Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wspólna autoagresja
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-03-23, 09:05   

Piotr4s, To mogło by nie wyjść jeżeli partnerem 45 kilogramowej dziewczyny jest facet pokroju strongmana.

Ja swojego nie włączałam w to.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wspólna autoagresja
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 09:45   

Szamanka napisał/a:
(...)facet pokroju strongmana.
Ja swojego nie włączałam w to.


To po co sobie brać takiego bysiora? Trzeba było wziąć chuderlaczka i zapisać się na Judo, aby móc go obronić na ulicy przed dresami. To jest prawdziwa wartość. :P <— to jest uśmiech z językiem, nie usta z opryszczką.




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Wspólna autoagresja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-03-23, 10:04   

Piotr4s napisał/a:
To po co sobie brać takiego bysiora?

Trzeba by zapytać takową wiastę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wspólna autoagresja
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 10:10   

Szamanka napisał/a:
zapytać takową wiastę.


Zrozumiałem, że Pani jest taką chudzinką przy trzy razy cięższym Partnerze. Czy to ma zapewnić poczucie stabilności? (On robi 12h dniówki, a Ona szuka) Proszę wyprowadzić mnie z błędu.




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Wspólna autoagresja
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2020-03-23, 10:13   

Piotr4s napisał/a:
Proszę wyprowadzić mnie z błędu.

Jam nie wiasta, wyprowadzam.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Wspólna autoagresja
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3498
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-23, 10:49   

Piotr4s, mam wrażenie, że trochę mieszasz tu patologiczną autoagresję z BDSM-owym blood play. Chyba nie to forum. :)

Kończymy offtop, misiaki?




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
Ostatnio zmieniony przez chiroptera 2020-03-23, 10:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wspólna autoagresja
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 10:49   

Nie wiem, po co są. Bliżej mi do przeświadczenia, że one nie pojawiają się w jakimś celu, lecz jako objaw…



 
 
Wspólna autoagresja
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 11:08   

chiroptera napisał/a:
mam wrażenie, że trochę (...)misiaki?


Nie wolno bawić się wydzielinami -nie po to zostały przez Boga stworzone.
Ja piszę, w formie pytania, nikogo nie zachęcam, czy jeśli praktyki masocistyczne sprawiają osobie przyjemność (ból gromadzą w tym miejscu), to czy wspólne działanie -przy zrozumieniu Partnera "zdrowego"- przez Partnera dawałoby osobie "PAT"* tyle samo radości, ile daje zrobienie tego samej?

Krzysiu napisał/a:
Bliżej mi do przeświadczenia(...)


Zatem, czy jesteś -w większości przypadków- ZA leczeniem farmakologicznym?
Ja uważam, że tego typu "leczenie" za pomocą specyfików (tabletka, zastrzyk, wziew, olejek) jest uzależniające w formie zastąpienia uzależnienia cięcia uzależnieniem przyjmowania.
A nie tu jest problem, żeby z cięciomana zrobić lekomana.
Przepraszam za określenia.

*deformacja psychologiczna :bomba: (patologia)




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Wspólna autoagresja
Krzysiu 
podejrzany



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2020
Posty: 2394
Skąd: zachodniopomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 11:23   

Jestem za tym, żeby ufać psychiatrom – w przeważającej większości mają wiedzę medyczną większą od pacjenta.



 
 
Wspólna autoagresja
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-23, 12:18   

Piotr4s, zrównujesz autoagresje z uzależnieniem od leków. Tylko wiesz że autoagresja w większości wypadków bierze się z zaburzeń psychicznych? Leki mają to zahamować lub przynajmniej ograniczyć, dlatego takie porównanie jest dla mnie nie na miejscu.



I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Wspólna autoagresja
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 12:36   

Commodore napisał/a:
Tylko wiesz że autoagresja w większości wypadków bierze się z zaburzeń psychicznych?


Dobrze, ograniczmy, ale co potem?
Czy jako nastolatek myślał Pan co będzie za 10 lat?
To zupełnie tak jakby w afr.pomorzeŚwiń zalecać
bicie zdrowych świń zamiast eliminować źródło,
w obawie, że choroba rozniesie się dalej. To też :offtop:
Leczmy jeśli musimy. Teraz co kto sobie dopowie?




