Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 21:31   

A tak ogólnie, to ma sens, jak się człowiek domem i fizyczną pracą zajmuje, czy lepiej zostać przy naturalnych, polakierowanych od czasu do czasu?



 
 
Manicure hybrydowy
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-16, 21:47   

Arya, na pewno na pierwszy raz czy dwa wybrałabym się do kosmetyczki i zobaczyć, jak się trzymają na Twoich paznokciach, czy nie odpadają zbyt szybko i czy nie wywołują jakichś reakcji alergicznych. Jeśli by Ci się spodobało, to można wtedy zainteresować się zestawem, bo to na pewno wychodzi dużo taniej niż robienie ich co dwa/trzy tygodnie u kosmetyczki. A co do samych zestawów, to dużo firm ma w ofercie zestawy startowe, w których są wszystkie niezbędne rzeczy dla początkujących.

KrólowaSzczurów, a jak jest u Ciebie z trwałością zwykłych lakierów przy wykonywaniu codziennych czynności? Bo hybrydy na pewno trochę utwardzają płytkę, ale przy bardziej intensywnej pracy mogą odpaść. Musiałabyś spróbować raz i zobaczyć jak sobie radzą.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Manicure hybrydowy
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 21:54   

diversity, 3-4 dni bez problemów. No chyba, że praca mnie zmusza do taplania się w rozpuszczalniku.... :D



 
 
Manicure hybrydowy
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-08-16, 22:07   

KrólowaSzczurów, z tym rozpuszczalnikiem to nie wiem czy by dały radę, ale tak to powinny Ci wytrzymać. :P



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Manicure hybrydowy
eternit
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-16, 22:15   

diversity, czyli poczekam do sezonu urlopowego.



 
 
Manicure hybrydowy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 08:13   

Koleżanka mówiła, że wytrzymują spokojnie do dwóch miesięcy przy takich codziennych domowych czynnościach (pranie, sprzątanie, zmywanie naczyń). Nie wiem, jak z rozpuszczalnikiem. :P

To jeszcze takie jedno pytanie... czy płytka paznokcia oddycha, kiedy jest taki manicure hybrydowy?




 
 
Manicure hybrydowy
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-08-17, 09:34   

Cytat:
wytrzymują spokojnie do dwóch miesięcy

A ja słyszałam, że ze trzy tygodnie, więc to raczej indywidualna kwestia.




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Manicure hybrydowy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 09:36   

Fenoloftaleina, dobrze wiedzieć. :drapanie: Trzy tygodnie to wytrzymują te paznokcie, które robię teraz... więc faktycznie, gdyby hybrydy miały tyle samo wytrzymywać, to raczej nie opłacałoby mi się kupować tego zestawu...



 
 
Manicure hybrydowy
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 10:53   

Arya napisał/a:
Koleżanka mówiła, że wytrzymują spokojnie do dwóch miesięcy przy takich codziennych domowych czynnościach (pranie, sprzątanie, zmywanie naczyń). Nie wiem, jak z rozpuszczalnikiem.

A co robi z odrostem? Po dwóch miesiącach musi być już bardzo widoczny.




 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-08-17, 18:11   

Arya, ja akurat zaczęłam od robienia sobie hybryd samej, ale faktycznie, radzę pójść do kosmetyczki sprawdzić jak się trzymają na paznokciach. Mam "klientki", które wracają do mnie po 3 tygodniach, bo je irytuje odrost, i mam takie, które po trzech dniach siłą zedrą paznokcie, bo gdzieś coś zaczęło odstawać. Jeśli masz problem z obgryzaniem paznokci, jeśli potrafisz sobie wyrywać skórki do krwi, bo cię wkurzają- średnio polecam Ci hybrydy na dłuższą metę. Ja zmieniam średnio co tydzień, szybko je zapowietrzam, bo nie potrafię inaczej.

Co do codziennych czynności.... Też zależy od płytki. Ja siedziałam na garach przez tydzień myjąc średnio 300 talerzy dziennie, i moje paznokcie same odpadały. Ale mam problematyczną płytkę, więc też wina leży nieco po mojej stronie.
Arya, na normalnym lakierze...? Ja po 3 dniach już nie miałam żadnego paznokcia w normalnym lakierze...
A masz duży odrost? Z 1,5 tygodniowym mnie trafia :D




 
 
Manicure hybrydowy
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-17, 20:14   

Ta koleżanka w międzyczasie lata do kosmetyczki, więc możliwe, że coś tam poprawia. Nie znam się w sumie, nie wiem. :drapanie:
Arche napisał/a:
Arya, na normalnym lakierze...? Ja po 3 dniach już nie miałam żadnego paznokcia w normalnym lakierze...
A masz duży odrost? Z 1,5 tygodniowym mnie trafia

Nie, nie maluję normalnym - albo takim jak na zdjęciu poniżej (tu około 1,5 tygodnia trzyma bez odprysków), albo zakładam tipsy - i wtedy mam około 3 tygodni. Odrosty są, ale piłuję je pilnikiem i uzupełniam potem jakimś kolorkiem, żeby nie było ich widać.




 
 
Manicure hybrydowy
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 19:26   

Dostałam na urodziny zestaw do robienia hybryd. W sobotę pomalowałam sobie paznokcie pierwszy raz sama i... wyszło ekstra. :D Jestem mega zadowolona.
Póki co mam trzy kolory z Semilaca: Pink Smile (na zdjęciu), Night in Venice i Pearl Red.
Do tego zamówiłam dwa tanie lakiery termiczne: gdy ciepło - kremowy, gdy zimno - brązowy i gdy ciepło - błękitny, gdy zimno - niebieski. Ale oba niemiłosiernie śmierdzą i za pewne są bardzo złej jakości. :P

Dodaję zdjęcie:





Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 20:18   

Ella, jakiej firmy lakierki?

Mój top z chin też niemiłosiernie śmierdzi, ale trzyma się milion razy lepiej niż trzymał mi się semilac :D

No i jak na pierwszy raz super! <3 Zero zalanych skórek i w ogóle, świetny kolorek.




 
 
Manicure hybrydowy
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1410
Skąd: Europa

Wysłany: 2016-12-07, 20:41   

A ja mam pytanie, nie wiem co robię źle ale hybrydy same mi schodzą, płatami po jednym dniu. Miałam z Tiftona trzymały się rewelacyjnie, nic nie odchodziło, nawet trudno je było zdjąć a teraz jak używam z Semilaca to jest tragedia, odchodzą same, niszcząc strasznie płytkę paznokcia. Nie wiem co robię nie tak, bo jak kiedyś robiłam u koleżanki to też używała lakierów z Semilaca i miałam je 3 tygodnie i nie chciały zejść, a jak sama robię to się same odklejają. Więc nie wiem. A jakoś szczególnie ich nie moczę, więc nie wiem.



 
 
Manicure hybrydowy
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-12-07, 20:49   

cyjan92, matowisz, używasz primera i odsuwasz wcześniej skórki? Mi ogólnie semilac się nie trzyma, dlatego kombinuje z chińszczyzną.

Myśle, że porządne odsunięcie skórek (tych błonek najgorzej- ja je właśnie mam zawsze na paznokciach), dobre zmatowienie i primer bezkwasowy powinny dać radę, mi się trzyma tydzień bez problemu manicure, jak wcześniej mogłam ściągnąć... W sumie za 5 minut, po zrobieniu :D




 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11