Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
książka
Autor Wiadomość
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 16:07   książka

bry :)

(nie jestem pewna, czy ten dział jest dobry, czy powinnam ten temat wrzucić w marzenia i dążenie do nich. w razie czego proszę o niebicie i przeniesienie ;) )


zwracam się do Was z prośbo-pytaniem.
Mam zamiar wydać kolejną pozycję. W związku z tym potrzebuję od Was trochę pomocy. Na teraz chodzi o to, czego chcielibyście się dowiedzieć o planowanej pozycji w krótkim, maksymalnie 3-minutowym filmiku zachęcającym do wsparcia mojego projektu? Co Was ciekawi biorąc pod uwagę to, że nie wiecie co to w ogóle ma być za książka poza tym, że ma tytuł 'od grobu do kołyski' (specjalnie Wam nie mówię nic więcej, bo zależy mi na tym, żebyście byli jak każda osoba, która chociażby przypadkiem natknie się w internetach na ten pomysł).
Będę MEGA wdzięczna za pomoc!

P.S. i przepraszam, że jestem tak krótko na forum, a już mam jakieś prośby... jednak dzisiaj mój wstępny projekt został zaakceptowany i teraz muszę przejść przez kolejne etapy prowadzące do wydania książki.


Edit:
Niepotrzebnie zaczęłam temat. Przepraszam, miałam nadzieję, że przynajmniej nikt mnie nie skrytykuje, że pytam.
Już nieważne.
Jeszcze raz przepraszam.

[ Komentarz dodany przez: Naamah: 2016-06-01, 17:10 ]
Maju, edycja postu nie zezwala na całkowite usunięcie treści posta i zastąpienie jej inną. Przywróciłam poprzednią wersję.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
Ostatnio zmieniony przez 2016-06-01, 17:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
książka
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 16:25   

Maja napisał/a:
Mam zamiar wydać kolejną pozycję.

A co wydałaś wcześniej?

Z tą prośbą to nie rozumiem. Ludzie mają Ci nagrać filmiki z pytaniem: "o czym ma być Twoja książka"?
Po co Ci filmiki z takim pytaniem?


Czy książkę piszesz także bez dużych liter na początku zdania i kropek na końcu zdania?




 
 
książka
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 16:28   

Nie, nie ludzie mi mają nagrać.
Dobrze, nieważne, przepraszam, że to napisałam. Poradzę sobie jakoś sama.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
 
 
książka
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 16:31   

Maja napisał/a:
Nie, nie ludzie mi mają nagrać.

A kto miałby Ci stworzyć max. 3-minutowe filmiki i o czym?

Maja napisał/a:
Dobrze, nieważne, przepraszam, że to napisałam.,

Nie wiem dlaczego przepraszasz, zapytałam, bo nie rozumiem o co prosisz.

A napiszesz, co wydałaś wcześniej?


Maja napisał/a:
miałam nadzieję, że przynajmniej nikt mnie nie skrytykuje, że pytam.

Gdzie w moim poście widzisz krytykę? :roll:




 
 
książka
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 16:35   

Zaatakowałaś mnie. Przynajmniej tak się poczułam. Dlatego się wycofuję, kiepsko znoszę atak i słowa nasycone niechęcią. Tym bardziej, że tutaj jeszcze czuję się niepewnie.
Nie sądzę, żeby to było ważne, co wydałam, bo raczej nie ma tam wielkich liter.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
 
 
książka
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 16:44   

Maja, znaczy które pytanie odebrałaś jako atak?
Wycofujesz się też przez jedną osobę, która nie ogarnęła prośby?

Rozumiem, że nie zaspokoisz mojej ciekawości w kwestii Twojej prośby i o co chodziło z tymi filmikami?


Maja napisał/a:
Nie sądzę, żeby to było ważne, co wydałam, bo raczej nie ma tam wielkich liter.

Nie musi być ważne, ale może być po prostu ciekawe.
Skoro książka nie zawierała liter, to zajmujesz się rysunkiem albo fotografią?




 
 
książka
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 16:50   

O rany... napisałam, że w książce nie ma WIELKICH liter, a nie żadnych. Przestaję ogarniać to, czego nie rozumiesz, bo wydaje mi się, że piszę jasno (chociażby na tym przykładzie).