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Wspólna autoagresja
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-03-23, 12:48   

Piotr4s, znowu kolejne nietrafione porównanie, w przypadku pomoru świń, zachodzi obowiązek wybicia całości hodowli, nawet jeżeli byl to jednostkowych przypadek. I kwestia najważniejsza, autoagresja i o zgrozo leki nie powodują wybicia osób z aa i lęczących się.

Leki mają pomagać, takie jest ich zadanie, po dodaniu psychoterapii, efekty są w większości przypadków dobre. Nie należy tez zapominać, że w przypadku niektórych schorzeń, leki zapewniają dobre funkcjonowanie.




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Wspólna autoagresja
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-23, 13:15   

Wracając do tematu i przeniesionej tutaj dyskusji. Piotr4s, sprecyzuj swój pierwszy post, zacytuję go i pogrubię interesujące mnie słowa do których mógłbyś się odnieść:

Piotr4s napisał/a:
A próbowałyście włączyć w to swoich partnerów?
Nie tak włączyć żeby powiedzieć, ale czynnie -żeby on był Waszą ręką? Skąd można przypuszczać, że Twój partner też nie ma kuku. Przepraszam za określenie. Skoro sobie ufacie, będziecie to robić bezpiecznie, na trzeźwo, znaczy nie po stronie żył... i razem mielibyście z tego przyjemność, to dlaczego nie zaprosić? Proszę tylko o opinie od DOROSŁYCH osób powyżej 23rż.


Powyższy cytat dotyczy zasugerowania partnerowi swojego problemu i uzyskanie od niego wsparcia by więcej nie stosować autoagresji, by móc z niej wyjść czy aby stosować ją wspólnie, bo bezpiecznie, bo byłaby z tego wspólna przyjemność?




 
 
Wspólna autoagresja
Piotr4s 
unika osób ułomnych



Wiek: 35
Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 68
Skąd: pomorskie

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2020-03-23, 13:47   

Adenium napisał/a:
do tematu i przeniesionej tutaj dyskusji. (...)by więcej nie stosować autoagresji, by móc z niej wyjść czy aby stosować ją wspólnie, bo bezpiecznie, bo byłaby z tego wspólna przyjemność?


Mam wrażenie, że nie do końca rozumie Pani różnicę pomiędzy problemem a przyjemnością. Jest to zagadnienie psychologiczne, lub jakby to niektórzy określili kulinarne. Różnica jest tu bowiem jak między serem, a szynką. To i to z czego innego powstaje i do czego innego ma wykorzystanie.
Pierwotny temat w którym wiadomość powstała był o "chęci na zabawę małym(...)", natomiast Pani przeniosła wiadomość do tematu o zapobieganiu. W obecnym temacie krytyka takiej wiadomości (której nigdy bym tutaj nie napisał) jest oczywista.
Natomiast, wracając do porównania, jeżeli osoba jest uzależniona od szynki, a chce ograniczyć jej spożycie, lub spożyć ją szybciej, warto w takim przypadku podzielić się, nawet jeśli Partner nie je szynki, a tylko miałby nią karmić.
Natomiast jeśli ktoś lubi ser, nawet ten spleśniały, to dlaczego ktoś inny ma go mu odmawiać. Mamy wolny rynek.
Tak więc polecam zastanowić się, czy to smutek, czy to przyjemność nagli nas do jedzenia.

Commodora napisał/a:
efekty są w większości przypadków


Efekt może być dobry, a jak jest w większości przypadków po odstawieniu? :limo:




Udzielałem porad ludziom ułomnym. Pod wpływem otrzymanego ostrzeżenia zmieniłem swe postępowanie. Już nie będę (:
 
 
Wspólna autoagresja
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-03-23, 13:52   

Piotr4s, jesteśmy na forum dyskusyjnym, więc obowiązuje tu netykieta w której zwracamy się do siebie nickami a nie "pan/"pani".

Poza tym w żaden sposób nie odpowiedziałeś i nie wyjaśniłeś o co Ci chodziło - bo dyskusję zawsze można przenieść w inny temat. Nie skorzystałeś z opcji wyjaśnienia do czego odnosisz swoją pierwotną wypowiedź czy do wyjścia z problemu czy do pogrążenia się w nim wspólnie.

Być może skusisz się jednak na rzeczową konwersację zamiast ciągnięcia offtopu.




 
 
Wspólna autoagresja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11