Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-25, 23:22   Wakacje

Zadziwiające, ale nie znalazłem takiego tematu ;)

Macie jakieś plany wakacyjne? Czekacie na te parę miesięcy odpoczynku od szkoły/studiów? Bądź co bądź to już tylko miesiąc (nie wspominając o maturzystach).

Zakładam ten temat, bo mówiąc szczerze... ja się wakacji obawiam, po raz pierwszy w życiu :roll: Studia czasem mnie przybijają, ale jakby nie patrzeć - gospodarują mi czas; poza tym mieszkam sam, więc muszę się zajmować mieszkaniem, gotować - generalnie jest co robić. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie 2-3 miesięcy wolnego (ilu dokładnie, zależy od sesji :P ) i zajęcia sobie czymś sensownym tego czasu. Większość wakacji pewnie spędzę w domu u rodziców i obawiam się, że bezczynność da mi popalić w postaci moich depresyjnych nastrojów.

Jestem ciekaw, jak wy zamierzacie sobie radzić z tym czasem - może nawet podchwycę parę pomysłów :D




 
 
Wakacje
Kot
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-25, 23:32   

Nadrobienie sporych zaległości w oglądaniu filmów i seriali oraz w czytaniu książek.



 
 
Wakacje
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-25, 23:52   

U mnie wakacje już trwają. :3 Tak jak Kot, nadrabiam zaległości filmowe, czytam dużo książek i gram sobie w GTA. W czerwcu będę namiętnie oglądać Mistrzostwa.

Oprócz tego niedługo wyjeżdżam na kilka dni do Wrocławia, a w sierpniu możliwe, że wyjadę do Norwegii, wszystko zależy od wyników matur. :roll:




 
 
Wakacje
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-26, 00:22   

Vanilla napisał/a:
Oprócz tego niedługo wyjeżdżam na kilka dni do Wrocławia,


I ja nic o tym nie wiem? :shock:




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Wakacje
Emphatic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 00:24   

Moje plany na wakacje, na pewno 2 miesiące w zachodnio-pomorskim, a potem czas pokaże czy nie na dużo dłużej tam zawitam.



 
 
Wakacje
olemosaic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 02:45   

Ja mam zamiar spakować się i iść na koniec świata, jak wędrowny dziad. Myślę, że to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, jak i poukładanie chociaż kilku rzeczy w swoim życiu.



 
 
Wakacje
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-26, 02:57   

olemosaic napisał/a:
Ja mam zamiar spakować się i iść na koniec świata, jak wędrowny dziad. Myślę, że to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, jak i poukładanie chociaż kilku rzeczy w swoim życiu.

Brzmi jak ciekawy pomysł, też bym chętnie coś takiego zrobił - najlepiej z rowerem.

Moim marzeniem jest w ogóle wyprawa rowerowa dookoła Islandii, ale na razie przeraża mnie planowanie, ilość sprzętu, w którą musiałbym się zaopatrzyć i nieść ze sobą, no i wymogi kondycyjne :roll:




 
 
Wakacje
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-26, 03:00   

PRACA PRACA PRACA!!! Nie ma czasu odpczywac! Dokształcac się, testowac nowe rozwiązania, a potem jeszcze więcej pracowac!!! CHCĘ MIEC CHEVY CORVETTE! Trzeba pracowac, pracowac i jeszcze raz PRACOWAC!!! :bieżnia:



My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Wakacje
olemosaic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 03:33   

Neverhood napisał/a:
Brzmi jak ciekawy pomysł, też bym chętnie coś takiego zrobił - najlepiej z rowerem.

Moim marzeniem jest w ogóle wyprawa rowerowa dookoła Islandii, ale na razie przeraża mnie planowanie, ilość sprzętu, w którą musiałbym się zaopatrzyć i nieść ze sobą, no i wymogi kondycyjne :roll:

Cóż, mam o tyle łatwiej, że kierują mną skłonności do ascezy w takich wyprawach. No dobrze, tak naprawdę to do nieróbstwa i menelstwa ;) W każdym razie moim planem jest minimalna ilość sprzętu i jeszcze mniejsza ilość pieniędzy, a głównym problemem jest praca nad kondycją i wyjaśnienie bliskim, że mam zamiar na jakiś czas zniknąć. To nie są łatwe plany, ale to nie jest pragnienie, któremu mogę się opierać w nieskończoność.

