Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Dziecko
Autor Wiadomość
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 15:54   Dziecko

Tak się często zastanawiam...
Bo mam taki problem.

Czy to, że czasami się zdenerwuję. Puszczą mi nerwy. Krzyknę. Że brak mi chwilami cierpliwości. Oznacza, że jestem złą matką? Że się nie nadaję na matkę..??


Zawsze gdy jestem zmęczona mam okropne wyrzuty sumienia, że jestem złą matką.




 
 
Dziecko
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 16:06   

Trochę źle napisałam, nie krzyczę na Małą. Tylko właśnie zazwyczaj krzyknę, gdy wyjdę sama z pokoju, czy coś... jakby taka reakcja na stres.



 
 
Dziecko
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 16:14   

Buka napisał/a:
jakby taka reakcja na stres.

a masz jakieś zajęcie, swoje własne, które pomaga Tobie odreagować stres, zdenerwowanie?

Nie wiem, np. jakaś relaksująca kąpiel, coś co Cię uspokaja, odpręża, relaksuje, jak np. Twoja mała śpi?

Czy robisz coś dla siebie?




 
 
Dziecko
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 16:17   

Cytat:
a masz jakieś zajęcie, swoje własne, które pomaga Tobie odreagować stres, zdenerwowanie?
Moje zajęcie, które nie ma związku z domem to - praca.
A w domu to ćwiczę. Ale nie zawsze mogę.

inside napisał/a:
Czy robisz coś dla siebie?

Po za ćwiczeniami, w sumie nic. No jeszcze internet, forum. Na więcej nie mam czasu, za dużo obowiązków.




 
 
Dziecko
HANIA1215
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 18:23   

Buko powinnaś zatroszczyć się o siebie. Ja wiem, że z dziećmi jest pełno "pracy". Sama jeszcze nie mam, ale mam siedmioro siostrzenic, bratanic i bratanków. Często dostaję całą siudemkę pod opiekę. Najstarsze ma 9 lat a najmłodsze po chrzcinach jest. Wiem, źe to naprawdę ciężka praca i ogromna odpowiedzialność, ale musisz też o siebie zadbać. Poszukaj czasu aby spędzić czas z przyjaciółmi albo pójść do kina.

Z góry mówię, że to świadczyć nie będzie, że jesteś nie dobrą matką. A cierpliwość każdemu zdarzy się stracić z tymi małymi potworkami :)




 
 
Dziecko
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 18:55   

Nie mam siły, jestem już zmęczona tym wszystkim.
Macierzyństwo mnie męczy.
Okropne, wiem. Ale serio jestem zmęczona.




 
 
Dziecko
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-07, 15:37   

To przecież normalne. Może powinnaś troszkę odpocząć? Nie wiem, wysłać malucha do jakiejś Przyjaciółki, albo komuś z rodziny? Nawet dwa dni potrafią przynieść ulgę...



 
 
Dziecko
HANIA1215
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-19, 10:38   

Oj to normalne dziewczyno. Maluchy potrafią nieźle dać w kość. To wulkany energii. Zgadzam się z Namaah, poproś zaufaną osobę by się zajęła choć z godzinkę, a ty w tym czasie idź np do kina. Zobaczysz poczujesz się o niebo lepiej :) . Wiem coś o tym ;)



 
 
Dziecko
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2010-08-06, 17:52   

I Ja się pod tym podpisuje. Bo małe dzieci są tak nieporadne, i jednocześnie ciekawe świata że na chwilkę nie można spuścić ich z oczu.
We wtorek miałam przykład- opiekowałam się kilka godzin moim 2,5 letnim kuzynem. I nie mogłam doczekać się, aż to się skończy. Filip to bardzo bystre dziecko jak na swój wiek, ale kiedyś łatwiej było nad nim zapanować.
Chcę go ubrać-ucieka za kanapę. Wyciągam na spacer-to on akurat potrzebuje zabrać ze sobą psa. Do tego musi nieść go na rękach. Po chwili jego zabawka ląduje w betonie, chcę iść do domu z nim-to akurat dorwał puszki i nie odłoży, bo to są jego.Idzie do piaskownicy,ciągnie za sobą psa. Potem wszystkie buty ustawia na balkonie :D a Ja chcę odpocząć, bo nie chce mi się za nim łazić! :D jejju,Ja nie wiem jak wytrzymam gdy będę miała własne.




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Dziecko
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-22, 12:55   

Co do kurtek... Mnie się podoba najbardziej 2 :D Ale nie wiem czy dla małej nie najlepsza będzie 4 :D



 
 
Dziecko
Gość

Wysłany: 2012-09-22, 12:55   

2 płaszczyk jest prześliczny :D i do tego brałabym te brązowe buty :)



 
 
Dziecko
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-09-22, 12:57   

Głosuję na pierwszy lub drugi a buty te ostatnie, ale ja się nie znam na dzieciach. :D



"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Dziecko
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-09-22, 13:33   

Płaszczyk jest śliczny, ale ja uwielbiam dziewczynki w czerwonych płaszczykach, jak są takie małe:
http://www.next-ubrania.p...czyk_czerw0.png
a takiego typu buty:
http://ccc.eu/public/kata...48130004sur.jpg ?

bo buty typu EMU wg mnie mają sens tylko wtedy gdy są oryginalne:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Dziecko
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-22, 13:40   

myslę ze 1 bo to małe dziecko...
I 3 albo 4 buty




Ostatnio zmieniony przez 2012-09-22, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dziecko
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-09-22, 13:50   

Mercy, ja wiem, że są ch****nie drogie, bo sama się do nich przymierzam, ale znajomi z tych a'la EMU na zimę byli nie zadowoleni. A małej kupiłabym jakieś które nie przemokną jednak chyba:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Dziecko
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12