Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Kolorowanki dla dorosłych
Autor Wiadomość
Aniam
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 11:57   

W swoją kolorowankę wraz z kompletem kredek zaopatrzyłam się w wakacje. Od tamtej pory udało mi się pokolorować jeden obrazek. Właściwie to nawet nie do końca, bo zostało kilka białych miejsc. ;)
Biorąc pod uwagę to, że od zawsze szczerze nienawidziłam posługiwać się kredkami, to kolorowanie mandali, kwiatków, muszelek i motylków jest nawet przyjemne. Mój problem polega chyba jednak na tym, że nie noszę ze sobą kolorowanki i kredek, a gdy jestem w domu, zawsze mam sto innych rzeczy do zrobienia. Wtedy kolorowanie wydaje mi się stratą czasu.
Mam taką kolorowankę:

i chyba trochę przeszkadza mi to, że jest raczej nieporęczna (dość duża i ciężka). Chyba muszę się zaopatrzyć w jakąś mniejszą. Może wtedy coś z tego wyjdzie.




 
 
Kolorowanki dla dorosłych
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-25, 15:37   

Aniam, bardzo fajnie wygląda ta książka.
Arya, pocztówki brzmi świetnie, można by później takie wysyłać np. :love:

A ja mam pytanie do wszystkich: ile takie kolorowanki kosztują?

Ostatnio zauważyłam na wykładzie parę osób miało je. Ja zawsze lubiłam kolorować, w przeciwieństwie do rysowania etc., bo tego nie umiem, ale jak czytam jak piszecie czym kolorować/malować to się zastanawiam czy mogą być zwykłe kredki jakieś. :D




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-25, 15:53   

komarymniepogryzły napisał/a:
A ja mam pytanie do wszystkich: ile takie kolorowanki kosztują?

Ja zamierzam się zaopatrzyć w te w Empiku - są tutaj od 10 do 20 zł.

A ja mam inne pytanie. Jakich pisaków używacie do tych kolorowanek? Bardzo podoba mi się efekt, jaki jest na tych obrazkach Elli.




 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-29, 21:04   

Syriusz napisał/a:
Jakie zestaw masz na myśli? Próbowałaś Mondeluz'a ( 25zł/24 kol )?

Tak, właśnie o tych kredkach mówię.

Zrobiłam ostatnio porządek w swoich starych kredkach i znalazłam kilka dobrych firm, więc na razie nie planuję kupować niczego nowego. Tym bardziej, że póki co, skupiam się na pisakach.
Cytat:
A ja mam pytanie do wszystkich: ile takie kolorowanki kosztują?

Biorąc pod uwagę najtańsze jakie widziałam - w Świecie Książki za 6,90.
Z kolei w Biedronce była ostatnio cała seria kieszonkowych kolorowanek na 6 (albo 7?) złotych i zaopatrzyłam się w dwie.
komarymniepogryzły napisał/a:
jak czytam jak piszecie czym kolorować/malować to się zastanawiam czy mogą być zwykłe kredki jakieś.

Jasne, że zwykłe też wystarczą! To tylko kwestia tego czy chcesz, by kolorowanka miała wyraźne, żywe kolory czy może wystarczy Ci kolorowanie takie po prostu, dla przyjemności. ;) Takie mam dziwne rozumowanie. :roll4:
Arya napisał/a:
Jakich pisaków używacie do tych kolorowanek? Bardzo podoba mi się efekt, jaki jest na tych obrazkach Elli.

Co prawda już o tym rozmawiałyśmy, ale napiszę jeszcze raz, dla wszystkich:

Pisaki, których używam to:
1. Pisaki Faber Castell


2. Pisaki z Ikei (żółty, zielony i szary są świetne jako zakreślacze :D )


3. Dwustronne pisaki z Biedronki



Mam też pisaki z Pepco, ale nie lubię ich.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-29, 21:08   

Ella, no mi zależy właśnie na wyrazistych kolorach, pisakami będzie łatwiej nie? Bo te kredki co mam to taki miszmasz i większość jest raczej kiepska.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-29, 21:10   

komarymniepogryzły napisał/a:
Ella, no mi zależy właśnie na wyrazistych kolorach, pisakami będzie łatwiej nie?

Czy będzie łatwiej kolorować to nie wiem, ale kolory będą zdecydowanie bardziej wyraźne niż kredki. Także polecam. :)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-29, 21:42   

Ella, uwielbiam te pisaki z Ikei! To moje obowiązkowe wyposażenie, jako zakreślacze lub do robienia notatek ogólnie. :D

Muszę się zaopatrzyć w kolorowankę, chociaż nie mam raczej cierpliwości do takich rzeczy.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-29, 21:43   

Dziwnie pisaki z Ikei. :D Ile kosztują?



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-29, 21:50   

komarymniepogryzły, 7zł jeżeli dobrze kojarzę. Polecam bardzo. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 08:03   

A ja kupiłam pisaki w Matrasie, też coś koło 7 zł kosztowały. I kolorowankę z kotami również w tej księgarni... z kotami i kocimi cytatami. :3





 
 
Kolorowanki dla dorosłych
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-30, 13:07   

Przeglądałam dziś w empiku kolorowanki, ale dosyć drogie są. Patrząc na grubość i jakość papieru przy niektórych zastanawiałam się czy pisaki nie będą przebijać. Muszę poszukać w innym sklepie i może coś mniejszego i tańszego dorwę...



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 13:37   

komarymniepogryzły napisał/a:
Przeglądałam dziś w empiku kolorowanki, ale dosyć drogie są. Patrząc na grubość i jakość papieru przy niektórych zastanawiałam się czy pisaki nie będą przebijać. Muszę poszukać w innym sklepie i może coś mniejszego i tańszego dorwę...

W Empiku są o wiele droższe niż np. w Matrasie. ;) W Tigerze widziałam też wczoraj całkiem ładne, za 4-6 zł (i jeszcze miały taki uroczy, niewielki pocztówkowy format).
I na początek można też pobrać sobie z internetu kilka bezpłatnych, ja znalazłam na takim blogu: http://www.madziof.pl/201...i-wydrukowania/ .




 
 
Kolorowanki dla dorosłych
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-30, 14:12   

Arya, mówisz o tym?

http://www.tiger-stores.p...ia_1701447.html




„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-30, 14:16   

Coś podobnego, chociaż wydaje mi się, że wczoraj widziałam o połowę mniejszy format.



 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-30, 14:25   

Arya napisał/a:
I na początek można też pobrać sobie z internetu kilka bezpłatnych

O właśnie, równie dobrze można wybrać kolorowankę jaką tylko się chce i wydrukować, zamiast kupować całą książkę. Albo spróbować własnych sił i samemu coś narysować, choćby odpatrując.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Kolorowanki dla dorosłych
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11