RobertIslay to chwilowy zapał, czy naprawdę jesteś tak mocno zmotywowany? O 3 w nocy brzmisz tyle samo groźnie, co przekonująco :)




 
 
Wakacje
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-26, 04:17   

olemosaic napisał/a:
RobertIslay to chwilowy zapał, czy naprawdę jesteś tak mocno zmotywowany? O 3 w nocy brzmisz tyle samo groźnie, co przekonująco


Cóż... Może trochę przekoloryzowałem, ale generalnie zapał jest, ale i potrzeba taka istnieje. Wakacji w tym roku miec nie będę i rzeczywiście mam zamiar pracowac non stop i dokształacac się z pewnej dziedziny.
3 w nocy? Hm... U mnie było znacznie wcześniej jak to pisałem - Pozdrowienia z drugiej stolicy Polski: Chicago :lol:




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Wakacje
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 06:35   

Wakacje? Już skończyłam szkołę, więc nie mam czegoś takiego. Być może wybłagam kilka dni urlopu, żeby pojechać na Woodstock... a być może nie.



 
 
Wakacje
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-05-26, 07:32   

Ja wakacje spędzam, tradycjnie u taty w Szwecji :) będę 2 miesiące leżąc.w łóżku. :)



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Wakacje
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-05-26, 07:45   

Założenia mam takie, że jeśli przetrwam inwazję beztrosko zapraszanych przez mojego męża gości, których niańczyć będę musiała ja, to sobie to wszystko wynagrodzę w postaci wyprawy na północ Norwegii. Ciągnie mnie za koło podbiegunowe, ale nie wykluczam, że zejdę też trochę niżej na mapie, mając w perspektywie penetrację kilku ważniejszych punktów na mapie krainy wielkich fiordów. Jeśli znajoma zostanie wysłana na delegację, przenocuje nas przez kilka dni w swoim mieszkaniu w danym miejscu, więc niewykluczone, że czeka nas wycieczka do Hiszpanii.

Neverhood napisał/a:
Moim marzeniem jest w ogóle wyprawa rowerowa dookoła Islandii,


Tego też nie wykluczam, jednakże najpierw musiałabym pokonać opory partnera co do tego kierunku podróży. Jemu się raczej marzą mordercze upały. :roll:

Takie rzeczy jak poprawa kondycji czy nauka i szlifowanie języków to codzienna rutyna, z której w wakacje nie zamierzam rezygnować. Mam nadzieję posmakować lokalnej kuchni, być na kilku festiwalach (głównie trafiam na te spożywcze i rolnicze, ale nie narzekam ;) ) i może w jakiś sposób podejmować kolejne próby integrowania się z lokalną społecznością.




Disqualified as a human being.
 
 
Wakacje
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-26, 07:57   

Moje wakacje zaczną się niebawem, kiedy w środę zdam ostatnią część matury. Jak zwykle, mam zamiar jeździć na rowerze. Pewnie zaczną się wyjazdy całodniowe. Na pewno będzie parę samochodowych wyjazdów w plener, ale gdzie i z kim tego jeszcze nie wiem. Pewnie spędzę trochę czasu na hamaku, na pewno pozwiedzam jakieś ruiny, bo będę miała więcej czasu. Nadrobię zaległości z w czytaniu. Może zjawię się na jakichś koncertach. Może udam się gdzieś dalej. Pozałatwiam formalności ws. studiów. Sama nie wiem, nigdy nie planuję, wszystko wychodzi samo, nagle. :roll:



 
 
Wakacje
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-26, 08:32   

Moje wakacje zaczęły się wraz z końcem matur (19 maj) a skończą na początku czerwca, jak pójdę do pracy. :f Mam tylko nadzieję, że uda mi się dostać wolne na okres Woodstocku i kilka dni przed, by tam wcześniej pojechać...



wish I could ctrl+Z you
 
 
Wakacje
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12