Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Hula hop
Autor Wiadomość
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-17, 19:49   

Fenoloftaleina, hm... Chyba kręcenie w obie zapewnia symetryczny rozwój mięśni i przeciwdziała nieprawidłowościom postawy, czy coś tam, ale... Przecież Cię zmuszać nie będę. :D Chcę jeszcze, a mama już nie zwolni pokoju. Bu... :smutasek2:



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-17, 19:53   

Żurawek, dotychczas kręciłam tylko tydzień mniej więcej, po kilka, kilkanaście minut dziennie, więc obie strony jeszcze przede mną. :lol: Na pewno korzystne jest kręcenie w obie, widzę to po tym, że na razie mam ślady po jednej stronie, a po drugiej tylko malutkie siniaki.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Hula hop
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-17, 19:58   

Fenoloftaleina, otototototo! Teraz mam w miarę symetryczne siniaki, ale coraz ich mniej, bo kręcę już głównie w talii, a na biodrach jak spada, to "podrzucam" i znowu w talii kręcę, więcej tam jednak tuszczyku, więc tak nie obijają się te wypustki, na biodrach logiczne, że obijają się o kości, a nawet ja mam je już dość wyraźnie wyczuwalne. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-18, 07:05   

Mi już nawet siniaki nie wyszły, a spodziewałam się powtórki z rozrywki sprzed roku. ;p
Wszyscy liczą, to i ja policzę. :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Hula hop
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-20, 19:56   

740 obrotów! :yahoo: Przedwczoraj kręciłam 60 minut. ;) Talia coraz ładniejsza. :3



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 18:17   

Wchodzę tu, by nieśmiało się pochwalić, że od tygodnia kręcę hula hopem... Zaczęłam w poprzednią niedzielę i przerwę miałam tylko w czwartek i miniony weekend.

Nie mam żadnych siniaków.
Przestaję kręcić, kiedy się zmęczę.
Wykonuję średnio 100-150 obrotów w jedną stronę i drugie tyle w drugą.
Lepiej idzie mi kręcenie w lewą stronę.
Dziś po raz pierwszy udało mi się zrobić 100 obrotów bez przerwy w lewą stronę i chyba niecałe 80 w prawą - hula hop nie spadło.

Jakie mam przemyślenia? Otóż, przydałaby się emotka kręcąca hula hopem.

EDIT: Dobra, znalazłam kilka emotek. Dziewczyny, wybierzcie, która Wam się najbardziej podoba i myślę, że będzie można wgrać. :)
Piszę o tym tutaj, bo w zasadzie chodzi tylko o hulahopowiczki. Później wniosę prośbę do odpowiedniego tematu. ;)
1.
2.
3.
4.
5.


Ja jestem za 1 albo 5.
Chociaż jak tak bardziej pomyślę to tylko 2 i 3 mi się nie podobają. :P




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Hula hop
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-03-21, 19:20   

Ella, ta pierwsza jest spoko. Mała, nie rozjeżdża tekstu. :D Nie wiem czy to tylko u mnie na telefonie jest widoczne, ale 4 i 5 mają białe tła.
No i gratuluję wciągnięcia się w hula hop. :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Hula hop
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5673
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-21, 19:22   

Ella, a sprawia Ci to kręcenie chociaż trochę przyjemności? ;) I bardzo się cieszę z Twoich sukcesów w kręceniu! :*
Pierwsza emotka mi się podoba. :)




:myszka:
 
 
Hula hop
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 19:37   

aga_myszka napisał/a:
Ella, a sprawia Ci to kręcenie chociaż trochę przyjemności?

Trudno powiedzieć... Kiedy coś sprawia mi przyjemność to raczej nie wiąże się ze zmęczeniem, potem i bólem, którego akurat nie chcę odczuwać (jestem autoagresywna, ale mam pewne granice :P ).
Może inaczej - kręcenie jest póki co jedyną aktywnością, której mogę się podjąć bez histeryzowania i płaczu.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Hula hop
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 19:48   

Ella, No! Bardzo miło się czyta, to co napisałaś! Poza tym, podziwiam kręcenie w lewa stronę. Nadal nie mogę go posiąść. ;) Jeśli już kiedyś krecilaś, albo Twoje ciało nie jest zbyt wrażliwe to nie musisz mieć siniaków - zazdroszczę! Pochwalisz się hula hopem?

Pierwsza emotka jest słodka.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 20:05   

Żurawek napisał/a:
Jeśli już kiedyś krecilaś, albo Twoje ciało nie jest zbyt wrażliwe to nie musisz mieć siniaków

Nigdy nie kręciłam tak dużo jak teraz, więc stawiam raczej na silną skórę brzucha. Gdybym kręciła na udach to byłby koszmar. :P Wystarczy, że się po nich mocno podrapię i już mam siniaki.
Żurawek napisał/a:
Pochwalisz się hula hopem?

Nie w tym momencie, ale jak już zrobię zdjęcie to wstawię. ;)




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Hula hop
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-21, 20:36   

Bardzo mi się podoba pierwsza emotka. :) Świetny pomysł Ellu.

U mnie euforia trochę opadła, dalej trochę pokręcę, ale dosyć szybko mi się nudzi. No i juz przestało boleć. :P




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Hula hop
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 21:02   

Fenoloftaleina, jest coś w tym. Dlatego ja sobie stawiam wyzwania "dzisiaj pokrece bez przerwy dwie/trzy piosenki", "Dzisiaj kręcę w lewo i pobijam rekord". W ogole próbuje kręcić i stać na jednej nodze. :P Póki co wychodzi nic. :P

Ella, mi jak spada na biodra to boli okropnie, jak kręcę w talii to w pewnym momencie mam ją znieczuloną. Fajnie tak. :)




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-21, 22:35   

Tak się zastanawiam, czy się do Was dołączyć... :) Może być miło. Pamiętam jak w dzieciństwie to lubiłam.



 
 
Hula hop
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-03-21, 22:37   

Camaleao, właśnie wyobraziłam sobie Ciebie i Małą jak razem kręcicie, tylko Ona małym zwykłym, a Ty takim fitnessowym. Dla mnie w jej oczach miałabyś plusa wielkości drzewa. :D Spróbuj, fajne to to.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Hula hop
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11