Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione seriale
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-02, 19:49   

Nie tak dawno skończyłem oglądać The Terror i myślę, że wśród ogromu seriali, które wciskają nam na siłę swoje ohy i ahy, ten jest prawdziwą perełką. Opowiada o XIX- wiecznej ekspedycji przez Arktykę, którą mówiąc wprost - trafia szlak. Jednak nie jest to jedynie opowieść o przetrwaniu, opowiada ona o tym, kiedy znane spotyka się z nieznanym. A największym atutem tej opowieści są aspekty historyczne: żołnierska hierarchia, dyscyplina; ówczesna medycyna, problemy społeczne i psychologiczne. Byłem wniebowzięty oglądając scenę w której jeden z członków załogi rozmawia z lekarzem o swojej depresji. A jedną z refleksji jak wpadła mi do głowy podczas ogląda było to, jak bardziej sprawiedliwe - w swej prostocie - były tamte czasy. Jared Harris, Tobias Menzies - świetni.



 
 
Ulubione seriale
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2018-06-02, 20:06   

Oglądam serial Killing Eve/Obsesja Eve i muszę powiedzieć, że całkiem ciekawy to serial, jest o seryjnej morderczyni, bardzo wyrachowanej, niezostawiającej po sobie śladów i tytułowej Eve, która próbuje ją znaleźć i posadzić w więzieniu. W roli tytułowej Eve - Sandra Oh (Christina Yang z Grey's Anatomy). Bardzo wciągający i chyba bardziej lubię Villanelle (morderczynię) niż Eve (chociaż męża Eve bardzo lubię). Polecam jeżeli ktoś lubi kryminały z rozlewem krwi :)



 
 
Ulubione seriale
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10440
Skąd: świat

Wysłany: 2018-07-20, 20:39   

Wikingowie wracają jesienią <3



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ulubione seriale
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-22, 15:13   

BoJack na pięć dni przed. :love:


<<< Dodano: 2018-08-07, 19:30 >>>


Nie tak dawno ruszył szósty sezon Orange is The New Black. Ogląda to ktoś dalej? ;)




 
 
Ulubione seriale
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-11, 00:57   

użytkownik napisał/a:
Nie tak dawno ruszył szósty sezon Orange is The New Black. Ogląda to ktoś dalej?

Utknęłam w drugim sezonie. Widziałam zapowiedzi szóstego. Jak skończę oglądać The Blacklist to możliwe, że wrócę do OiTNB :)
A Ty oglądasz szósty sezon?




 
 
Ulubione seriale
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-12, 13:28   

agogika, no, on miał takie gorsze chwile gdzieś w środku, ostatnie sezony są już o wiele lepsze. Właśnie kończę szósty i muszę powiedzieć, że szału nie było, ale jednak oglądało się bardzo sympatycznie. ;)



 
 
Ulubione seriale
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-08-14, 08:53   

A oglądał ktoś "ostre przedmioty"? Niedawno przeczytałam książkę i teraz próbuję dorwać serial :D



 
 
Ulubione seriale
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2018-08-14, 09:37   

jo_aśka, oglądam, jestem na bieżąco, książki nie czytałam, ale serial bardzo mi się podoba. ;)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Ulubione seriale
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-02-05, 01:11   

Jestem typem człowieka, który idzie na łóżko z laptopem, żeby "coś pooglądać" i kończy się tak, że siedzę do wieczora słuchając muzyki i przeglądając fejsa.

Błagam, polećcie mi jakiś serial. W tej chwili moje jedyne wymaganie jest takie, żeby to cudeńko pokazywało emocje i ich przeżywanie w całej swojej okazałości. Potrzebuję dużo smutku, bólu i cierpienia, żeby sobie popłakać. Lubię oglądać, jak ludzie sobie radzą/nie radzą z życiowymi tragediami i trudnymi życiowymi wyborami. Ewentualnie jakieś "szkolne" klimaty - prześladowanie, przemoc, główny bohater jako "kozioł ofiarny".

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, oglądał coś w takim klimacie albo przynajmniej słyszał coś, co może spełnić moje wymagania - zamieniam się w słuch (wzrok :D ).




17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Ulubione seriale
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2019-02-10, 21:16   

pan_da, 13 Reasons Why, Skins, obydwa polecam, co do pierwszego to opinie są bardzo podzielone, dla mnie był bardzo mocny i powodował mnóstwo emocji. Drugi jest dosyć długi, ale moim zdaniem warty obejrzenia, nie raz wycisnął mi łzy, szczególnie końcówki sezonów są najbardziej emocjonalne.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Ulubione seriale
pan_da 



Wiek: 26
Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 271
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-03-12, 01:04   

shady, jeśli chodzi o 13 powodów, obejrzałam cały pierwszy sezon i na razie dałam sobie spokój. Drugą propozycję zaraz sobie wygoogluję. :>



17.12.2018 - przestałam uciekać od odpowiedzialności.
05.02.2019 - mówię prawdę, całą prawdę i tylko prawdę.
30.06.2019 - jak zagłuszyć wyrzuty sumienia?
 
 
 
Ulubione seriale
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2020-04-25, 22:38   

Szukam legalnego źródła, gdzie mogłabym oglądać serial Zabójcze Umysły (Criminal Minds). Może być za opłatą. Ewentualnie czy da się gdzieś to zdobyć np. na DVD?
Czasami leci w telewizji, ale tak się wciągnęłam, że to mi nie wystarcza :lol:




:myszka:
 
 
Ulubione seriale
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-04-26, 01:46   

aga_myszka napisał/a:
Szukam legalnego źródła, gdzie mogłabym oglądać serial Zabójcze Umysły (Criminal Minds).

Niestety nie jestem w stanie polecić żadnego z tych które używam. Nie ma tego serialu ani na Netflix, ani na HBO, ani na amazon prime.
Widzę, że są odcinki na player.pl ale nie mam pojęcia ile sezonów i na jakich zasadach.

A skoro już o poszukiwaniach to poszukuję How to get away with murder 6 sezon z polskimi napisami najlepiej. (Nie czuję się dobrze oglądając tylko w oryginale chociaż jeśli nie znajdę to pewnie tak zrobię). Ktoś, coś?




 
 
Ulubione seriale
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2020-04-27, 09:15   

"Młody papież" i "Nowy papież" - mistrzostwo świata! Tak bardzo jak na początku mnie wkurzał główny bohater, tak z odcinka na odcinek uwielbiałam go coraz mocniej, a na koniec wręcz pokochałam!



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Ulubione seriale
Szara Eminencja 
Królowa Matka



Wiek: 36
Dołączyła: 18 Gru 2019
Posty: 256
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2020-05-24, 13:16   

Polecam "Hannibala", bo drugiego takiego serialu po prostu nie ma. Styl w jakim to zostało nakręcone zaspokoi wyrafinowane gusta. Jeśli ktoś przepada za motywami barokowymi, narracją skupiającą się wokół ludzkiej psychiki i śmierci, oraz docenia i umie czytać symbolikę, to będzie zachwycony.



 
 
Ulubione seriale
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11