Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Netowe uczucie
Autor Wiadomość
inside
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 16:41   

Mercy napisał/a:
Zdarzyło Wam się kiedyś?

Tak. ;)

Mercy napisał/a:
Czy taka znajomość ma szansę przetrwać, czy to możliwe, że poznając kogoś spotkaliśmy właśnie tą najważniejszą osobę?


Tak ;)

Mercy napisał/a:
Liczę na wasze doświadczenia ;)

Zdaje się, że moje jest znane ;)

Poznanie na forum o autoagresji, potem spotkanie, i spotkania po dziś dzień planując, w sumie to już, nieco, organizując, wspólną przyszłość ;)
Mimo odległości - 444km pociągiem, to mija 2,5 roku razem ;)




 
 
Netowe uczucie
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-16, 17:02   

...



Ostatnio zmieniony przez Camaleao 2011-04-27, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Netowe uczucie
Green_girl_94 



Wiek: 29
Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 1080
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2010-06-16, 17:07   

Mercy napisał/a:
Zdarzyło Wam się kiedyś?

Niestety tak :/
Cytat:
Liczę na wasze doświadczenia ;)

Bardzo żałuję takiej znajomości przez, którą praktycznie katowałam się psychicznie.
Przez tego chłopaka miałam problemy, które skończyły się na cotygodniowych wizytach u psychologa.
To, że dalej kocham tę osobę nie zmienia faktu, że bardzo mnie zraniła i nie jestem w stanie mu wybaczyć.

Lit. - M.




"Ale zaprawdę, chcąc się spodobać
śmierci, ja ciągle muszę fałszować
Słowa ogromnej tej zapowiedzi." - Rafał Wojaczek
Ostatnio zmieniony przez 2010-06-16, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Netowe uczucie
Skorpion 



Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2010
Posty: 222
Skąd: znienacka

Wysłany: 2010-06-16, 17:45   

Niestety,a może i ,,stety" mi się to zdarzyło.
Z jednym kolesiem utrzymywałam kontakt czysto przyjacielski.Przypadkiem byliśmy w tym samym miejscu o tej samej porze,i tak o to spotkałam Michała w realu.
Historia z niejakim Grzegorzem jest już co niektórym znana,poruszyłam ją w swoim temacie w dziale ,,Poznajmy się".
Nie zapomnę Go do końca życia,bo nieco w Nim namieszał.Były przepłakane noce,a były też noce przepełnione szczęściem i uniesieniem.Zawsze czułam,że jesteśmy bratnimi duszami i do tej pory mam wrażenie,że skądś Go już znam.
Żałuję,że nie poznaliśmy się w innych okolicznościach.
Kiedyś się spotkamy,a to będzie piękny dzień.




,,Wenn sie war Gott und sie konnte den freien Platz auf der Welt, wahrscheinlich auswählen Paris."
 
 
Netowe uczucie
HANIA1215
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-19, 18:55   Re: Netowe uczucie

Mercy napisał/a:
Zdarzyło Wam się kiedyś?


Tak :)


Mercy napisał/a:
Czy taka znajomość ma szansę przetrwać, czy to możliwe, że poznając kogoś spotkaliśmy właśnie tą najważniejszą osobę?


Według mnie to w życiu wszystko jest możliwe. Jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha i chce ze sobą być to nie ma znaczenia czy mieszkają od siebie kilka kilometrów czy kilkaset. Jak będą chcieli się spotkać ze sobą to odległość znaczenia mieć nie będzie.

Marcy napisał/a:
Liczę na wasze doświadczenia ;)


Moja miłość nie przetrwała, ale nadal ze sobą rozmawiamy i wciąż utrzymujemy kontakt. Kto wie, może kiedyś nasze drogi się znowu skrzyżują? Zobaczymy :)




 
 
Netowe uczucie
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-20, 20:23   

Mercy napisał/a:
Zdarzyło Wam się kiedyś?

Tak;]

Cytat:
Czy taka znajomość ma szansę przetrwać, czy to możliwe, że poznając kogoś spotkaliśmy właśnie tą najważniejszą osobę?


