Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure hybrydowy
Autor Wiadomość
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-02-20, 07:48   

WhiteBlankPage., ja za hybrydę + nail art płacą poniżej 100zł, a bez nail art jest jeszcze mniej.
Chociaż teraz sprawdziłam cennik i przedłużanie jest droższe, ale ja z przedłużania nigdy nie korzystałam.




 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-02-20, 23:31   

Adenium, wiadomo, wszystko na pewno zależy od salonu :) Widełki cenowe są dość rozciągnięte.


<<< Dodano: 2021-03-07, 17:15 >>>


Pierwszy babyboomber :)







Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-07, 17:40   

WhiteBlankPage., babyboomber? Czyli że co? :D



 
 
Manicure hybrydowy
Cappy 



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1675
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2021-03-07, 18:03   

Adenium, sądząc po zdjęciach jest to forma zdobienia paznokci na najbardziej naturalny kolor.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-07, 18:07   

Adenium, nie wiem, czemu tak się nazywa :D Ale najprościej mówiąc: "baza" to jasny kolor (zwykle jakiś jasny róż, beże, w moim przypadku to akurat żel zamiast zwykłej bazy i lakieru :) Wydawał mi się idealny kolorem do tej stylizacji :) ) a góra to biała końcówka, rozmyta :)



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-03-07, 22:42   

Euphoriall, ewentualnie jeśli uczula Cię hybryda to spróbuj manicure tytanowy. Znajoma (uczulona na hybrydę) nosi i sobie bardzo chwali :) .
WhiteBlankPage. napisał/a:
ze względu na koszt tego

Kosmetyczka kosmetyczce nierówna... Zapłaciłam kiedyś w salonie w Krakowie 160 zł za paznokcie, a w Warszawie znalazłam znajomą, która ma studio w domu (ale wszystko sterylnie, odkażone autoklawem narzędzia i wgl) i bierze 80 zł.
***
Wiem, że to temat o mani...ale mam zrobione pedi i one jakieś niezniszczalne są (poza odrostem). Trzymają się od końcówki grudnia...
Na zrobienie dłoni jakoś się nie umiem ostatnio zebrać. Nie mam kiedy, a samej mi się nie chce robić (mimo, że mam czym)...




 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-07, 23:09   

agogika, ano, dlatego wyżej napisałam, że wszystko zależy od salonu, a widełki cenowe są naprawdę szerokie :)

Oj jak się cieplej zrobi to też będzie trzeba stopy ogarnąć... Ja zimowa i jesienną porą zwykle używam po prostu zwykłych lakierów jeśli chodzi o paznokcie u stóp. Jak już nosi się odkryte buty to wtedy hybryda częściej :) mi też pedi się zawsze długo trzyma, aż za długo, bo chciałoby się mieć pretekst, żeby zmienić kolor :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Adenium
[Usunięty]

Wysłany: 2021-03-08, 15:45   

WhiteBlankPage., dzięki za objaśnienie. Bardzo ładnie wygląda. Starannie, elegancko. :)



 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-08, 20:58   

Adenium, dziękuję :)
Znajoma od razu stwierdziła, że wyglądają jak ślubne :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-03-10, 22:18   

WhiteBlankPage., przejrzałam ileś stron do tyłu oglądając Twoje pazurki i są cudowne! :love: :love: :yahoo: Ja też robię sobie sama już od dłuższego czasu, ale niestety nie umiem robić żadnych wzorków/naklejek, jedynie brokaty, pyłki, czyli najprostsza forma ozdoby oprócz lakieru no i raz zrobiłam cat eye, ale wyszedł... średnio. :lol: Bardzo chciałabym umieć wykonywać wzorki, ale jakoś mi nie wychodzą, a próbowałam wiele razu, potem już sobie odpuściłam. :P
Podsumowując - mega zazdroszczę Twoich zdolności. :love: :love2:




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-11, 09:45   

Iroisai, dziękuję za miłe słowo! :) <3 Ręcznie wzorków nie maluję, idę na łatwiznę i stosuję... stempelki :D Albo folie. No dymki ręcznie są robione, te kolorowe na białych paznokciach. :)

Raz ręcznie klasyczny french zrobiłam też:) Wyszedł całkiem całkiem ;)




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2021-03-15, 13:05   

agogika napisał/a:
Euphoriall, ewentualnie jeśli uczula Cię hybryda to spróbuj manicure tytanowy. Znajoma (uczulona na hybrydę) nosi i sobie bardzo chwali .

Uła, aż musiałam wygooglować co to. :P
Brak lampy, przyznam - duży plus. Się chyba skuszę, dziękuję Ci bardzo. :D




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Manicure hybrydowy
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-03-15, 20:45   

WhiteBlankPage., próbowałam stempelków i jakoś mi to nie wychodziło, w sensie nie odbijały mi się na paznokciach wcale, nie wiem, może źle to jakoś robiłam. :lol: Kiedyś zrobiłam sobie paznokcie z użyciem tasiemek ozdobnych, wyszło fajnie tylko zbyt długo te tasiemki się nie utrzymały, zaczęły się podważać i zadzierać, to oderwałam. Po tych próbach odpuściłam takie ozdoby i używam tylko brokatów i pyłków ( w sumie to mam tylko 2).

Takie pazurki zrobiłam sobie ostatnio. :oops:
https://iv.pl/image/img-20200624-2014373832.GtdS7cT




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Manicure hybrydowy
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2070
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2021-03-15, 23:39   

Iroisai, piękne! I śliczne kolory! :)

Stempelki - mi też nie wychodziło jak miałam ten stempel taki przezroczysty, mam.teraz biały (minusem jest to że nie widzę od góry jak stempluje :D ) i się odbijają. :)

Tasiemki też nie dla mnie jakby co, odchodziły zawsze ;)

Ale efekt babyboomer mi się bardzo podoba. Będę pewnie próbowała niebawem ombre w jakichś kolorowych odcieniach :D




Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Manicure hybrydowy
agogika 
agogika



Dołączyła: 17 Gru 2017
Posty: 772
Skąd: Polska

Wysłany: 2021-03-16, 14:04   

Euphoriall napisał/a:
Się chyba skuszę, dziękuję Ci bardzo. :D

Polecam się. Jakbyś próbowała to daj znać jak poszło :) .




 
 
Manicure hybrydowy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11