Filmików nikt mi nie miał nagrywać. JA mam nagrać krótki filmik dotyczący nowego materiału. Was prosiłam o NAPISANIE, czego chcielibyście się dowiedzieć z takiego filmiku.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
Ostatnio zmieniony przez 2016-06-02, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
książka
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 17:00   

Maja, budujesz zainteresowanie wydaną wcześniej książką. ;) To napisz chociaż o czym była, jaka tematyka, jaka grupa odbiorców?
Tytuł Twojej nowej książki skojarzył mi się z filmem o odwrotnym tytule.

Jakbyś pisała zrozumiale, to bym nie pytała o co chodziło z tą prośbą i filmikiem. :roll:
A wystarczyło gdybyś od razu odpowiedziała o co chodzi, zamiast burzyć się nie wiadomo o co.
Teraz rozumiem o co chodziło Ci w pierwszym poście.

Może moderator mógłby przywrócić Twojego oryginalnego posta albo zamknął temat, skoro uważasz, że już nieważny.




 
 
książka
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 17:06   

Tomik wierszy.

O wielkich literach też napisałam na tyle niewyraźnie, że stwierdziłaś, że w książce nie ma żadnych?
Serio nie rozumiem teraz ja.

Z tematem zróbcie co chcecie. Na ten moment nie chcę więcej nieprzyjemności związanych ze mną.

I przepraszam, że może jestem przewrażliwiona, ale mocno źle się czuję i cholernie łatwo mnie dobić.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
Ostatnio zmieniony przez 2016-06-02, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
książka
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 17:13   

Maja napisał/a:
o wielkich literach też napisałam na tyle niewyraźnie, że stwierdziłaś, że w książce nie ma żadnych?

Wyobraź sobie, że tak sobie właśnie pomyślałam, że skoro nie używasz wielkich liter to książka MOGŁA być bez tekstu.

Maja napisał/a:
że może jestem przewrażliwiona

Jak na osobę być może przewrażliwioną, zadziwiające, że zdołałaś wydać wcześniej książkę, bo wydanie książki może wiązać się z krytyką.

Maja napisał/a:
tomik wierszy.

Brawo za odwagę.




 
 
książka
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 17:13   

Maja, przywróciłam Twoją prośbę do pierwszego postu, ponieważ edytując jakąś swoją wypowiedź, nie możesz usunąć całej jej treści.

Użytkowniczka Lennei na pewno nie chciała w żaden sposób Cię zaatakować, ani zniechęcić. Szkoda, że tak się poczułaś... ale myślę, że możecie dojść do porozumienia.
Po prostu tego typu prośby czasami wymagają odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań, ponieważ niektórzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej lub lepiej zrozumieć to, o co prosisz.

Nie zrażaj się także i po prostu pytaj. Myślę, że znajdzie się ktoś kto Ci pomoże. Głowa do góry. :)




 
 
książka
Maja 



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Maj 2016
Posty: 111
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-01, 17:19   

Lennei napisał/a:
Maja napisał/a:
że może jestem przewrażliwiona

Jak na osobę być może przewrażliwioną, zadziwiające, że zdołałaś wydać wcześniej książkę, bo wydanie książki może wiązać się z krytyką.


I znów nie zrozumiałaś tego, co napisałam 'przyczepiając się' tylko do fragmentu zdania. Napisałam, że może jestem przewrażliwiona TERAZ, bo AKTUALNIE źle się czuję.

Jeśli pierwszego posta tutaj też przeczytałaś i przyjęłaś do wiadomości tylko fragmentarycznie, to rzeczywiście nie dziwię się, że mogłaś nie zrozumieć mojej prośby.

Zresztą w każdej swojej wypowiedzi dotyczącej moich cytujesz tylko urywki.




if I promise not to kill you - can I have a hug?
Ostatnio zmieniony przez 2016-06-02, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
książka
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 17:25   

Maja, postaraj się uspokoić. Nie jesteś w żaden sposób tutaj atakowana.



 
 
książka
Chambers
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-01, 17:45   

Rzucony tytuł "od grobu do kołyski" brzmi dość ciekawie.
W filmie chciałbym dowiedzieć się jaki gatunek będzie prezentować ta książka? Fantasy?
Kojarzy mi się to z Panem Benjaminem Buttonem i jego "przypadkiem" ^^
Jakie tematy poruszy ta książka i co może zaoferować czytelnikowi który jeszcze się do niej nie przyssał? Swoją drogą chętnie bym usłyszał jakie jest Twoje podejście do pisania, co czujesz kiedy piszesz, dlaczego piszesz i jak wielką sprawia Ci to radość (Jeśli tak jest, heh, powinno być).




 
 
książka
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15