Myślę, że tak. Ma szansę nie dość, że przetrwać, ale i sprawić, że ludzie ze sobą będą.
Mnie się niestety nie udało. Chłopak, w którym byłam zakochana przez neta, traktował mnie jedynie jako bardzo dobrą Przyjaciółkę. Zarywaliśmy dla siebie noce, wspierał mnie w każdej chwili. Wiedział o mnie wszystko.
Do tej pory, jak sobie przypomnę, jak mocno biło mi serce, gdy na gg pojawiało się, że jest dostępny xD Albo jak trzęsły mi się ręce, gdy odbierałam smsa, od niego;]
Piękne czasy...
Z czasem jednak zaczęłąm interesować się bardziej chłopakami w real.

Nie pamiętam jednak co się stało, że przestał się do mnie odzywać... Ot tak, niedawno. Nie odpisuje mi na gg, o mailach już nie wspomnę... Powód? Nieznany...




 
 
Netowe uczucie
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2010-12-09, 22:43   

Tak, zdarzyło się.
Generalnie najpierw to była przyjaźń - i spotkania na żywo. W przyjaźni. Ponad rocznej. Potem się pojawiło coś więcej i trwa już prawie 11 miesięcy.

Jest to możliwe, ale żeby być pewnym to uważam, że trzeba poznać daną osobę w prawdziwym świecie, najlepiej wcześniej. Przyjaźń jest świetnym fundamentem każdego związku i baardzo się cieszę, że ona była najpierw.




 
 
Netowe uczucie
krwawe serce
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-09, 22:52   

Mi osobiście nie zdarzyła się taka miłość ... Ale wiem coś na ten temat ;D



 
 
Netowe uczucie
Venena
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-09, 23:24   

Miłość? - nie.

Natomiast długotrwała fascynacja to i owszem. Zdarzyła się prawie rok temu i trwała przez parę miesięcy. Z początku wydawało mi się, iż trafiłam na osobę, która jest dokładnie taka sama jak ja. Ma podobne problemy, odczucia etc. Kiedy jednak doszło do spotkania na żywo, mocno się rozczarowałam.
Znajomość nie przetrwała próby czasu, czego de facto nie żałuję.




 
 
Netowe uczucie
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2010-12-10, 11:59   

A i owszem. Mój pierwszy związek rozpoczął się przez internet. Może i nie przetrwał długo, ale był dosyć intensywny, a sporadyczny kontakt utrzymujemy do tej pory. No ale czego wymagać od gorącej 16, jaką wtedy byłam. :)

Prawdę mówiąć uważam, że nie ma znaczenia w jaki sposób ludzie się poznają. Jesli im na sobie zależy, to powinno przetrwać. ;)




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Netowe uczucie
Mojwa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-22, 18:41   

Owszem, owszem.
Swojego pierwszego chłopaka poznałam przez internet, przez forum ateisty.pl dokładniej :)
Byliśmy razem krótko, no tylko 4 miesiące, ale pierwsze spotkanie zawsze będę dobrze wspominać. I później jak przyjechał do mnie pierwszy raz. Potem wyszło niedopasowanie charakterów, to że on był niestabilny emocjonalnie a ja potrzebowałam wsparcia i cóż... skończyło się.
Kontakt przyjacielski mamy teraz, ale prawie rok po zerwaniu wyzywał mnie od gówniar itp.




 
 
Netowe uczucie
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-04-21, 15:07   

Najpierw przyjaźń, potem się zakochałam.. Z tej fascynacji pojechałam do niego pociągiem, by go poznać... I.. Było wspaniale.. Ale on na pewno nie czuje do mnie nic :( Co prawda.. Całowaliśmy się... Tego ''związku'' już przyjaźnią nie można nazwać [?] Bo to nie był buziak w policzek...



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Netowe uczucie
Gość

Wysłany: 2011-04-21, 15:08   

Nie wiem czy to możliwe, ale właśnie teraz przeżywam coś takiego. Czas pokaże jak to będzie... I to jest ktoś z tego forum :)



 
 
Netowe uczucie
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-21, 15:17   

Nusquam, fajnie :) widzę że coraz więcej par jest :)
Powodzenia życzę!




 
 
Netowe uczucie
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2011-04-21, 18:08   

Szczęścia ;)



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Netowe uczucie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12