Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak sobie radzić z samotnością?
Autor Wiadomość
Obito10 
Jinchuriki



Wiek: 27
Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 85
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-05-12, 20:28   Jak sobie radzić z samotnością?

Nie wiem jak obrać w słowa to co aktualnie czuję,jestem słaby w pisaniu, czuje się strasznie samotny, zaczyna mi to tak bardzo doskwierać, że przestaje mi już zależeć na życiu, w domu mieszkam z mamą i bratem (ojciec pracuje za granicą) z bratem nie spędzam prawie wcale czasu (woli swoich kolegów i nie dziwię mu się) z mama to jak z mamą całego życia nie spędzę rozmawiając, utraciłem wielu przyjaciół (śmierć) i ostatni czas siedzę po prostu w domu przed komputerem (ewentualnie praca ale tam wszyscy są starsi o ponad 30 lat więc nikt nie chce ze mna nawet rozmawiać) miałem dziewczynę i w sumie to była jedyna osoba z którą rozmawiałem,zerwaliśmy dosyć niedawno i zostałem całkiem sam. Mam jakiś kolegów ale to jest tylko czesc co tam albo raz na rok wyjdzie się na piwo i tyle. Wiem, że jestem żałosną osobą i pewnie nie da się mnie polubić ale nie umiem już żyć tak samotnie po prostu nie umiem.Każdy dzień jest dla mnie męką chcę tylko spać i spać aby o tym nie myśleć, długo już tak nie wytrzymam.

[ Komentarz dodany przez: EverPaiin: 2016-10-18, 14:06 ]
Zmieniam nazwę tematu na bardziej adekwatną.




Jestem nikim i nie chce zostać kimś
Ostatnio zmieniony przez EverPaiin 2016-10-18, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Luk.ash 



Wiek: 25
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 47
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-05-13, 16:10   

Witaj. :)
Mam dokładnie to samo, mógłbym zrobić "kopiuj", "wklej" i nic bym nie zmieniał, no może oprócz tego z piwem heh. :D
Niestety też sobie z tym nie radzę. :(




Nie mam pojęcia co się stało ze mną.
Coś zmieniło światło w ciemność.
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Obito10 
Jinchuriki



Wiek: 27
Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 85
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-05-13, 19:38   

Witaj Luk.ash, a co sprawia że mimo wszystko wstajesz rano z łóżka? I ogolnie co z tym robisz? Ja zasadniczo siedze tylko w domu sam i w sumie to wszystko



Jestem nikim i nie chce zostać kimś
 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Przemek26
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 10:55   Jak walczyć z samotnością

Jak ustrzec się przed samotnym życiem?



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Vitiatus Mikene
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-18, 11:05   

Moim zdaniem nie można się przed tym całkowicie ustrzec, albowiem wszystko, co dotyczy nie-samotności jest podyktowane imaginacją, fikcją. Można wyłącznie stworzyć sobie pozory życia nie-samotnego, wchodząc w związki partnerskie z drugim człowiekiem albo z nimi przebywać.



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-10-18, 12:38   

Wchodzić w relacje z ludźmi i dbać o nie?
Ale jakiś stopień samotności też jest elementem życia.




Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-10-18, 13:04   

Scalam do tożsamego tematu.




Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
silentcircus 



Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lis 2016
Posty: 6
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-11, 21:31   

Znaleźć sobie masę zajęć by tylko nie musieć zostawać samemu z myślami.



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-14, 23:35   

Ja za to nie umiem w takim związku być. Przebywać z drugim człowiekiem. Muszę mieć czas dla siebie bo wtedy głupieje. Ostatnio napisało do mnie kilku znajomych. Chcą się spotkać. Tylko, że ja chyba nie chce. Nie ufam im. Wiem, że to jakieś chore, ale nie ufam im, albo ufam, ale odczuwam złość lub nienawiść. Naprawdę nie chce tego odczuwać. Tej nienawiści bo Ci ludzie zrobili dla mnie wiele dobrego, ale jednak ich nienawidzę bo czuję się zapomniana przez nich i wiem że każdy tak postępuje z drugim człowiekiem. Zapomina.



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Malia 
Wodna Panda



Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lis 2016
Posty: 72
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2016-11-15, 18:26   

Nightmare napisał/a:
Ja za to nie umiem w takim związku być. Przebywać z drugim człowiekiem. Muszę mieć czas dla siebie bo wtedy głupieje.

Mam tak samo. Potrzebuję chwili dla siebie, pobyć z własnymi myślami. Do szału doprowadzał mnie mój były chłopak, który oczekiwał, że będę wisiała na telefonie i ciągle z nim pisała. Tak mnie to męczyło, że potem nawet nie miałam ochoty spotkać się z nim.




 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Panix 



Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 29
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-12-11, 02:42   

Czasem zastanawiam się jakby to było mieć głuchoniemą dziewczynę. Zaspakajasz samotność spędzając z kimś czas a z drugiej strony rozmowa jest ograniczona do minimum. Może to byłoby dobre rozwiązanie dla mnie.



 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 22:46   

Ja chciałabym nie umieć mówić. :D Zresztą i tak mało mówię. Czasami pytano się czy mam język. :roll:

Jak sobie radzę z samotnością. Właściwie nie cierpię na coś takiego. Mieszkam ze starymi. Znajomych niby nie mam, do pracy nie chodzę... Całymi dniami siedzę w domu. Przestałam narzekać. :3 Oglądam sobie seriale. :lol:




 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Panix 



Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 29
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-12-12, 00:38   

Mnie też często pytają czemu się nie odzywam albo mówię tak mało. Wychodzę z założenie, że skoro nie mam nic do powiedzenia lub ochoty na to, to po co zabierać głos. Uważam to za mądrzejsze poczynanie niż Ci którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia a ciągle strzępią język. Czasem też próbują mnie wciągnąć do rozmowy, wręcz na siłę. Mam wtedy ochotę napluć im w twarz.



 
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 00:44   

Panix, ja wtedy uciekam myślami, albo na serio. :D



 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
papergirl 


Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 39
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-12-14, 22:14   

Ja przestałam walczyć z samotnością, jest mi ona pisana. Nie mam do kogo zadzwonić, odezwać się ani gdzie pójść. Moje życie ograniczyło się do studiów (nie mam zbytnio znajomych na uczelni), do pracy (tam już w ogóle nie mam znajomych i z nikim nie gadam). Życie mija mi na siedzeniu w łóżku z książkami i kotem i próbach uczenia się. Jakiś czas temu zdecydowałam, że skoro nigdzie nie wychodzę to nie ma sensu inwestować w nowe ubrania, ale muszę kupić nowe piżamy. >3



She loved misteries so much that she became one.
Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-14, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak sobie radzić z samotnością?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13