepotrzebne i nie pasujące do stylu który pamiętam z poprzednich sezonów.
Tak czy inaczej, czekam na ostatni sezon, nawet jeśli ukaże się dopiero w 2019 roku.




There is no heaven, wariaty.
 
 
Gra o Tron
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-08-29, 18:29   

Hedum, otwierasz lodówkę a tam - "WINTER!" :D Ale rzeczywiście, można już wymiotować w barwach rodów jak Rozenkową w polskich mediach.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gra o Tron
eithné
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-29, 18:49   

Nocny Motyl, mam podobne odczucia, w dodatku robi się nieco przewidywalnie. Mimo latających po świecie smoków i hordy umarłych, która zmierza w kierunku żywych, to właśnie
:

Jon Snow jako Targaryen


wydaje mi się najbardziej naciągnięty i przekombinowany. Kilka innych wątków też, jednak ten drażni mnie najbardziej.




 
 
Gra o Tron
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-30, 15:34   

Mnie tam jakoś specjalnie 7 sezon nie rozczarował. Co prawda chętnie wróciłbym do tych wszystkich spisków i intryg z pierwszych sezonów, ale można przecież było się spodziewać, że to nie może trwać wiecznie. Po pierwsze książek brak, a to - 50% do fabuły, a po drugie w końcu ta zima musiała przyjść. Cieszmy się, że mają sporo hajsu, przynajmniej wygląda to przyjemnie. ;)



 
 
Gra o Tron
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-08-30, 18:41   

Fani "GoT" co Wy na to: Gra o tron w formie gry



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gra o Tron
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-30, 19:42   

Szamanka napisał/a:
Fani "GoT" co Wy na to: Gra o tron w formie gry

Słyszałam o tym kilka dni temu i w sumie jestem pozytywnie nastawiona. Lubię gry Bethesdy i jeśli utrzymałyby klimat i styl Skyrima i Fallouta NV to chętnie bym zagrała. Tylko na 90% jestem przekonana, że gra nie powstanie.

Bethesda otrzymała kiedyś porpozycję stworzenia gry w uniwersum GOT'a, ale odmówiła by w pełni skupić się na Skyrimie. Może teraz się zgodzili.




There is no heaven, wariaty.
 
 
Gra o Tron
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-08-30, 21:06   

Game of Thrones: New Winterfell



 
 
Gra o Tron
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-09-03, 09:34   

Hedum napisał/a:

Dzisiaj zacząłem oglądać i na razie nic mnie nie porwało. Fakt, że obejrzałem dopiero cztery odcinki.

Osobiście kiedy zabrałam się za oglądanie serialu totalnie nic nie rozumiałam, więc odpuściłam sobie jakoś w okolicach końca pierwszego sezonu i chwyciłam za książki. Mimo, że w sadze pojawia się znacznie więcej wątków, postaci i rodów to lektura pochłonęła mnie i sprawiła, że wróciłam bardzo chętnie do serialu, a jego oglądanie przestało być nudne i niezrozumiałe. :)

Co do najnowszego sezonu, to mam mieszane uczucia. George R. R. Martin konsultuje się z HBO w sprawie powstających odcinków, więc mimo że książek jeszcze nie ma to możemy się spodziewać, że najważniejsze wątki potoczą się tak samo, jak w serialu, czyli
:

potwierdzi się, że Jon jest Targaryenem, Daenerys straci smoka, Mur padnie, Nocny Król przeprowadzi hordę nieumarłych na południe od Muru.


Sam George R. R. Martin w którymś z wywiadów przyznał, że nie zamierza wprowadzać nowych postaci do historii, więc pozostaje nam śledzić wątki tych, które jeszcze żyją, dlatego akcja gna na złamanie karku, a cała otoczka spiskowania i intryg znika - coraz mniej jest kandydatów walczących o tron. Teraz, jak już inwazja nieumarłych na Westeros jest nieunikniona a wraz z nią nadejście zimy, będzie po prostu jedno wielkie mordobicie do którego historia zmierzała już od s01e01.

Co do ilości i długości odcinków - niby fajnie, ze były dłuższe niż w poprzednich sezonach, ale z drugiej strony mam jakiś taki niedosyt. Za szybko się skończyło, zdecydowanie za szybko. No i tak, hype w internecie był nieziemski, ale już zaczyna się uciszać. :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Gra o Tron
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-09-07, 21:54   

Dla fanów serialu i elektro: https://www.facebook.com/...65327620528674/



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Gra o Tron
sematary 



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 36
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-09-19, 09:29   

Cały świat ogląda ten serial, 7 sezonów już za nami, a ja wiecznie zastanawiałem się co w tym filmie jest takiego no i w końcu kilka dni temu ściągnąłem pierwszy sezon na próbę , myślę sobie a obejrzę jeden odcinek , aby nie było, odpaliłem pierwszy odcinek, a skończyło się na całym sezonie w jeden dzień tak mnie wciągnęło, a zarazem zszokowało zakończenie 1 sezonu , podoba mi się :)




 
 
 
Gra o Tron
Triskel 



Wiek: 24
Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 585
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-09-19, 13:10   

sematary, rozłóż oglądanie w czasie. Będziesz cierpiał mniej niż fani co oglądali na bieżąco. 2 lata chlip chlip :płacze:



Umiesz liczyć, licz na siebie.
 
 
Gra o Tron
sematary 



Dołączył: 30 Sie 2017
Posty: 36
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2017-09-19, 18:44   

Postaram się, ale nie ukrywam, że będzie to trudne, bo mega wciąga :D




 
 
 
Gra o Tron
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11