Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Creepy Pasty
Autor Wiadomość
PhiPhiK 
Ból i Anahatha



Wiek: 30
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 338
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-19, 12:49   Creepy Pasty

Nie zauważyłem niczego podobnego. Może nie oberwie mi się tak mocno.
Generalnie temat dotyczy szczególnego typu past internetowych. Znaleźć można masakryczne ich ilości... Ale idea jest taka, by podzielić się tymi ulubionymi, które szczególnie wpadły nam w oko. Kiedyś była to moja ogromna pasja i nawet napisałem ze dwa shorty. Ale... To może kiedy indziej. Na dobry początek - coś znanego i coś mniej znanego.
Tym drugim jest A good ending
Tym pierwszym - po polsku i krótkie: Wiadomość




Jam blask wulkanów — a w błotnych nizinach,
Idę, jak pogrzeb, z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, Kłębi się rajów pożoga,
I słońce — mój wróg słońce!... Wschodzi, wielbiąc Boga.
 
 
 
Creepy Pasty
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-19, 14:43   

Zawsze lubiłam pasty o plikach, które można znaleźć w Internecie, a które wywołują niepokój, dziwne samopoczucie czy myśli samobójcze. Aczkolwiek w temacie już nie siedzę, bo kilka ostatnich razy gdy weszłam na pewne forum (gdzie jest spory zbiór creepypast) rozczarowałam się, nie dodawali nic co by mnie przeraziło.
Inna sprawa, trochę już miałam zryty czerep od tych historii i gdziekolwiek szłam późną porą, tam dopatrywałam się tych wszystkich paskudztw z opowieści. :D




wish I could ctrl+Z you
 
 
Creepy Pasty
charterox
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-24, 00:45   

Nie ma ktoś strony z pastami po polsku? Kiedyś miałem coś podobnego albo google usunęło. :P



Ostatnio zmieniony przez Fenoloftaleina 2016-02-24, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Creepy Pasty
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-02-24, 03:30   

charterox, wpisz w Google "creepypasta paranormalne", pierwszy link odeśle Cię do forum z dużym tematem pełnym past. Niestety nie są pogrupowane tematycznie, jeśli na tym Ci też zależy.



wish I could ctrl+Z you
 
 
Creepy Pasty
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-02-24, 03:58   

O, akurat sama lubię raz na jakiś czas przeczytać sobie jakąś creepypastę.
Kiedyś przeczytałam creepypastę na temat psa i tego, że znika pod balkonem i niedaleko potem znajduje się jego zwłoki. To wszystko działo się wieczorem. Jak można się domyśleć... Przez pewien czas bałam się chodzić z psem koło mojego balkonu, bo bałam się, że mu się coś stanie. :lol: (czasy gimbazjalne).

Trochę tych creepypast przeczytałam, jakąś bym pewnie poleciła, ale niestety straciłam całą historię. :(




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Creepy Pasty
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-16, 13:47   

Ooo, pamiętam, że bardzo mi się spodobała creepypasta o Tulpach. Poza tym... hmm, w sumie to znam ich bardzo niewiele i tylko Tulpy głębiej zapadły mi w pamięć.



 
 
Creepy Pasty
Nina 
bleyt



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lut 2014
Posty: 263
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-10, 21:19   

Lubię creepypasty, ale niestety szybko zapominam ich treść ( jak zresztą wszystkiego, co czytam :roll: ). Mogę polecić dwie strony z pokaźnym zbiorem past:

Creepypasta Wiki

Straszne historie .

Jeśli ktoś woli audiobook, to sporo osób nagrywa creepypasty na Youtube. Niektórym wychodzi to naprawdę nieźle i można się wczuć w historię, leżąc w nocy pod kołdrą ;) .




In the back of my mind, you died
In the back of my mind, I killed you
And I didn't even regret it
 
 
Creepy Pasty
Chara 



Wiek: 21
Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 63
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-09-22, 22:53   

Zawsze lubiłam pasty, lecz nie mam swojej ulubionej. Jakimś cudem takie historię mnie uspokajają =)



On days like these, kids like you... SHOULD BE BURNING IN HELL.
 
 
 
Creepy Pasty
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-03-29, 13:16   

Ostatnio trochę wróciłam do wątku SCP, za sprawą powstałego i rozpowszechnionego przez polskich gameplayerów na youtubie trybu SCP w "Garry's mod".
SCP to coś w stylu Strefy 51 - tajemnicza baza z laboratoriami, gdzie przechowuje się różne zjawiska, przedmioty i postacie paranormalne znalezione w naszym świecie. SCP (bo tak nazywa się każdy z tych przedmiotów/potworów z dodaniem jakiejś liczby w nazwie) są podzielone na różne klasy, które opisują jak bardzo przyjazny lub śmiertelnie niebezpieczny jest każdy z tych stworów/zjawisk. Każdy SCP ma swoją stronę (czasem z obrazkiem przedstawiającym SCP), opisującą go samego, sposób jego przechowywania, informacje o jego zachowaniu, często nawet opisy z dialogami z eksperymentów prowadzonych przez doktorów. Do eksperymentów służy personel klasy D, czyli więźniowie skazani na karę śmierci - służą tu tylko i wyłącznie jako króliki doświadczalne. Jak nietrudno się domyślić, członkowie personelu klasy D często umierają lub doznają trwałego uszczerbku zdrowia psychicznego.
Chyba najpopularniejszym SCP jest SCP-173, czyli betonowa rzeźba, która potrafi poruszać się tylko i wyłącznie wtedy, kiedy nikt na niego nie patrzy. Swoje ofiary miażdży i łamie im karki. Co ciekawe, mimo iż SCP-173 składa się tylko z metalowego zbrojenia, betonu i kolorowego spreju, pomieszczenie w którym przebywa SCP-173 regularnie sprzątane jest z krwi i odchodów, tak jakby figura miała prawdziwy organizm.
Istnieje polska strona poświęcona w całości SCP, gdzie jest wiele innych, ciekawych paranormalnych istot. Każda historia wystylizowana jest na tajne dokumenty, które wyciekły z bazy SCP. Całość jest tak dobrze zrobiona, że już niejedna osoba w internecie zadawała pytanie "ej, ale te SCP istnieją naprawdę?". :D

Swoją drogą, tak jak pisałam, w "Garry's modzie" powstał tryb, w którym gramy w tej bazie SCP. Można wcielić się w potwora, naukowca/doktora, personel klasy D lub służy specjalne. SCP ma zabić wszystkich, naukowiec ma zabić personel klasy D lub uciec dzięki służbą specjalnym, personel klasy D ma uciec lub próbować zabić innych, a służby specjalne muszą eskortować naukowca lub wyeliminować resztę graczy. Bardzo fajny tryb, a lista potworów w które można się wcielić powiększa się. :)




wish I could ctrl+Z you
 
 
Creepy Pasty
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12