Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Brexit
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-07, 12:33   

Artemisia napisał/a:
Dobrze, że umiem mówić płynnie po angielsku i nie mam akcentu typowo polskiego - nie chcę jednak bać się przedstawiać

Po mnie słychać, że jestem obcokrajowcem i nigdy nie będę się bała przedstawiać. Choćbym miała dostać za to w mordę.
W parku niedaleko mnie uderzono w twarz Polkę, bo mówiła po polsku do swoich dzieci, z którymi była na spacerze.
W restauracji, w której podają pyszne polskie dania - zdemolowano ogródek.

Na pytanie: "Dlaczego nadal tutaj jesteście, skoro głosowaliśmy za wyjściem?" Odpowiadam śmiejąc się: "Jesteśmy tutaj, najprawdopodobniej dlatego, że nie wiesz, na co głosowałeś".


Akty rasizmu pojawiają się w takich sytuacjach, ponieważ ludzi głosujących za wyjściem ponosi euforia po 'wygranym głosowaniu'.

Funt nadal spada w dół, Anglicy mniej wydają w sklepach, bo nie są pewni przyszłości.
Przyjdzie jeszcze czas na wzrost cen produktów typowo angielskich, bo ludzie wyjeżdżają i nie ma ich kto segregować, pakować i wysyłać na sprzedaż.




 
 
Brexit
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-07, 20:28   

Naamah napisał/a:
produktów typowo angielskich

Jedyny 'typowo angielski' produkt jaki przychodzi mi na myśl to Ale. Jest coś jeszcze?




Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2016-08-07, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brexit
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-07, 21:12   

Chochlik napisał/a:
Naamah napisał/a:
produktów typowo angielskich

Jedyny 'typowo angielski' produkt jaki przychodzi mi na myśl to Ale. Jest coś jeszcze?

Chyba jest jeszcze ta ichnia 'kaszanka'.




 
 
Brexit
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-07, 21:13   

Scarlet Halo, haggis? A to nie szkockie? I dostępbe w ogóle u nas?



 
 
Brexit
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-07, 22:23   

Chochlik napisał/a:
A to nie szkockie?

Jedno szkockie, a drugie irlandzkie, ale odnosiłam się do UK jako całości, bo Brexit na razie dotyczy całości. ;)




 
 
Brexit
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13