Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co właśnie oglądacie?
Autor Wiadomość
Kanlaon 



Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 34
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-02-20, 14:37   

Ja właśnie obejrzałem '' Opowieści powietrznych łowców'', to film dokumentalny. Jest podzielony na dwie części i jest na yt. Naprawdę warto obejrzeć, piękne zdjęcia.



I' am snake soul. Stuck in a human body.
 
 
Co właśnie oglądacie?
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2023-02-22, 18:02   

Cytat:
Mam od wczoraj kilka filmów na lapku, więc siłą rzeczy chyba rzeczywiście podłączę się na jakiś czas i coś pooglądam.

Zacytuje sam siebie.
Zacząłem oglądać to The Last of Us i szczerze powiedziawszy raczej mnie nie zachwyca. O ile pierwsze trzy odcinki zrobiły mi nadzieję na coś bardziej oryginalnego od wszelkiej maści kina poświęconego post-apo(z zombie w tle), to im dalej tym mocniejsze jest moje przekonanie, że zamiast ucierania sobie nowych serialowych ścieżek, serial utrze nam nosa, pozostawiając wrażenie tego samego, co zwykle. I gdyby nie ten plot-twist z połowy serialu oraz ciekawa narracja odcinka trzeciego z fenomenalną rolą Nicka Offermana, to pewnie nie oglądałbym już wcale.




 
 
Co właśnie oglądacie?
sickman
[Usunięty]

Wysłany: 2023-02-22, 19:06   

„Easy Rider”



 
 
Co właśnie oglądacie?
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-02, 18:17   

przedtem napisał/a:
Cytat:
Mam od wczoraj kilka filmów na lapku, więc siłą rzeczy chyba rzeczywiście podłączę się na jakiś czas i coś pooglądam.

Zacytuje sam siebie.
Zacząłem oglądać to The Last of Us i szczerze powiedziawszy raczej mnie nie zachwyca. O ile pierwsze trzy odcinki zrobiły mi nadzieję na coś bardziej oryginalnego od wszelkiej maści kina poświęconego post-apo(z zombie w tle), to im dalej tym mocniejsze jest moje przekonanie, że zamiast ucierania sobie nowych serialowych ścieżek, serial utrze nam nosa, pozostawiając wrażenie tego samego, co zwykle. I gdyby nie ten plot-twist z połowy serialu oraz ciekawa narracja odcinka trzeciego z fenomenalną rolą Nicka Offermana, to pewnie nie oglądałbym już wcale.

A mi się nadal bardzo podoba, natomiast nie umiem powiedzieć czy to coś innego niż typowe kino post-apo z ziemniakami, bo to mój pierwszy serial w tej tematyce :D . W każdym razie moim zdaniem to bardzo udana produkcja.

Także ja niezmiennie polecam :lol: .




 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-03-07, 18:56   

Obejrzałam w niedzielę Kota w Butach na Netflixie.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-12, 17:06   

przedtem napisał/a:
Zacząłem oglądać to The Last of Us i szczerze powiedziawszy raczej mnie nie zachwyca. O ile pierwsze trzy odcinki zrobiły mi nadzieję na coś bardziej oryginalnego od wszelkiej maści kina poświęconego post-apo(z zombie w tle), to im dalej tym mocniejsze jest moje przekonanie, że zamiast ucierania sobie nowych serialowych ścieżek, serial utrze nam nosa, pozostawiając wrażenie tego samego, co zwykle.
Nie ma żadnej tajemnicy jak to pójdzie i jak to się skończy, bo pomimo kilku zmian serial jest generalnie dość wierny grze. W tej wersji Joel jest zdecydowanie bardziej emocjonalny i ludzki niż w grze, więc i końcówka może być interesująca z tej perspektywy. Jego relacja z bratem i to jak ją zmodyfikowano mi osobiście się mega podobała.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-03-12, 19:04   

Fakty.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2023-03-13, 12:18   

przedtem napisał/a:
Zacząłem oglądać to The Last of Us i szczerze powiedziawszy raczej mnie nie zachwyca.

Ja przebrnęłam przez 1 odcinek i odkładam.
Trochę więcej napisałam to dam jako spoiler:
:

Jednak schemat: coś zaraża -> pandemia -> ludzie zdrowi vs. chorzy -> post-apokaliptyczny świat -> ktoś kto nas może uratuje... c'mon, to już po Covidzie mnie nie chwyta :lol: nawet jeżeli zamiast wirusów są grzyby, drożdżaki i inne pędraki. Wiem, że gra przed-covidowa, ale serial już nie.





Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co właśnie oglądacie?
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-03-13, 12:37   

Czyli Ron Swanson nie ratuje tego przedstawienia. No nic, póki co i tak HBO nie wykupuję :)



 
 
Co właśnie oglądacie?
Maze 


Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 689
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-03-13, 12:45   

Kupiłam kolekcję Stargate na DVD i powoli męczymy klasykę SF z lat 90 :D . Przy okazji zrezygnowałam z subskrypcji Netflixa, bo ten serial jest tak długi, że będziemy go oglądać pewnie z rok i szkoda pieniędzy. :lol: .



 
 
Co właśnie oglądacie?
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2023-03-13, 13:47   

kova84, zawsze jest jeszcze Ród Smoka.

A! bo bym zapomniała! Grę o tron oglądam. I mimo że w rywalizacji Gra o tron vs. Wikingowie to biję punkty by się dostać do Valhalli, tak kumam w końcu o co w grze o tron chodzi. Bo oglądając ją kiedyś, to myliły mi się postacie - kto komu służy, komu miecz w plecy wbije a z kim sypia.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Co właśnie oglądacie?
kova84 
Nieżyciowy marzyciel



Wiek: 40
Dołączył: 08 Paź 2022
Posty: 433
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2023-03-13, 13:59   

Euphoriall napisał/a:
kto komu służy, komu miecz w plecy wbije a z kim sypia

Odpowiedź na te trzy pytania w większości przypadków jest jedna i ta sama -
:

z rodziną 8)





 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1679
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-03-13, 14:28   

Co myślicie o filmie W głowie kota?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 1868
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-03-14, 00:16   

Wieloryb.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Castro 



Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 834
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-03-14, 01:05   

Euphoriall napisał/a:
Jednak schemat

Tak naprawdę serial jest bardziej o "trudnych relacjach międzyludzkich" w świecie post-apo niż "magicznym leku na zarazę"... nawet zainfekowanych za dużo nie ma. Obejrzałam finał i... znów trzymali się pierwowzoru, więc kto grał to zaskoczenia nie było... Większość dialogów i scen z gry została uwzględniona, chociaż brakowało mi tego jak Joel w grze mówi "yeah, keep telling yourself that bullsh*t" do liderki Świetlików i brakowało mi sceny z autobusem w wodzie, która by pięknie zamiotła emocjonalnie szczególnie zaraz po dodanej scenie rozmowy Ellie i Joela w opuszczonym szpitalu polowym. Nie wiem co zrobią z drugim sezonem, bo aktorka grająca Ellie jest trochę za młoda jak na wymagania historii z TLOU2... coś przebąkują o rozbiciu historii na dwa sezony... w każdym razie... jeżeli mam spędzić 8-10 odcinków na oglądaniu jak rozpada się w drobny mak relacja głównych bohaterów, a potem wchodzi kij golfowy, to... chyba podziękuję. <3 historię z jedynki, wolę udawać, że dwójka się nie wydarzyła.




 
 
Co właśnie oglądacie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12