Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Autor Wiadomość
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 07:02   

Primrosetta, zawsze możesz spróbować z nią porozmawiać, tak szczerze.
A jeśli faktycznie chcesz się odsunąć... Masz z nią kontakt w większości internetowy, w szkole?




"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-16, 07:15   

L.M., szkoła. Chodzimy do jednej klasy, w internecie niezbyt piszę z kimkolwiek z mojego najbliższego otoczenia.
L.M. napisał/a:
zawsze możesz spróbować z nią porozmawiać, tak szczerze.


Wiem, ale to cholernie trudne. W sumie już dawno miałam nadzieję, że sama się że tak powiem odczepi, ale jak widać chyba sama będę musiała to zrobić. Nahh, boję się jej reakcji. Mam problem z reakcjami na emocje innych, nie umiem pocieszać, nie wiem co zrobić w danej sytuacji.




Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 07:32   

Gdy zaczniesz więcej czasu spędzać z innymi, ta relacja powoli zacznie być coraz mniej trwała. Tylko tu można znów wrócić do ciężkiej rozmowy. Odsuwana osoba może chcieć wiedzieć, dlaczego tak się dzieje.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-16, 07:39   

L.M., nie mam na to siły. Nie mam siły się wykłócać, rozmawiać z kimkolwiek, nawet wychodzić z domu. Jeśli mi się nie uda, trudno. Jeszcze tylko rok, muszę to jakoś wytrzymać, już tak długo się z tym trzymam, że pewnie dam radę, ale mimo wszystko dzięki.



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
L.M. 
bestia



Dołączyła: 12 Lip 2018
Posty: 1284
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-05-16, 07:49   

Zaproponowałabym w takim wypadku zamknąć się w sobie i tak odcinać, ale człowiek jest stworzeniem społecznym i zrobisz sobie krzywdę, odcinając całkowicie. Wtedy trudno z tego wyjść.



"Człowiek w ogóle tak potrafi: zastąpić realne iluzją. I żyć w całkowicie wymyślonym świecie.
To w zasadzie przydatna cecha"
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-16, 08:07   

L.M., w tym też problem. Mam osoby, z którymi się w szkole trzymam, zaczęłyby coś podejrzewać, chociaż jedna z nich wie, że w najbliższym (chociaż czy ja wiem czy mama zastosuje się do poleceń pedagoga i w końcu zapisze mnie do psychiatry lub chociażby do cholernego psychologa?) czasie idę do psychiatry, to wolałabym jakoś nie dawać reszcie powodów do tego typu podejrzeń. Już i tak rozmawiam na przerwach mniej mówiąc, że powtarzam sobie materiał na kolejną lekcję



 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2062
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2019-05-16, 10:10   

Primrosetta, ale co takiego się między wami dzieje? Dlaczego siebie masz obwiniać?



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Primrosetta 



Wiek: 18
Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 195
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2019-05-16, 14:04   

WhiteBlankPage., zapewne chodzi o moje zachowanie. Nigdy nie rozpoczynam rozmowy pierwsza, nie dosiadam się, nie potrafię tak, przez co ona zapewne jest niezadowolona. Próbowała, nie potrafię. W dodatku nie wiem jak z nią rozmawiać, nie mamy raczej wspólnych tematów



Like a streetlight
In the middle of the lonely night, I still just look bright
In the middle of the lonely night, I try my best to smile
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Cappy 



Wiek: 28
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1660
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2020-04-19, 17:20   

Jak zakończyć toksyczną relację? Hm...ja chyba nie potrafię. Ciągle wracam w to samo miejsce, w ten sam schemat. Zdobyłam się żeby usunąć jego adres mailowy ale bardzo dużo mnie to kosztowało. Już żałuję, że to zrobiłam. Jestem uzależniona od kontaktu z nim.
Ledwo go pożegnałam, już napisałam do innego. Jestem chyba uzależniona od toksycznych relacji.


<<< Dodano: 2020-10-03, 23:28 >>>


Ja nie wiem jak zakończyć moją.




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2020-10-07, 08:30   

A może to ja jestem toksyczna... Chciałam dobrze, a wkopałam koleżankę w niezłe bagno... aż mi wstyd. Przeprosiłam, ale co z tego jak sama musiała z tego bagna wyjść.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-07, 14:21   

Zakręcona, rozwiniesz temat, co się stało? W jaki sposób wkopałaś koleżankę? W jakie bagno? Dlaczego miałabyś być toksyczna?



 
 
Jak zakończyć niewygodną/toksyczną relację
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12