Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiątki z dzieciństwa
Autor Wiadomość
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-10-03, 20:19   

Ja fraglesy oglądałam we wczesnym dzieciństwie.
Uwielbiałam je po prostu xD




"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Musterion
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-06, 19:10   

Ja oprócz niemal wszystkich zabawek, które są do dziś w kanciapie to mogę powiedzieć, że moimi głównymi pamiątkami z dzieciństwa są kasety magnetofonowe rockowych zespołów :) Bo w sumie odkąd skończyłem 6-7 lat zacząłem słuchać rockowych kapel i wtedy też zacząłem kupować różne kasety Scorpions, Bon Jovi itp :) I w sumie to jest moja pamiątka z dzieciństwa :)



 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 00:46   



kto pamięta??




Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2011-01-12, 00:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-19, 20:41   

Mercy, prócz Big Brothera wszystko pamiętam plus lizaki Zuzie:)



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3168
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-01-19, 20:46   

Było, to wszystko zajebiste. I jeszcze pogram " Bar" xD



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 21:50   

Mercy napisał/a:
A kto pamięta szyszki z ryżu?

Ja pamiętam! :D

Pamiętam, że się jeszcze andruty kupowało...
Lody, owocowe sopelki...

No i wtedy Frugo było...


Czas, w większości na podwórku się spędzało...
Bo 3 czy 4 polskie programy w telewizji. Nawet jak już się miało w domu komputer (teraz to można by go nazwać "staruszkiem") to o internecie ani śladu.


Gry telewizyjne to był czad, pamiętam ten pistolet, jak się nim "strzelało" do kaczek :D

Z początku, BigBrother był na kanale nieosiągalnym dla mnie :D
Za to "Bar" pamiętam.

"od przedszkola do opola" - zawsze oglądałam :D




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3168
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-01-19, 22:03   

Szyszki do tej pory można kupić i andruty. Ach, całymi dniami na podwórku. Na przeciwko mojego bloku rosło zawsze w lato pole kukurydzy i my wieczorami zrywaliśmy kukurydzę i wchodziliśmy na drzewa lub chowaliśmy się w krzakach. i rzucaliśmy w samochody. xD Zgadnijcie, kto był najlepszy? :D



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-19, 22:56   

Mercy napisał/a:
Brakuje mi tego :hahaha:

Wtedy to się rzadko kiedy narzekało na nudę.

Jeszcze chodzenie po drzewach i krzakach, jak chłopacy w krzakach robili swoją "bazę", w co niektórych jakieś stare fotele były... :D

Mercy napisał/a:

Jakie to lody? Z gumą kulką na końcu?

Gumy kulki to nie miało...



Znalazłam te obrazki dopiero pod pojęciem "lody wodne" i jako pałeczki lodowe :D
Jeszcze z tej kategorii pamiętam Lody:



Cytat:
Kto pamięta pół grosza :D
Dużo osób się ze mną kłóciło, że nie było takiego nominału :lol:

Nie pamiętam...

Pamiętam, jak tymi starymi pieniędzmi w sklep z koleżanką się bawiłam.
Z kuchni do pokoju przynosiłyśmy wszystkie przyprawy jakie były, jakieś gazety, rozdawało kasę i "kupowało". Zabawa w sklep :lol:


A zbierał i grał ktoś tym:
:?: :D




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2011-01-20, 01:12   

Mercy napisał/a:
A jak ja bawiłam się w sklep to kamyki lub liście w żywopłotu były pieniędzmi
też tak się bawiłam:)
Grałam i zbierałam żetony pokemonów. I naklejki się zbierało i karty mocy:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Gość

Wysłany: 2011-01-20, 17:57   

U mnie na te pałeczki mówiło się [i w sumie dalej ta nazwa funkcjonuje] lodolizaki :D
Pokemony :D pamiętam jak zawsze wszystkie dzieciaki z ulicy leciały o 15 do domu, bo raz: obiad, dwa: pokemony :D a po pokemonach wracaliśmy i podniecaliśmy się odcinkiem xD albo jak woziliśmy się wózkiem, bawiliśmy w chowanego, skakaliśmy w gumę, robiliśmy bazy, domki z koców, rysowaliśmy kredą po ulicy, zawsze popisana była cała, tylko przed jednym domem było czysto, bo jak "wjechaliśmy na teren", to pani z tego domu wychodziła i na nas krzyczała :D
To były fajne czasy... Teraz jak patrzę na dzieciaki to zastanawiam się, jakie mają dzieciństwo... Komputer? Na wakacjach jak wychodziłam z domu widziałam, bardzo mało dzieci, w sumie to przykre. Kiedyś to dzieciaku całymy dniami siedziały na dworze i nie chciały iść do domu, a teraz...




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 18:06   

Też oglądałam pokemony... Nawet miałam tą kulkę (tylko zapomniałam jak się nazywała). :D



 
 
Pamiątki z dzieciństwa
ekspresja
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 18:06   

Stokrotka, masz 11 lat i takie rzeczy pamiętasz? :D
W ogóle to byłaś już wtedy na świecie? :D



Fajną pamiątką są te wszystkie zdjęcia, na których się ma super "modne" ciuchy. Kurczę, jak ostatnio któreś przeglądałam, to miałam na sobie ubrania, które bardzo lubiłam - ulubione, wtedy wypasione i świetne. Jakby jakiś dzieciak teraz na to spojrzał to pewnie by padło "ale wiocha". Chociaż nawet w gimnazjum mało kto się w ogóle tak stroił, i tez na zdjęciach klasowych, ktoś z dzisiejszej młodzieży by mógł rzec "wstyd i hańba się tak ubierać"... A teraz... gimnazjum to najnowszy pokaz mody.




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10456
Skąd: świat

Wysłany: 2011-01-20, 18:23   

Ever napisał/a:
Nawet miałam tą kulkę (tylko zapomniałam jak się nazywała). :D

Pokeball!! :D :D :D

ekspresja napisał/a:
Chociaż nawet w gimnazjum mało kto się w ogóle tak stroił, i tez na zdjęciach klasowych, ktoś z dzisiejszej młodzieży by mógł rzec "wstyd i hańba się tak ubierać"... A teraz... gimnazjum to najnowszy pokaz mody.

No co Ty, w moim gimnazjum była rewia mody na całego. Panny się już malowały tzn. nakładały tonę tapety i pokazywały brzuchy - bez względu na to czy miały płaski brzuch czy z oponką, zawsze na wierzchu.
Teraz to jest niemodne, bo weszły tuniki.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Yennefer 
obserwator



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3168
Skąd: Europa

Wysłany: 2011-01-20, 18:30   

Pamiętam te żetony i pokemony, robienie baz w krzakach. :D Lody wyciskane. Rysowanie patykami na piasku naszych domów. xD I oczywiście te " modne" stroje. xD jak ja mogłam, to nosić?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Gość

Wysłany: 2011-01-20, 19:27   

ekspresja napisał/a:
Stokrotka, masz 11 lat i takie rzeczy pamiętasz? :D
W ogóle to byłaś już wtedy na świecie? :D


Haha :lol:

O jaa, jeszcze getry! Getry w Teletubisie, Myszkę Miki i dalmatyńczyki, a teraz to nawet w podstawówkach jest rewia mody xD [przynajmniej z tego co obserwuję...] Przynajmniej w klasach 4-6 xD




 
 
Pamiątki z dzieciństwa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11