Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiątki z dzieciństwa
Autor Wiadomość
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-09-17, 18:56   

Mam mnóstwo takich pierdółek, anajżniesza js dla mnie poduszka z napisem "Jesteś the best" i 2 misie. Może nie są z całkiem takiego małego dzieciństwa, ale dostałam je od ważnych osób wtedy dla mnie i cóż. Nie zniosłabym tego, gdyby mi je ktoś wyrzucił.



Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-09-21, 10:50   

Jak czytam o Waszych pamiątkach to strasznie żałuję, że kiedy się wyprowadzałam z rodzinnego domu nie wzięłam nic takiego. Teraz już wszystko przepadło... :( . Staram się jednak, żeby z dzieciństwa mojego syna zostały pamiątki.

[ Dodano: 2012-09-22, 16:22 ]
Ha! A jednak znalazłam coś. Dzisiaj przez przypadek wpadło mi w ręce zdjęcie z VII czy VIII klasy podstawówki, z wycieczki do Wieliczki :D




"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-17, 20:11   

Ja mam sporo misiów z dzieciństwa, mam klocki lego oraz samochody burago, jednocześnie trzymam np. kasety z muzyką, której słuchałam i mam ich w piernik. Moja mama ma moje zeszyty z przedszkola, kiedyś znalazłam :D

Ja jestem sentymentalna.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 20:26   

ho napisał/a:
mam klocki lego


klocki lego *.* zazdroszczę :D muszę sobie kupić :P




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-17, 20:29   

aśka., przyjedź do mnie na lego a nie :D



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 20:30   

ho napisał/a:
aśka., przyjedź do mnie na lego a nie :D

Nie boisz się że jak przyjadę rozłożysz mi klocki lego o już sobie nie pójdę :P ?




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-12-17, 20:42   

Ja mam swoje specjalne pudełko z całym moim dzieciństwem :D Ale nie wracam do niego za często, bo wtedy czar pryska.
Są w nim między innymi:
-mój miś z którym nie rozstawałam się przez prawie 15 lat
-pokemony
-tamagotchi
-pamiętniki
-stary drewniany flet
-własnoręcznie zrobiony kurczak z włóczki i kubuś puchatek z modeliny
-bilet z pierwszego koncertu
itd

Ostatnio pudełko powiększyło rozmiary i już nie zawiera tylko dzieciństwa. Co jakiś czas dorzucam tam coś co tworzy moją historię- legitymacje, wejściówki na pamiętne imprezy, ważne dla mnie listy, niektóre co ciekawsze paragony, parę dokumentów, stara niezniszczalna nokia, pierwsza płyta z prawdziwą muzyką... I mój najciekawszy okaz: buteleczka po nie wiadomo czym :D Jest cała zapisana w kanji, trzymam ją z nadzieją że kiedyś się dowiem co z niej wypiłam :lol:




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 21:01   

Też mam pudełko i to nie byle jakie - nie wiem skąd moja babcia (a może prababcia?) miała metalowe pudełko po (chyba) ciastkach wypuszczone z okazji wybudowania w Niemczech pierwszej linii kolejowej.
W środku mam złoty ołówek (symboliczna nagroda ze studiów), swoją krew zatopioną w kapilarze (też pamiątka ze studiów. Ma już jakieś 7 lat), wyszywaną zakładkę do książki (prezent 'na szczęście', który dostałam przed maturą), polską flagę (to komentarza raczej nie wymaga, ale zajmuje większość przestrzeni pudełka), kilka biletów i naszywek z różnych fajnych i ważnych wydarzeń, monetę 50-eurocentową z paczki herbaty (jakaś promocja była i akurat trafiłam), okolicznościową monetę 2-funtową (prezent od kolesia, który chciał żebym mu macała ekhm... spodnie - zachowałam ku przestrodze. Przestroga niestety się później przydała). No i mój najnowszy, najcenniejszy okaz kolekcji - aniołek zrobiony na szydełku przez moją nauczycielkę z podstawówki. Kiedy byłam u niej na praktykach nauczycielskich i się dowiedziała, że szydełkuję, to mi zrobiła takiego malutkiego, bardzo misternie zrobionego. Nie znałam jej od tej strony - jak zwykle okazała się najlepsza we wszystkim :)

Jak mi się znudzi wiszący na ścianie breloczek z klumpami, bilet z koncertu z 2006 roku, pióro emu i proporczyk FC Groningen, to też je tam schowam.




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-12-17, 21:07   

Mam album na zdjęcia, który kupiła mi babcia jak byłam mała, ma ok 25 lat. To w sumie jedyna pamiątka z dzieciństwa.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-06-25, 14:02   

Mam pluszowego misia którego kupił mi tata gdy się urodziłam. Od dnia narodzin, aż do dziś jest ze mną. Teraz bawi się nim mój syn.



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-25, 17:38   

To jakiś azbestowy miś chyba :)



 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Bast 
Jestę kotełę.



Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1518
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2013-06-25, 18:25   

Azbestowy nie jest, ale byłam dziwnym dzieckiem, które nie niszczyło zabawek :) Więc przetrwał w stanie prawie nienaruszonym :D ale coś czuję, że jego żywot zakończy się wraz z dzieciństwem mojego synka :D



Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? - Życie, jeśli pragniesz umrzeć.
:bastith: :bast: :bastith:
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Bloody Caroline 


Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 202
Skąd: z nicości

Wysłany: 2013-06-30, 01:38   

Kiedyś z koleżanką założyłyśmy takie dwa kartoniki. Wkładałyśmy tam wszystko, zdjęcia, wyszywanki, rysunki i nawet kamienie. Pomalowane różne rzeczy. Wszystko. Ciekawe czy po dziesięciu latach nadal to trzyma.



And if you go,
I wanna go with you
And if you die,
I wanna die with you
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-06-30, 13:37   

Mam mnóstwo pamiątek. Nie pozwoliłam wyrzucić żadnej zabawki, tylko kilka oddałam innym dzieciom. Wszystko zostało wywiezione na działkę, jest tam całkiem spora kolekcja. Poza tym mam filmy i zdjęcia. Mój tata zawsze interesował się nowinkami technicznymi, więc moje dzieciństwo jest dość dobrze udokumentowane. Od czwartej klasy podstawówki do liceum pisałam pamiętnik, więc tam też sporo zachowałam.

Oprócz tego mam szkatułkę (chociaż chyba będę musiała zastąpić ją czymś większym), do której wkładam bilety z wakacji, papierki po cukierkach, które dostałam od kogoś ważnego, korki od wina (na nich zapisuję rok i miejscowość), identyfikatory z wolontariatów, koszulkę ze spartakiady dla przedszkolaków, tekst szkolnego przedstawienia i ciągle powiększam kolekcję. Staram się ostrożnie dobierać przedmioty, które chcę tam schować i nie wrzucać wszystkiego jak leci.




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-27, 21:21   

U mnie pamiątki z dzieciństwa to głównie kilka ulubionych, ilustrowanych książek, widokówki, notesy i stosik różnych dyplomów... I jeszcze znalazłoby się na pewno sporo zdjęć z tamtego okresu, choć nie lubię do nich wracać. :roll:



 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11